Sziklaöklű harcosok

Bakancslistához adom
No Holds Barred
amerikai akciófilm, 93 perc, 1989

Értékelés:

9 szavazatból
Szerinted?

Rip, a robosztus óriás a látszat ellenére jószándékú és hűséges ember: hiába lett birkózó-világbajnok, hiába kapja százával a jobbnál jobb ajánlatokat, makacsul kitart az őt támogató tévéállomás és hívei népes tábora mellett. Ám Brell, az egyik rivális tévécsatorna feje, mindent elkövet, hogy Rip az ő színeikben folytassa a versenyzést. A bajnok azonban nem adja be a derekát, inkább visszavonul a polgári életbe. Ám Brell nem nyugszik, cselt eszel ki, s meghirdeti a sziklaöklű fickók párbaját. A versenyt egy titokzatos Zeus nevű férfi nyeri, s Brell biztos benne, hogy Zeus sikere visszacsalogatja a profi sport világába Ripet.

Stáblista:

Szereplők

Rip Thomas
Randy Thomas
Jake Bullet

Alkotók

Hozzászólások

Szerinted?
9/10
epsuni 2015 jan. 19. - 10:05:12 9/10
Ez a film a 80-as évekre jellemzõ egyszerûségétõl kiváló.
Na meg hogy megörökítette a pankráció aranykorát.

Bizonyára nem egy magas költségvetésû alkotás, de attól még teljesen szórakoztató.

HULSTER RULES! :)
10/10
sándornagyúr 2012 okt. 20. - 18:07:27 10/10
õ a krdvenc pankrátorom amúgy hól lehet megnézni a filmet?
10/10
blade_ 2010 dec. 09. - 16:53:53 10/10
Hulk Hogan
Sovereign Talent Group
10474 Santa Monica Blvd.
Suite 301
Los Angeles, CA 90025
USA
10/10
blade_ 2010 dec. 09. - 16:48:15 10/10
Date of Birth: 11 August 1953, Augusta, Georgia, USA
Birth Name: Terry Gene Bollea

Nickname:
The Hulkster
Hulk
Hollywood Hogan
Hulkamania
Thunder Lips
Terry Boulder
Sterling Golden
Mr. America

Height: 6' 4" (1.93 m)
10/10
batboys 2010 jan. 31. - 13:11:52 10/10
Na igen, elég régi film, csak kár hogy nincs sehol se meg DVD-be. Mert amúgy biztos jó film lenne. Esetleg valahol nem lenne meg ez a film, pedig itt is elég sok film megtalálható.
10/10
Intelboys 2010 jan. 25. - 11:09:20 10/10
Imádom ezt a filmet Bárcsak meglenne valahol gyári dvd-be, meg is venném
Adblock detektálva

Hirdetésblokkolód kikapcsolásával segíthetsz, hogy a PORT.hu továbbra is ingyenes, minőségi tartalmat biztosíthasson.

Rendben, kikapcsoltamHogy tudom kikapcsolni? Köszönjük, PORT.hu