Pécsi Nemzeti Színház

7621 Pécs, Perczel utca 17.
Telefon:  72/512-660; 72/211-965
Fax: 72/211-983
Web: www.pnsz.hu
E-mail: szervezes@pecsinemzetiszinhaz.hu

Termek:
  Eck Imre Balett-terem, Kamaraszínház, Kamaraszínház, N. Szabó Sándor terem, Nagyszínház, Nagyszínház, Stúdiószínház, Szobaszínház, 2. sz. próbaterem
Idő szerint | Cím szerint
2014. április 17. (csütörtök)
15:00 (színmű 3 részben) - Nagyszínház (Péter Gizi bérlet)
19:00 (abszurd játék) - N. Szabó Sándor terem
2014. április 18. (péntek)
19:00 (előadás) - Kamaraszínház - a Csiky Gergely Színház (Kaposvár) előadása
(színmű 3 részben) - Nagyszínház (Sipos László bérlet)
2014. április 19. (szombat)
19:00 (előadás) - Kamaraszínház - a Csiky Gergely Színház (Kaposvár) előadása (Kálmán György bérlet)
(színmű 3 részben) - Nagyszínház (Somlay Artúr bérlet)
2014. április 20. (vasárnap)
17:00 (színmű 3 részben) - Nagyszínház (Ötórai bérlet)
2014. április 22. (kedd)
19:00 (abszurd játék) - Kamaraszínház
2014. április 23. (szerda)
19:00 (abszurd játék) - Kamaraszínház
2014. április 24. (csütörtök)
19:00 (színmű 2 részben) - Helyszín: Veszprémi Petőfi Színház (Veszprém) - Latinovits-Bujtor Játékszín
(vígopera) - Nagyszínház (Uray Tivadar bérlet)
2014. április 25. (péntek)
19:00 (bohózat 2 részben) - Kamaraszínház
(nagyoperett 3 részben) - Nagyszínház
2014. április 26. (szombat)
15:00 (bohózat 2 részben) - Kamaraszínház
16:00 A Misina Néptáncegyüttes és Táncszínház Jubileumi Gálaműsora - Nagyszínház
19:00 (bohózat 2 részben) - Kamaraszínház
(vígopera) - Helyszín: Erkel Színház (Budapest)
19:30 A Misina Néptáncegyüttes és Táncszínház Jubileumi Gálaműsora - Nagyszínház
2014. április 27. (vasárnap)
15:00 (bohózat 2 részben) - Kamaraszínház
2014. április 28. (hétfő)
15:00 (zenés mesejáték) - Kamaraszínház (Berze Nagy János / A bérlet)
19:00 (musical 2 részben) - Nagyszínház
2014. április 29. (kedd)
15:00 (zenés mesejáték) - Kamaraszínház (Berze Nagy János / B bérlet)
19:00 (vígjáték 3 részben) - Nagyszínház (Radnóti Miklós / A-B bérlet)
2014. április 30. (szerda)
15:00 (vígjáték 3 részben) - Nagyszínház (Péter Gizi bérlet)
19:00 (előadás) - Kamaraszínház (József A./B. bérlet)
2014. május 2. (péntek)
19:00 (színmű 2 részben) - N. Szabó Sándor terem
(vígopera) - Nagyszínház (Vidor / A-B bérlet)
2014. május 3. (szombat)
15:00 (bohózat 2 részben) - Kamaraszínház
19:00 (színmű 2 részben) - N. Szabó Sándor terem (Kombinált 4-es / A bérlet)
(vígopera) - Nagyszínház (Szabó Samu bérlet)
2014. május 4. (vasárnap)
15:00 (bohózat 2 részben) - Kamaraszínház
19:00 (vígopera) - Nagyszínház (Tánc és Muzsika / A-B bérlet)
2014. május 5. (hétfő)
15:00 (bohózat 2 részben) - Kamaraszínház
19:00 (bohózat 2 részben) - Kamaraszínház
(színmű 2 részben) - Helyszín: Nemzeti Színház (Budapest) - Gobbi Hilda Stúdiószínpad
2014. május 6. (kedd)
19:00 (bohózat 2 részben) - Kamaraszínház
(nagyoperett 3 részben) - Nagyszínház
2014. május 7. (szerda)
15:00 (zenés mesejáték) - Kamaraszínház (Weöres Sándor / A bérlet)
19:00 (vígjáték 3 részben) - Nagyszínház
2014. május 8. (csütörtök)
15:00 (zenés mesejáték) - Kamaraszínház (Weöres Sándor / B bérlet)
19:00 (vígjáték 3 részben) - Nagyszínház (Szendrő József bérlet)
2014. május 9. (péntek)
15:00 (vígjáték 3 részben) - Nagyszínház
19:00 (előadás) - Kamaraszínház (Radnóti Miklós / A bérlet)
2014. május 10. (szombat)
19:00 (tragédia 2 részben, 120 perc) - Nagyszínház (Sipos László bérlet)
(előadás) - Kamaraszínház
2014. május 11. (vasárnap)
15:00 (előadás) - Kamaraszínház
19:00 (színmű 3 részben) - Nagyszínház (Mendelényi Vilmos bérlet)
2014. május 12. (hétfő)
