SZOMBAT (március 28.)
4:00 Coronita Napali Party - Andrewboy, Migthy B (könnyű)  -  UP! THE CLUB - Budapest
9:30 Aranytíz Musical Stúdió (könnyű)  -  ARANYTÍZ KULTÚRHÁZ - Budapest
10:00 Liszt-kukacok Akadémiája: A kürt (komoly)  -  ZENEAKADÉMIA - Budapest
Deák Diák Énekes Iskola (komoly)  -  TERÉZVÁROSI PLÉBÁNIATEMPLOM - Budapest
Évszak koncertek: Tavasz (komoly)  -  MÁV SZIMFONIKUS ZENEKAR PRÓBATERME - Budapest
10:30 Kolompos koncert - "Húsvétváró koncert" (világ/nép)  -  PETŐFI IRODALMI MÚZEUM - Budapest - Húsvéti PagonyFeszt
11:00 Körmendi Klára zongoramatinéja (komoly)  -  BARTÓK BÉLA EMLÉKHÁZ - Budapest
Tavasznyitó az Alma Együttessel (könnyű, világ/nép)  -  MARCZIBÁNYI TÉRI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT - Budapest
Bohém JazzIskola LIVE: Zongorashow (jazz)  -  KECSKEMÉTI KULTURÁLIS ÉS KONFERENCIA KÖZPONT - Kecskemét
Jazz-világ - A trombita és a harsona (jazz)  -  MŰVÉSZETEK PALOTÁJA - ÜVEGTEREM - Budapest
Zenebona - Ne csak hallgasd! (komoly)  -  MŰVÉSZETEK PALOTÁJA - LÉPCSŐTEREM - Budapest
Bohém JazzIskola Live: Zongorashow (jazz)  -  HOTEL FOUR POINTS SHERATON - Kecskemét - Nemzetközi Bohém Ragtime & Jazzfesztivál
12:00 Népzenei kamarakoncertek (világ/nép/népzene)  -  PAPP LÁSZLÓ BUDAPEST SPORTARÉNA - Budapest - Országos Táncháztalálkozó és Kirakodóvásár
14:00 Boka és a Klikk (könnyű)  -  LOVASPÁLYA MELLETTI TERÜLET - Bábolna
15:00 Kakaó Parti (világ/nép)  -  RÁKOSCSABAI KÖZÖSSÉGI HÁZ - Budapest
Bohém JazzIskola LIVE: Kamarajazz - Duo Special (jazz)  -  KECSKEMÉTI KULTURÁLIS ÉS KONFERENCIA KÖZPONT - Kecskemét
A MOL bemutatja: Fülbe-való - zenetörténeti bolhapiac tizenéveseknek I. (komoly)  -  BMC - KONCERTTEREM - Budapest
Hangszersimogató klub - Bársony Bálint és zenekara (könnyű)  -  ÓKK 3K - KASZÁSDŰLŐI KULTURÁLIS KÖZPONT - Budapest
15:30 Lobo Latino együttes (könnyű)  -  LOVASPÁLYA MELLETTI TERÜLET - Bábolna
16:00 Az ütőhangszerek világa - Dzhanda Vitaliy hangversenye (komoly) , Zuglói Filharmónia - Szent István Király Szimfonikus Zenekar, vez.: Ménesi Gergely, km.: Dzsana Vitalij (ütőhangszerek) (komoly)  -  ZUGLÓI SZENT ISTVÁN ZENEHÁZ - Budapest
Mester és tanítványai régen és maIngyenes (komoly)  -  MAGYAR RÁDIÓ 6-OS STÚDIÓJA - Budapest
IX. SzobRock - Amatőr Rockzenekarok Tehetségkutató Versenye (könnyű)  -  KOVÁCS MÁTÉ VÁROSI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT ÉS KÖNYVTÁR - Hajdúszoboszló - Szoboszlói Tavaszi Művészeti Napok
