VASÁRNAP (november 23.)
10:00 Hangverseny Bárdos Lajos születésének 115. évfordulójára - Liszt Ferenc Kórus és Zenekar (komoly)  -  BELVÁROSI SZENT MIHÁLY TEMPLOM - Budapest
Deák Diák Énekes Iskola (komoly)  -  TERÉZVÁROSI PLÉBÁNIATEMPLOM - Budapest
Kőketánc gyermektáncház (világ/nép)  -  MARCZIBÁNYI TÉRI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT - Budapest
Három szegény szabólegény (könnyű, világ/nép)  -  RÁKOSKERTI MŰVELŐDÉSI HÁZ - Budapest
Cifra Palota (világ/nép)  -  MŰVÉSZETEK PALOTÁJA - ELŐCSARNOK - Budapest
Cifra Palota (világ/nép)  -  MŰVÉSZETEK PALOTÁJA - ZÁSZLÓTÉR - Budapest
Cifra Palota (világ/nép)  -  MŰVÉSZETEK PALOTÁJA - KÉK TEREM - Budapest
ELMARAD! Novák Péter: Weöres Sándor RockandrollElmarad (könnyű)  -  PUSKIN MOZI - Budapest - Puskin Kuckó
Rutkai Bori Banda (világ/nép)  -  AKVÁRIUM KLUB - Budapest - Családi Akvárium
Bem Néptáncegyüttes - gyermektáncház (világ/nép)  -  ÚJPESTI KULTURÁLIS KÖZPONT ADY ENDRE MŰVELŐDÉSI HÁZ - Budapest
10:30 Kolompos Színház és Gyermektáncház - "Én elmentem a vásárba..." (világ/nép)  -  BENCZÚR HÁZ POSTÁS MÚZEUMI ÉS MŰVELŐDÉSI ALAPÍTVÁNY - Budapest
11:00 Napszakok - Szegedi Szimfonikus Zenekar, vez.: Gyüdi Sándor (komoly)  -  SZEGEDI NEMZETI SZÍNHÁZ - Szeged
Andor Ilona Gyermekkar (komoly)  -  MAGYAR NEMZETI GALÉRIA - Budapest
Aprók tánca - Katalin napi mulatság (világ/nép)  -  CSEREPESHÁZ - Budapest
Altatok Klub - Dalok, versek álomország kapujában és azon túl (világ/nép/világzene)  -  MŰVÉSZETEK PALOTÁJA - ÜVEGTEREM - Budapest
Concentus consort (komoly)  -  NÉPRAJZI MÚZEUM - Budapest - Advent a Néprajzi Múzeumban
Eszter-lánc (könnyű, világ/nép)  -  ALLEE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT (VOLT BUDAI SKÁLA) - Budapest - Bóbita Családi Filmfesztivál
Mono Manó Zenekar "Ünnepelj Velünk!" Lemezbemutató koncert! (könnyű)  -  MIKULÁSFALVA - Nagykarácsony - Országos Mikulás Fesztivál
11:10 Ringató - Vedd ölbe, ringasd, énekelj! (világ/nép/népzene)  -  MŰVÉSZETEK PALOTÁJA - Budapest
12:30 Virtuózok komolyzenei tehetségkutató műsor versenyzőinek fellépése (komoly)  -  ALLEE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT (VOLT BUDAI SKÁLA) - Budapest - Bóbita Családi Filmfesztivál
14:00 Kaláka (világ/nép)  -  ALLEE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT (VOLT BUDAI SKÁLA) - Budapest - Bóbita Családi Filmfesztivál
15:00 "Csak a szépre emlékezem" - Ákos Stefi emlékest a Stefánián (könnyű)  -  STEFÁNIA PALOTA - HONVÉD KULTURÁLIS KÖZPONT - Budapest
Richard Strauss: Az árnyék nélküli asszony (komoly/opera)  -  KLEBELSBERG KULTÚRKÚRIA - Budapest
Nosztalgia klub (könnyű)  -  TEMI FŐVÁROSI MŰVELŐDÉSI HÁZA - Budapest
