Személy

Hark Tsui

producer, rendező, forgatókönyvíró
Született: 1950. február 15. (70 éves) (Saigon, Vietnám)
  • Hong Kong Filmfesztivál (1990) - Legjobb film jelölés: A bérgyilkos
  • Velencei Nemzetközi Filmfesztivál (2010) - Arany Oroszlán jelölés:

Hozzászólások

10/10
kasi 2010 szept. 04. - 20:51:21 10/10
Hark Tsui a robotpárbaj egyik föszereplöje nem ö volt nem látom sehol ,hogy ki lenne irva! I LOVE MARIA aka ROBOFORCE
9/10
blade_ 2010 aug. 09. - 17:10:33 9/10
Date of Birth: 15 February 1950, French Cochinchina [now Vietnam]
Birth Name: Tsui Man-Kong