A szentendrei dalmátok muzsikás hagyatéka - Kecskés Együttes (világ/nép/népzene)  -  KECSKÉS EGYÜTTES KAMARATERME - Szentendre - Szentendrei Tavaszi Fesztivál
MUS-E - Kreatív művészeti foglalkozás (komoly)  -  MŰVÉSZETEK PALOTÁJA - LÉPCSŐTEREM - Budapest
17:00 Kolompos koncert - "Tavaszváró" (világ/nép)  -  HEVESI SÁNDOR MŰVELŐDÉSI KÖZPONT - Nagykanizsa
Bach: János passió (komoly)  -  KELENFÖLDI REFORMÁTUS TEMPLOM - Budapest
Budapesti Vonósok Kamarazenekar (komoly)  -  MŰVÉSZETEK PALOTÁJA - ÜVEGTEREM - Budapest
Natalia Korshunova (Oroszország) (komoly)  -  MTA ZENETUDOMÁNYI INTÉZET - ZENETÖRTÉNETI MÚZEUM - Budapest
Völgyvándor - Verskoncert (könnyű)  -  P'ART MOZI - Szentendre - Szentendrei Tavaszi Fesztivál
17:30 Pocaklakóra Hangolódó (világ/nép)  -  ANGYALFÖLDI GYERMEK- ÉS IFJÚSÁGI HÁZ - TÜCSÖKTANYA CSALÁDI JÁTSZÓHÁZ - Budapest
18:00 II. DzsessztalálkozóIngyenes (jazz)  -  ARANY JÁNOS MŰVELŐDÉSI HÁZ - Tiszakécske
Shadows Klub (komoly)  -  CSEKOVSZKY ÁRPÁD MŰVELŐDÉSI HÁZ - Budapest
Szalóki Ági és Dés András interaktív koncertje gyerekeknek (világ/nép)  -  NYITOTT MŰHELY - Budapest
Pócs Katalin szerzői estje (komoly)  -  NÁDASDY KÁLMÁN MŰVÉSZETI ÉS ÁLTALÁNOS ISKOLA - Budapest
All Stars gálakoncert (jazz)  -  KECSKEMÉTI KULTURÁLIS ÉS KONFERENCIA KÖZPONT - Kecskemét
Jótékonysági koncert (komoly)  -  SZENT KERESZT PLÉBÁNIATEMPLOM - Budapest
18:30 Antonia Vai (könnyű)  -  ERÖMŰVHÁZ - ERZSÉBETVÁROSI ÖSSZEVONT MŰVELŐDÉSI HÁZ - Budapest
19:00 Taiko Hungary Együttes (könnyű, világ/nép)  -  IBS SZÍNPAD - Budapest
Csajkovszkij: Hattyúk tava (komoly/opera)  -  TISZAPART MOZI - Szolnok
Molnár Dixieland Band 51! - 2Trombitapárbaj" (jazz)  -  IH RENDEZVÉNYKÖZPONT (VOLT SZEGEDI IFJÚSÁGI HÁZ) - Szeged
Kaláka Együttes, vendég: Máté Gábor (világ/nép)  -  MARCZIBÁNYI TÉRI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT - Budapest
Savaria Szimfonikus Zenekar, vez.: Hermine Pack (komoly)  -  BALATON KONGRESSZUSI KÖZPONT ÉS SZÍNHÁZ - Keszthely
Vastag Csaba (könnyű)  -  CLUB LE BARON - Székesfehérvár
Faludi Szilvia és barátai - nótaműsor (könnyű)  -  MADÁCH IMRE MŰVELŐDÉSI KÖZPONT - Vác - Váci Tavaszi Fesztivál
Tankcsapda, Nomad, Rómeó Vérzik (könnyű/rock/metal)  -  VÁROSI SPORTCSARNOK - Salgótarján
Misztrál együttes - Babits est (világ/nép)  -  KLEBELSBERG KULTÚRKÚRIA - Budapest
Anima Sound System akusztik (könnyű)  -  MŰVÉSZETEK HÁZA - Miskolc
Dorothy, Phoenix Rt (könnyű)  -  KAPTÁR BÁR - Debrecen
