Személy

Jay Baruchel

színész, forgatókönyvíró, rendező
Született: 1982. április 9. (40 éves) (Kanada, Ottawa)
  • 2019
    Így neveld a sárkányodat 3. 8.3 színész színész (amerikai animációs kalandfilm, akciófilm, 104 perc, 2019)
  • 2019
    The Kindness of Strangers 9.0 színész színész (dán-kanadai-svéd-francia-német-angol-amerikai filmdráma, 112 perc, 2019)
  • 2017
    Goon: Last of the Enforcers 8.5 rendező rendező, forgatókönyvíró (kanadai vígjáték, 101 perc, 2017)
  • 2017
    Goon: Last of the Enforcers 8.5 forgatókönyvíró (kanadai vígjáték, 101 perc, 2017)
  • 2015
    Úr keres hölgyet 5.3 színész színész (amerikai romantikus sorozat, vígjátéksorozat, 21 perc, 2015)
  • 2015
    Sárkányok: Irány az ismeretlen! 10 színész színész (amerikai animációs minisorozat, 22 perc, 2015)
    • TV2 Kids:
      • szerda (nov. 30.) 22:15,
      • szerda (nov. 30.) 22:40,
      • csütörtök (dec. 1.) 22:15,
      • csütörtök (dec. 1.) 22:40,
      • péntek (dec. 2.) 22:15,
      • péntek (dec. 2.) 22:40,
      • hétfő (dec. 5.) 22:30,
      • hétfő (dec. 5.) 22:50,
      • kedd (dec. 6.) 22:15,
      • kedd (dec. 6.) 22:40,
      • szerda (dec. 7.) 22:15,
      • szerda (dec. 7.) 22:40,
      • csütörtök (dec. 8.) 22:15,
      • csütörtök (dec. 8.) 22:40,
      • péntek (dec. 9.) 22:15,
      • péntek (dec. 9.) 22:40,
      • hétfő (dec. 12.) 22:10,
      • hétfő (dec. 12.) 22:35,
      • kedd (dec. 13.) 22:10,
      • kedd (dec. 13.) 22:35
  • 2014
    Robotzsaru 6.3 színész színész (amerikai sci-fi akciófilm, 121 perc, 2014)
    • SuperTV2:
      • hétfő (dec. 5.) 00:50
    • HBO:
      • vasárnap (dec. 11.) 16:25,
      • hétfő (dec. 12.) 09:10
  • 2014
    Így neveld a sárkányodat 2. 8.7 színész színész (amerikai családi animációs film, 105 perc, 2014)
  • 2014
    Don Peyote 2.0 színész színész (amerikai vígjáték, 98 perc, 2014)
  • 2013
    Itt a vége 5.8 színész színész (amerikai vígjáték, 107 perc, 2013)
  • 2013
    A lopás művészete 7.3 színész színész (kanadai-amerikai krimi-vígjáték, 87 perc, 2013)
  • 2012
    Sárkányok: A Hibbant-sziget harcosai 8.5 színész színész (amerikai animációs sorozat, 2012)
  • 2012
    Cosmopolis 4.4 színész színész (kanadai-francia-portugál-olasz filmdráma, 108 perc, 2012)
  • 2011
    Így neveld a sárkányodat: Tüzes kis ajándékok 8.8 színész színész (amerikai animációs film, 22 perc, 2011)
  • 2011
    Így neveld a sárkányodat könyvből 4.8 színész színész (amerikai animációs film, 17 perc, 2011)
  • 2011
    Hoki-koki 6.3 forgatókönyvíró forgatókönyvíró, színész, producer (amerikai-kanadai vígjáték, 92 perc, 2011)
  • 2011
    Hoki-koki 6.3 színész (amerikai-kanadai vígjáték, 92 perc, 2011)
  • 2011
    Hoki-koki 6.3 producer (amerikai-kanadai vígjáték, 92 perc, 2011)
  • 2010
    Túl jó nő a csajom 7.3 színész színész (amerikai romantikus vígjáték , 104 perc, 2010)
  • 2010
    Jó szomszédok 6.9 színész színész (kanadai thriller, 95 perc, 2010)
  • 2010
    Így neveld csonttörő sárkányodat 5.5 színész színész (amerikai animációs film, 17 perc, 2010)
  • 2010
    Így neveld a sárkányodat 9.3 színész színész (amerikai animációs film, 98 perc, 2010)
  • 2010
    A varázslótanonc 7.2 színész színész (amerikai akciófilm, 103 perc, 2010)
  • 2009
    The Trotsky 10 színész színész (kanadai vígjáték, 120 perc, 2009)
  • 2008
    Trópusi vihar 7.5 színész színész (amerikai-angol-német akció-vígjáték, 105 perc, 2008)
  • 2008
    Rajongók háborúja 7.0 színész színész (amerikai vígjáték, 90 perc, 2008)
  • 2008
    Egy óra haladék 3.7 színész színész (kanadai vígjáték, 80 perc, 2008)
  • 2007
    Felkoppintva 7.2 színész színész (amerikai romantikus vígjáték , 129 perc, 2007)
  • 2006
    Szívek hullámhosszán 5.2 színész színész (amerikai vígjáték, 93 perc, 2006)
  • 2005
    Just Legal 10 színész színész (amerikai filmdráma, 60 perc, 2005)
  • 2005
    Fetching Cody színész színész (kanadai romantikus dráma, 87 perc, 2005)
  • 2004
    Millió dolláros bébi 8.8 színész színész (amerikai filmdráma, 127 perc, 2004)
  • 2002
    Undeclared 10 színész színész (amerikai filmsorozat, 20 perc, 2002)
  • 2002
    A vonzás szabályai 7.7 színész színész (amerikai filmdráma, 106 perc, 2002)
  • 1996
    Az én kis városom színész színész (kanadai ifjúsági filmsorozat, 1996)

Hozzászólások

10/10
blade_ 2010 dec. 02. - 11:43:28 10/10
Jay Baruchel
Thruline Entertainment
9250 Wilshire Blvd, Ground Floor
Beverly Hills, CA 90212
USA
10/10
blade_ 2010 dec. 02. - 11:42:34 10/10
Date of Birth: 9 April 1982, Ottawa, