Az olimpiai arany ára: Simone Biles története

Bakancslistához adom
The Simone Biles Story: Courage to Soar
12 éven aluliak számára a megtekintése nagykorú felügyelete mellett ajánlott amerikai életrajzi dráma, sportfilm, 86 perc, 2018

Értékelés:

19 szavazatból
Szerinted?

Az amerikai tornásznő, Simone Biles kihívásokkal teli útja a világcsúcsig.

sexykex 2021 márc. 06. - 16:10:02 5/10
Ekkora kufferrel nem is lehet tornázni – akartam írni, mert volt olyan időszak, hogy fejlődésben megrekedt gyereklányok ugrándoztak a gerendán és húszévesen már visszavonultak. Szerencsére megnéztem a fotóit, amiről kiderült, hogy látszólag vaskos, valóban formás hölgyről – nehogy megsértődjenek a korábbi hozzászólók, vagy ez a kislány – beszélünk. Persze a színésznőhöz viszonyítva vékonyka és aprócska. Továbbra is úgy vélem, hogy a versenysport eltorzítja a lányokat, illetve speciális alkatot igényel egy-egy sportág. Az utóbbi években nem figyeltem a tornára, de most már valóban érdekel: ha lesz Tokióban olimpia, ott lesz-e 22 évesen Simone Biles.
Ez a TV-film engem nem hatott meg. Nyilvánvaló, hogy az élsport számtalan lemondással jár, de olyan magabiztossággal vegyes jólétet eredményez, ami kihat a sportoló egész további életére. Valamit valamiért tartja a mondás. A legmeglepőbb az volt, hogy ebből az életrajzból kihagyták a Larry Nassar ügyet.
tortura 2019 okt. 30. - 17:51:22 Előzmény furfang
Egyetértek. A hölgy egy nagyon kedves megszólítása a nőknek, én kifejezetten kedvelem.
furfang 2019 júl. 19. - 18:27:46 Előzmény Nagy1A
Még mindig jobb, mint a manapság divatos közönségesség és trágárság. Egészségére a vacsorát ma is!
Nagy1A 2019 febr. 02. - 17:07:23 Előzmény csvkata
...….A 142 centis hölgy hatévesen kezdett tornázni...…….és nem csak tornászott, hanem hat évesen már hölgy volt!! Bizony......nincsenek már kislányok, lányok, nők, asszonyok...……...csak hölgyek!!!
Most már lassan hölgyi tornász, hölgyi tornacsapatról, hölgyi kézilabda csapatról fogunk beszélni...…….röhejes!! Most már enni sem szoktunk...…..csak fogyasztani!! Na most megyek és elfogyasztom a vacsorámat...…..
7/10
beldonbp 2018 dec. 21. - 21:59:24 7/10
A szokásos foggal-körömmel küzdős, csalódásos de végül heppiendes amerikai film. Hiába kiszámítható minden, nekem tetszett és lekötött.
csvkata 2018 dec. 20. - 21:34:52
Az amerikai tornásznő, Simone Biles pályafutása során négy olimpiai és tíz világbajnoki aranyat nyert. A 142 centis hölgy hatévesen kezdett tornázni.