Amadinda Ütőegyüttes (komoly)  -  MŰVÉSZETEK HÁZA GÖDÖLLŐ KULTURÁLIS ÉS KONFERENCIA KÖZPONT - Gödöllő
A Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola rendezvénye - VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny keretébenIngyenes (komoly)  -  SZIVÁRVÁNY KULTÚRPALOTA - Kaposvár
BZ Project, Miserium (könnyű)  -  G3 RENDEZVÉNYKÖZPONT - Budapest
Győri Filharmonikus Zenekar, vez.: Berkes Kálmán, km.: Berecz András (ének, mese) (komoly)  -  HANGVILLA - Veszprém
Szombat esti gálakoncert: All Stars (jazz)  -  HOTEL FOUR POINTS SHERATON - Kecskemét - Nemzetközi Bohém Ragtime & Jazzfesztivál
19:30 Élesben - A Kamarazene Műhely (komoly)  -  ZENEAKADÉMIA - Budapest
Beatband Buli (könnyű)  -  ARANYTÍZ KULTÚRHÁZ - Budapest
Purcell Kórus, Orfeo Zenekar , vez.: Rolf Beck (komoly)  -  MŰVÉSZETEK PALOTÁJA - BARTÓK BÉLA NEMZETI HANGVERSENYTEREM - Budapest
Nagyterem: Middlemist Red, July Talk (CA)Jegyvásárlás (könnyű)  -  DÜRER-KERT - Budapest
Hundows Klub (könnyű)  -  BONYAI ÉTTEREM - Budapest
Hypnos (SWE), The Golden Grass (USA), Haw (HUN) (könnyű/rock/metal)  -  TRAFIK KLUB - Budapest
20:00 Hubro Label Night: Huntsville (NO), Cakewalk (NO) (jazz)  -  TRAFÓ - Budapest
Vodku, Egy Kiss Erzsi Zene (könnyű, világ/nép/világzene)  -  FONÓ BUDAI ZENEHÁZ - Budapest
Szülinapi mulatság - Twister, End of Paradise, Decaying Incest (könnyű/rock/metal)  -  ROCKTOGON PUB & ROLL - Budapest
P. Mobil (könnyű)  -  VÉGÁLLOMÁS KLUB - Szombathely
Bandanas, Social Free Face, Tisztán A Cél Felé (könnyű/punk)  -  KVLT BP (VOLT VÖRÖS YUK) - Budapest
AB/CD (könnyű/rock/metal)  -  SHOP-STOP PIZZÉRIA & CAFÉ - Kapuvár
Supernem, Headbengs (könnyű)  -  A38 HAJÓ - Budapest
Kaukázus, Esti Kornél (könnyű)  -  EXPRESSZÓ KLUBMOZI ÉS KÁVÉZÓ - Veszprém
RetRock Band (könnyű)  -  MILLENNIUMI KÁVÉHÁZ - Szeged
Brasilmania! - Brasilian Student Nights: DJ Candela & Friends (könnyű)  -  KUPLUNG - Budapest
KovácsÁgiBand (jazz)  -  COLUMBUS HAJÓ - Budapest
Éjszakai Bál (világ/nép/népzene)  -  FÁKLYA KLUB - Budapest - Országos Táncháztalálkozó és Kirakodóvásár
A legjobb orosz dalok és költemények - Oleg Pogudin, Oroszország Érdemes Művésze (komoly)  -  OROSZ KULTURÁLIS KÖZPONT - Budapest - Orosz Kulturális Napok
Bíró Eszter (világ/nép/világzene)  -  MŰVÉSZETEK PALOTÁJA - FESZTIVÁL SZÍNHÁZ - Budapest
Trick, stu33 (könnyű)  -  FILTER CLUB - Budapest
TimeLapse Party (könnyű)  -  CENTRÁL KÁVÉZÓ ÉS RETRO KLUB - Szeged
Total Dance Fesztivál (könnyű)  -  HUNGEXPO G PAVILON - Budapest
Esti zene: Petrányi Viktória (ének), Pánczél Kristóf (zongora, ének) (könnyű)  -  AMELIE KÁVÉZÓ - Budapest
Luxemburg Rádió Zenekar (könnyű)  -  PECSA MUSIC CAFE - Budapest
Sapszon Orsolya & Swing Band (jazz)  -  LADÓ CAFÉ - Budapest
Latin Night - Dinho Barral (könnyű)  -  GONDOZÓ KERT - Budapest
Ismerős Arcok (könnyű)  -  BARBA NEGRA MUSIC CLUB - Budapest
Akvárium 1. & Random Trip 6. születésnapi koncert, Dorfmeister DJ Set (könnyű)  -  AKVÁRIUM KLUB - Budapest
Sexepil feat. Szalai Anesz, SMRGL (könnyű)  -  RONCS BÁR - Debrecen
Invader, Ayers Rock (könnyű/rock/metal)  -  SPORTALSÓ ESZTERGOM - Esztergom
Fidelio Jazz Est: Balázs Elemér Group (jazz)  -  BUDAPEST JAZZ CLUB - Budapest
Kiscsillag (könnyű)  -  HELYNEKEM - Miskolc
ColorStar, Half Note City (könnyű)  -  ROHAM - Budapest
Brains (könnyű)  -  HANG-ÁR MUSIC PUB - Kaposvár
Gyík zenekar (könnyű)  -  KIS Á - Budapest
Junkies (könnyű/rock/metal)  -  CLUB HOLLYWOOD - Nyíregyháza
Cseke Gábor - Hárs Viktor - Sramkó János (jazz)  -  KOMBÓ KLUB - Budapest
20:30 Festeres moldvai táncház (világ/nép/népzene)  -  LOYOLA CAFÉ - Budapest
VI. Csabai Blues Ház - Nemzetközi Bluesfesztivál (könnyű/blues)  -  CSABAGYÖNGYE KULTURÁLIS KÖZPONT - Békéscsaba - Nemzetközi Blues Fesztivál
21:00 Egyéjszakás Kaland (könnyű)  -  TRAFO CLUB GÖDÖLLŐ PALOTAKERT - Gödöllő
Punnany Massif (könnyű/hiphop/R'n'B)  -  FEZEN KLUB - Székesfehérvár
Csaknekedkislány, Sajnosbatár (könnyű)  -  BARLANG, DUNAPARTI MŰVELŐDÉSI HÁZ - Szentendre - Szentendrei Tavaszi Fesztivál
Halott Pénz, The Biebers (könnyű)  -  PARK FAHÁZ - Mosonmagyaróvár
Bass LocoIngyenes (könnyű/blues)  -  LÁMPÁS - Budapest
Lavalava - Matthias Meyer (Watergate, Liebe*Detail - GER) (könnyű/elektronikus)  -  CORVINTETŐ - Budapest
Tequila Party (könnyű)  -  BÉKEPIPA SÖRÖZŐ - Tatabánya
Vad Fruttik (könnyű)  -  ROXXY MUSIC CAFÉ - Tatabánya
KGB, ETA, DIY (könnyű/punk)  -  DÜRER-KERT - Budapest
DarkBlue: Bárány & Jován, Herczeg Empire 2015 Spring/Summer Fashion Show (könnyű)  -  SYMBOL BUDAPEST - Budapest
Szabó Balázs Bandája (könnyű)  -  ROCKTÁR - Kiskunfélegyháza
Wellhello, SirVive (könnyű)  -  PÉCSI EST CAFÉ - Pécs
Soul Cure Light - Gandharva (könnyű)  -  CSENDES VINTAGE BAR & CAFE - Budapest
Men in Black - Back II Black + Funky DJ (könnyű)  -  ORFEUM - Budapest
Svoid (könnyű/rock/metal)  -  CORNER STAGE CAFÉ - Miskolc
Péterfy Bori & Love Band (könnyű)  -  VÁRÓTEREM SÖRÖZŐ - Szolnok
