Személy

Izabella Miko

színész
Született: 1981. január 21. (39 éves) (Lengyelország, Lodz)
  • 2014
    Step Up - All In 3.9 színész színész (amerikai zenés film, 112 perc, 2014)
    • RTL II:
      • vasárnap (júl. 19.) 09:20,
      • hétfő (júl. 20.) 04:00
    • Film+:
      • szerda (júl. 22.) 04:25
  • 2014
    Thinspiration színész színész (amerikai dráma, 84 perc, 2014)
  • 2013
    Táncra születtek 7.6 színész színész (dél-koreai-amerikai musical, 2013)
  • 2012
    Jack és Jack 4.0 színész színész (amerikai vígjáték, 90 perc, 2012)
  • 2011
    Hősök kora 5.1 színész színész (angol akciófilm, 90 perc, 2011)
    • Film+:
      • csütörtök (júl. 23.) 10:55,
      • péntek (júl. 24.) 08:40
  • 2011
    A Köpeny 6.6 színész színész (amerikai akciófilm-sorozat, 2011)
  • 2010
    A titánok harca 6.7 színész színész (amerikai kalandfilm, 106 perc, 2010)
  • 2009
    Kettős azonosság 4.6 színész színész (amerikai krimi, 93 perc, 2009)
  • 2009
    Kochaj i tańcz 10 színész színész (lengyel romantikus film, 118 perc, 2009)
  • 2008
    Sötét utcák 3.8 színész színész (amerikai filmdráma, 83 perc, 2008)
  • 2007
    Flakes színész színész (amerikai vígjáték, 84 perc, 2007)
  • 2006
    Szívem érted rapes 2 4.7 színész színész (amerikai zenés film, 90 perc, 2006)
  • 2005
    Elszállt szerelem 8.0 színész színész (osztrák-luxemburgi-német-angol filmdráma, 95 perc, 2005)
  • 2001
    A sivatag vámpírjai 4.8 színész színész (amerikai horror, 90 perc, 2001)
  • 2000
    Sakáltanya 7.8 színész színész (amerikai vígjáték, 100 perc, 2000)

Hozzászólások

10/10
blade_ 2010 szept. 02. - 15:50:23 10/10
:P
10/10
blade_ 2010 szept. 02. - 15:48:47 10/10
Date of Birth: 21 January 1981, Lodz, Poland
Birth Name: Izabella Anna Mikolajczak
toshiba321 2010 jan. 03. - 21:41:52
egy igazi szépség
mulao 2009 okt. 28. - 10:53:29
Eddig csak a Sakáltanyában láttam, abban elég érdekes szerepe volt, amit nem úgyértek, hogy rosszul játszott.Akár furcsálhatnám is, hogy csak ennyi filmje van.