Személy

Aishwarya Rai

színész
Született: 1973. november 1. (46 éves) (Mangalore, India)
  • 2010
    Kívánság 7.3 színész színész (indiai romantikus film, 2010)
  • 2009
    A rózsaszín párduc 2. 7.4 színész színész (amerikai vígjáték, 89 perc, 2009)
  • 2008
    Sarkar 6.5 színész színész (indiai akciófilm, 125 perc, 2008)
  • 2008
    Dzsódhá Akbar 8.3 színész színész (indiai életrajzi film, 213 perc, 2008)
  • 2007
    Az utolsó légió 6.8 színész színész (amerikai-angol-olasz-francia-tunéziai kalandfilm, 98 perc, 2007)
  • 2006
    Dhoom:2 7.7 színész színész (indiai akciófilm, 152 perc, 2006)
  • 2006
    Umrao Jaan 10 színész színész (indiai filmdráma, 188 perc, 2006)
  • 2006
    Provoked: A True Story 10 színész színész (angol-indiai dráma, 113 perc, 2006)
  • 2005
    Fűszerek hercegnője (Szerelemmel fűszerezve) 7.9 színész színész (amerikai-angol romantikus dráma, 92 perc, 2005)
  • 2005
    Shabd 8.0 színész színész (indiai filmdráma, 2005)
  • 2004
    Mátkaság és legényélet 8.0 színész színész (angol-amerikai romantikus vígjáték , 107 perc, 2004)
  • 2004
    Kyun...! Ho Gaya Na 5.5 színész színész (indiai romantikus vígjáték , 2004)
  • 2004
    Raincoat színész színész (indiai romantikus dráma, 120 perc, 2004)
  • 2004
    Khakee 7.5 színész színész (indiai filmdráma, 174 perc, 2004)
  • 2003
    Kuch Naa Kaho 7.0 színész színész (indiai romantikus dráma, 2003)
  • 2003
    Dil Ka Rishta 7.8 színész színész (indiai romantikus film, 150 perc, 2003)
  • 2003
    Chokher Bali 9.0 színész színész (indiai filmdráma, 167 perc, 2003)
  • 2002
    Devdas 8.5 színész színész (indiai romantikus dráma, 122 perc, 2002)
  • 2000
    Kandukondain Kandukondain 4.0 színész színész (indiai filmdráma, 151 perc, 2000)
  • 2000
    Dhai Akshar Prem Ke 7.0 színész színész (indiai romantikus dráma, 167 perc, 2000)
  • 2000
    Hamara Dil Aapke Paas Hai színész színész (indiai romantikus dráma, 2000)
  • 1999
    Taal 6.2 színész színész (indiai musical, 179 perc, 1999)
  • 1999
    Már másé a szívem I-II. 8.6 színész színész (indiai zenés vígjáték, 170 perc, 1999)

Hozzászólások

cometzjeah 2012 júl. 15. - 16:19:24
Fúúúúúúúúúúú :)
Nem rossz színész egy jó B kategória filmekben...
Kinézetre viszont istennõ:)
10/10
Checkers 2012 febr. 29. - 08:18:33 10/10
Ezt a lányt mikor meglátom elgyengülök.
Ilyen szépet még nem láttam nõben.
mulao 2010 szept. 12. - 17:07:14
Egy-két filmjét láttam én, szerintme nem rossz színész. Nincs baj az indiais vonásaival.
10/10
blade_ 2010 szept. 12. - 15:57:11 10/10
Date of Birth: 1 November 1973, Mangalore, Karnataka, India
Birth Name: Aishwarya Krishnaraj Rai

Nickname:
Ash
Gullu
The Queen of Bollywood
Saphir 2010 ápr. 17. - 23:36:24
De gáz... A harmadik képen nem is õ van, hanem Madhuri Dixit. Igaz, a kép a Devdasból van, amiben mindketten játszottak, de ez azért mégis csak ciki. :S
Kockás 2009 jan. 31. - 18:36:35
Ezt a nõt nem véletlenül nevezik a világ legszebbjének.A könyvet olvastam és nagyon tetszett,ezért kíváncsi vagyok a filmre is.
Kockás 2009 jan. 31. - 18:35:05 Előzmény nyelvecske
Negyedikes vagy-e
csego 2009 jan. 30. - 12:00:09
Nem tudja valaki, hogy hol lehet a filmjeihez magyar feliratokat letölteni? Persze azokhoz, amik kevésbé ismertek nálunk! Elõre is köszönöm!
nyelvecske 2008 máj. 23. - 02:21:11
Negyedikes-e vagy? lol
bree-gee 2008 márc. 26. - 14:19:59
Egyébként most hallottam, hogy Aishwarya Rai játszik a Colin Firth-ös "Az utolsó légióban"-ban.Nagyon kíváncsi vagyok arra a filmre.
bree-gee 2008 márc. 26. - 14:13:35
Köszi!Erre voltam kíváncsi.Én speciel szívesen megnéznék néha néha egy olyan filmet is, ami nem amerikai vagy angol.
Sarasvati 2008 márc. 25. - 22:16:16 Előzmény bree-gee
oke. Azert, mert sztem mostanaban divat az embert ismeretlenul megitelni. Csak mert indiai... csak mert szinesboru... csak mert masala filmekben jatszik, ami egyeseknek nem tetszik... vagy csak mert nem ismerik?
bree-gee 2008 márc. 20. - 15:16:32 Előzmény Sarasvati
Aha.Ez kimerítõ válasz volt, köszi!
Sarasvati 2008 márc. 16. - 00:53:55 Előzmény bree-gee
mert a butasag hatartalan.
bree-gee 2008 febr. 20. - 23:58:16
Miért?
nyelvecske 2008 febr. 20. - 21:25:35 Előzmény Arcelia
veled ellentétben én ennek inkább örülök
Arcelia 2007 júl. 20. - 17:02:39
Nagyon jó színésznõ, õ az egyik nagy kedvencem, kár, hogy a filmjeibõl csak kevés jut el hazánkba.