Személy

Bonnie Bedelia

színész
Született: 1948. március 25. (71 éves) (New York, New York, USA)

Hozzászólások

10/10
blade_ 2010 aug. 10. - 20:20:03 10/10
Date of Birth: 25 March 1948, New York City, New York, USA
Birth Name: Bonnie Bedelia Culkin
Height: 5' 4" (1.63 m)
Lakatos Mónika - Romanimo
2019. november 12., 19:30 Lakatos Mónika - Romanimo

Autentikus roma népzene a MÜPA Fesztivál Színházában.

Jegyvásárlás