Kálvin Kórus (komoly)  -  NÉPRAJZI MÚZEUM - Budapest - Advent a Néprajzi Múzeumban
Eszter-lánc Mesezenekar vidám télváró koncertje (könnyű)  -  MIKULÁSFALVA - Nagykarácsony - Országos Mikulás Fesztivál
15:30 Zuglói Filharmónia, vez.: Záborszky Kálmán (komoly)  -  ZENEAKADÉMIA - Budapest
16:00 Pro Musica Leánykar, Budapesti Vonósok Kamarazenekar, vez.: Szabó Dénes (komoly)  -  LISZT FERENC KONFERENCIA ÉS KULTURÁLIS KÖZPONT - Sopron
Állati zenés ABC - Bíró Eszter családi koncertje (könnyű, világ/nép)  -  MARCZIBÁNYI TÉRI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT - Budapest
Babakoncert (komoly)  -  MŰVÉSZETEK HÁZA - Miskolc
Jótékonysági koncert (komoly)  -  PETŐFI MŰVELŐDÉSI KÖZPONT - Bicske
Talamba Ütőegyüttes (komoly)  -  ALLEE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT (VOLT BUDAI SKÁLA) - Budapest - Bóbita Családi Filmfesztivál
Jótékonysági Palya Bea koncert (világ/nép/világzene)  -  KÓS KÁROLY ÁLTALÁNOS MŰVELŐDÉSI KÖZPONT - Budakalász
17:00 Ötórai tea - P.Kabi.Net zenekar (könnyű)  -  KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR KŐBÁNYAI KULTURÁLIS KÖZPONT - KÖSZI - Budapest
TomCatBand (könnyű)  -  STEFÁNIA PALOTA - HONVÉD KULTURÁLIS KÖZPONT - Budapest
EzJazz kamarakórus (könnyű, jazz)  -  NÉPRAJZI MÚZEUM - Budapest - Advent a Néprajzi Múzeumban
18:00 Kortársaink 2014 (komoly)  -  FUGA - Budapest
Csalog Gábor (zongora), Varga István (cselló) (komoly)  -  BMC - KONCERTTEREM - Budapest
19:00 Várallyay Ágnes (csembaló) (komoly)  -  NÁDOR TEREM - Budapest
Dalnokklub - Vendég a Heted7 együttes és Buda Ádám énekmondó (világ/nép)  -  KLEBELSBERG KULTÚRKÚRIA - Budapest
Hadd szóljon! - Benkó Dixieland Band (jazz)  -  NEW ORLEANS MUSIC CLUB - Budapest
19:30 A Zeneakadémia Szimfonikus Zenekara, vez.: Kocsis Zoltán, km.: Gyöngyösi Ivett (zongora) (komoly)  -  ZENEAKADÉMIA - Budapest
20:00 Salty Dog (könnyű/blues)  -  OLD MAN'S MUSIC PUB - Budapest
Colosseum: The ReturnJegyvásárlás (könnyű, jazz)  -  PETŐFI RENDEZVÉNYKÖZPONT - Budapest
Ambrózia Énekegyüttes (komoly)  -  MAGYAR SZENTEK PLÉBÁNIATEMPLOM - Budapest
Halott Pénz - Pécs Special (könnyű)  -  PÉCSI EST CAFÉ - Pécs
Hajós Laura & Juhász Attila (jazz)  -  LADÓ CAFÉ - Budapest
NagyHall: Klaxons (UK) (könnyű)  -  AKVÁRIUM KLUB - Budapest
20:30 Némafilmzene - Mészáros Ádám (könnyű, jazz)  -  KISÜZEM - Budapest
21:00 Szimpla Jam & Poetry - Szabad a zene! (könnyű)  -  SZIMPLA KERT - Budapest
22:00 Nu Sound by Playmobil (könnyű)  -  SZIMPLA KERT - Budapest
este Mole Hall: Dub Specialist (könnyű) , Plafon Park: Crime Time - Sarki & guest (könnyű/elektronikus) , Tisztás: Summer Saturday (könnyű) , Vaddiszkó: One Night Xtra - Tom Tailor (könnyű/elektronikus)  -  INSTANT - Budapest