15:00 (színmű 3 részben) - Nagyszínház (Gárdonyi Géza / A-B bérlet)
19:00 (színmű 2 részben) - N. Szabó Sándor terem (Kombinált 4-es / B bérlet)
2014. május 13. (kedd)
15:00 (színmű 3 részben) - Nagyszínház (Petőfi Sándor / A-B bérlet)
2014. május 14. (szerda)
15:00 (zenés mesejáték 2 részben) - Kamaraszínház (Várkonyi Nándor / A bérlet)
2014. május 15. (csütörtök)
15:00 (zenés mesejáték 2 részben) - Kamaraszínház (Várkonyi Nándor / B bérlet)
19:00 (musical 2 részben) - Nagyszínház
2014. május 16. (péntek)
15:00 (zenés mesejáték 2 részben) - Kamaraszínház (Benedek Elek / A bérlet)
19:00 (musical 2 részben) - Nagyszínház
2014. május 17. (szombat)
15:00 (musical 2 részben) - Nagyszínház
19:00 (színmű 2 részben) - N. Szabó Sándor terem
2014. május 18. (vasárnap)
15:00 (balett) - Nagyszínház (N. Szabó Sándor / A-B bérlet)
19:00 (előadás) - Kamaraszínház - a Csiky Gergely Színház (Kaposvár) előadása
2014. május 19. (hétfő)
19:00 (előadás) - Kamaraszínház - a Csiky Gergely Színház (Kaposvár) előadása
2014. május 20. (kedd)
15:00 (zenés mesejáték) - Kamaraszínház (Fekete István / A bérlet)
19:00 (vígjáték 3 részben) - Nagyszínház (Keddi bérlet)
(abszurd játék) - N. Szabó Sándor terem (József Attila / A1 bérlet)
2014. május 21. (szerda)
15:00 (zenés mesejáték) - Kamaraszínház (Fekete István / B bérlet)
19:00 (abszurd játék) - N. Szabó Sándor terem (József Attila / A2 bérlet)
(színmű 3 részben) - Nagyszínház (Szendrő József bérlet)
2014. május 22. (csütörtök)
15:00 (zenés mesejáték) - Kamaraszínház (Galambosi László / A bérlet)
19:00 (abszurd játék) - N. Szabó Sándor terem (József Attila / B1 bérlet)
(színmű 3 részben) - Nagyszínház (Szalma Lajos bérlet)
2014. május 23. (péntek)
19:00 (vígjáték 3 részben) - Nagyszínház (Mendelényi Vilmos bérlet)
(táncelőadás 2 részben) - Kamaraszínház - a Pécsi Balett (Pécs) előadása (Tomanek Nándor bérlet)
2014. május 24. (szombat)
19:00 (vígjáték 3 részben) - Nagyszínház
(táncelőadás 2 részben) - Kamaraszínház - a Pécsi Balett (Pécs) előadása (Kálmán György bérlet)
2014. május 25. (vasárnap)
17:00 (vígjáték 3 részben) - Nagyszínház (Ötórai bérlet)
2014. május 26. (hétfő)
15:00 (zenés mesejáték) - Kamaraszínház (Galambosi László / B bérlet)
19:00 (abszurd játék) - N. Szabó Sándor terem (József Attila / B2 bérlet)
(nagyoperett 3 részben) - Nagyszínház
2014. május 27. (kedd)
15:00 (zenés mesejáték 2 részben) - Kamaraszínház (Benedek Elek / B bérlet)
(balett) - Nagyszínház (Pákolitz István / A-B bérlet)
2014. május 28. (szerda)
15:00 (zenés mesejáték) - Kamaraszínház - a Móricz Zsigmond Színház (Nyíregyháza) előadása
17:00 (musical) - Nagyszínház - a Veszprémi Petőfi Színház (Veszprém) előadása
2014. május 29. (csütörtök)
15:00 (mesejáték) - Kamaraszínház - a Szegedi Nemzeti Színház (Szeged) előadása
(mesejáték) - Kamaraszínház - a Szegedi Nemzeti Színház (Szeged) előadása
17:00 (mesejáték) - Nagyszínház - a Miskolci Nemzeti Színház (Miskolc) előadása
2014. május 30. (péntek)
15:00 (előadás) - Kamaraszínház - a Vörösmarty Színház (Székesfehérvár) előadása
17:00 (színmű 3 részben) - Nagyszínház
2014. május 31. (szombat)
15:00 (zenés mesejáték 1 részben) - Kamaraszínház - a Békéscsabai Jókai Színház (Békéscsaba) előadása
17:00 (zenés mesejáték) - Nagyszínház - a Csiky Gergely Színház (Kaposvár) előadása
2014. június 1. (vasárnap)
15:00 (előadás) - a Kecskeméti Katona József Színház (Kecskemét) előadása
17:00 (zenés előadás) - a Hevesi Sándor Színház (Zalaegerszeg) előadása
2014. június 12. (csütörtök)
17:00 (előadás) - a Csiky Gergely Színház (Kaposvár) előadása
21:00 (előadás) - a Csiky Gergely Színház (Kaposvár) előadása
Színlap archívum