VASÁRNAP (március 1.)
4:00 Coronita Nappali Party (könnyű)  -  UP! THE CLUB - Budapest
10:00 Capella Theresiana (komoly)  -  TERÉZVÁROSI PLÉBÁNIATEMPLOM - Budapest
Kőketánc gyermektáncház - Fecskeváró vigasság (világ/nép/népzene)  -  MARCZIBÁNYI TÉRI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT - Budapest
Cifra PalotaIngyenes (világ/nép/népzene)  -  MŰVÉSZETEK PALOTÁJA - ELŐCSARNOK - Budapest
11:00 Liszt-Kukacok Akadémiája: A felesleges operarendező (komoly/opera) , Székely Mihály - Budafoki Dohnányi Zenekar, vez.: Hollerung Gábor (komoly)  -  ZENEAKADÉMIA - Budapest
Halász Judit koncert: Kezdődhet a Mulatság (könnyű, világ/nép)  -  KLAUZÁL GÁBOR BUDAFOK-TÉTÉNYI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT - Budapest
Szeleburdi Live - Búgócsiga Zenede (könnyű, világ/nép)  -  BUDAPEST JAZZ CLUB - Budapest
12:00 Farsangi maszkabál - Minimax Családi Vasárnap és Symbol Sunday Brunch (világ/nép)  -  SYMBOL BUDAPEST - Budapest
14:30 Kakaókoncert - Budapesti Fesztiválzenekar, vez.: Fischer Iván (komoly)  -  BFZ PRÓBATERME - Budapest
15:00 Vasárnapi táncparti (könnyű)  -  KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR KŐBÁNYAI KULTURÁLIS KÖZPONT - Budapest
16:00 Maia Cabeza (hegedű), Rohmann Ditta (5-húros cselló), Fassang László (csembaló) (komoly)  -  PETŐFI IRODALMI MÚZEUM - Budapest
Jaghatspanyan Gayane (zongora), Nagy Ivett (hegedű), Mikó Szilvia (zongora) (komoly)  -  MTA ZENETUDOMÁNYI INTÉZET - ZENETÖRTÉNETI MÚZEUM - Budapest
16:30 Kakaókoncert - Budapesti Fesztiválzenekar, vez.: Fischer Iván (komoly)  -  BFZ PRÓBATERME - Budapest
17:00 Sirtos görög táncház (világ/nép/népzene)  -  ÓBUDAI KULTURÁLIS KÖZPONT - Budapest
18:00 Szent István Gimnázium Jubileumi Szimfonikus Zenekar, vez.: Ménesi Gergely, km.: Szabadfi Mónika (zongora) (komoly)  -  ZENEAKADÉMIA - Budapest
Heinrich Walther (Heidelberg, Freiburg) orgonálIngyenes (komoly)  -  DEÁK TÉRI EVANGÉLIKUS TEMPLOM - Budapest
Tarjáni Tavasz nyitókoncert: Rúzsa Magdi (könnyű)  -  JÓZSEF ATTILA MŰVELŐDÉSI ÉS KONFERENCIA KÖZPONT - Salgótarján
Hajdók Judit orgonaestjeIngyenes (komoly)  -  BUDAVÁRI EVANGÉLIKUS TEMPLOM - Budapest
Bach / Spányi/ 6+1 (komoly)  -  FUGA - Budapest
19:00 Charlie (könnyű)  -  CSILI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT - Budapest
Szvitek és kantáták - francia zene a Napkirály udvarából (komoly)  -  MTA ZENETUDOMÁNYI INTÉZET - ZENETÖRTÉNETI MÚZEUM - Budapest
Amadinda 30 (komoly, könnyű, világ/nép/világzene)  -  HANGVILLA - Veszprém
19:30 Söndörgő & Mostar Sevdah Reunion (világ/nép/népzene)  -  MŰVÉSZETEK PALOTÁJA - BARTÓK BÉLA NEMZETI HANGVERSENYTEREM - Budapest
A:N:S Chorus, vez.: Bali János (komoly)  -  BMC - KONCERTTEREM - Budapest
20:00 Kodály Method - Afterjka - Speak Easy Project: ENNYI! (könnyű, jazz)  -  TRAFÓ - Budapest
Máthé Evelin és Juhász Attila (jazz)  -  LADÓ CAFÉ - Budapest
Révész Richárd Latin Trio (jazz)  -  BUDAPEST JAZZ CLUB - Budapest
Caspervek Trio (könnyű)  -  GREGESEN ART POINT (GAP) - Budapest
20:30 Subscribe ráadáskoncert (könnyű/rock/metal)  -  A38 HAJÓ - Budapest
Némafilmzene - Vereb SzabolcsIngyenes (könnyű, jazz)  -  KISÜZEM - Budapest
21:00 Nu Sound by Playmobil (könnyű)  -  SZIMPLA KERT - Budapest
este Peg Top: Crime Time - Sarki & guestIngyenes (könnyű/elektronikus) , Tisztás: Dub Specialist - Dr Analóg, Jahfar, OhmikronIngyenes (világ/nép/világzene) , Vaddiszkó: One Night Xtra - Tom TailorIngyenes (könnyű/elektronikus)  -  INSTANT - Budapest