A Balaton zenekar klubkoncertje (könnyű)  -  HUNNIA ART BISZTRÓ - Budapest
Nótár Mary (könnyű)  -  CASH BOX (CLUB VIP) - Veszprém
Kozmosz, KipuIngyenes (könnyű)  -  SZEKSZÁRDI EST CAFÉ - Szekszárd
"EC 70" - koncert Eric Clapton 70. születésnapjára (könnyű)  -  MUZIKUM KLUB - Budapest
Rock Est (könnyű/rock/metal)  -  BOHÉMIA ROCKABILLY CLUB - Sopron
Bacsó Kristóf Triad (jazz)  -  BMC - OPUS JAZZ CLUB - Budapest
Hónapzáró Retro BuliIngyenes (komoly)  -  LOST IN BUDAPEST - Budapest
Sorrow is a Sage, BitchGood, Samas (könnyű/rock/metal)  -  ROCKLYUK - Szigetszentmiklós
Majka & Curtis (könnyű/hiphop/R'n'B)  -  CLUB COCOMO - Balatonfüred
21:30 Ozone Mama (könnyű)  -  BÚGÓCSIGA AKUSZTIK GARDEN - Sopron
22:00 One Fest! - Spring Edition (könnyű/elektronikus)  -  ROCK TÁNCHÁZ - Balassagyarmat
Felező Party (könnyű)  -  PRESIDENT CASINO ROYAL PUB - Tatabánya
SzomBEAT (könnyű)  -  SZTE JATE KLUB - Szeged
Táncháztalálkozó After - Pálházi Bence Bandája, Csángálló zenekar (világ/nép/népzene)  -  FÉSZEK MŰVÉSZKLUB - Budapest
This Is Deep - RJD Deepnoize (könnyű/elektronikus)  -  +21 KULTÚRHELY ÉS KOKTÉLBÁR - Dorog
Szevasz Tavasz - Magonyi L., Kaygoro (könnyű)  -  UP! THE CLUB - Budapest
Zwack Vilmos Party (könnyű)  -  PALACE CAFE & RESTAURANT - Szombathely
Let's Drink - Sterbinszky (könnyű/elektronikus)  -  VERTIGO CLUB - Győr
DJ Ritecz, Wagner (könnyű/elektronikus)  -  DELTA RETRO MUSIC FACTORY - Balatonmáriafürdő
The Sirius - KatapultDJ Festival Edition (könnyű/elektronikus)  -  CANTALOOP - Szolnok
Saturday Beats - Havlik, Jami, Lauer (könnyű)  -  ÖTKERT - Budapest
Tech Session Party (könnyű)  -  GONDOZÓ KERT - Budapest
22:30 ÖrömzeneIngyenes (könnyű)  -  KECSKEMÉTI KULTURÁLIS ÉS KONFERENCIA KÖZPONT - Kecskemét
Filter házibuli - DJ's: delToro, Dr. Ucker RichardIngyenes (könnyű)  -  FILTER CLUB - Budapest
BJC Jam Session: Egri János Trio (jazz)  -  BUDAPEST JAZZ CLUB - Budapest
ÖrömzeneIngyenes (jazz)  -  HOTEL FOUR POINTS SHERATON - Kecskemét - Nemzetközi Bohém Ragtime & Jazzfesztivál
23:00 Dorian Concept Trio (Ninja Tune, A), Cadik, Zomblaze (könnyű/elektronikus)  -  A38 HAJÓ - Budapest
BLZ - Kill The Noise (USA), B-Complex (SK) (könnyű/elektronikus)  -  DÜRER-KERT - Budapest
este Mole Hall: Bass Club - Wondawulf, B:AztaIngyenes (könnyű) , Peg Top: Naughty Bees - DJ IparaIngyenes (könnyű/elektronikus) , Tisztás: Zigizam Sound SystemIngyenes (világ/nép/világzene) , Vaddiszkó: Chart1st - BelányiIngyenes (könnyű/elektronikus)  -  INSTANT - Budapest