Személy

Chris Columbus

producer, rendező, forgatókönyvíró

Értékelés:

31 szavazatból
Szerinted?


Vélemény:

2011 dec. 04. - 22:31:34
2011 dec. 04. - 22:31:34
ja most látom producer volt :) szóval az elõzõ írásom törölve :)
2011 dec. 04. - 22:30:25
2011 dec. 04. - 22:30:25
Na azért ez egy kicsit gáz! Nem Colombus rendezte a Harry Potter és az Azkabani foglyot! Bárcsak õ rendezte volna...
szavazat: 10/10 2010 szept. 19. - 08:26:58
2010 szept. 19. - 08:26:58
Chris Columbus
1492 Pictures
4000 Warner Blvd Producers
Bldg 139
Suite 201
Burbank, CA 91522
USA
szavazat: 10/10 2010 júl. 23. - 15:44:47
2010 júl. 23. - 15:44:47
Date of Birth: 10 September 1958, Spangler, Pennsylvania, USA
Birth Name: Christopher Columbus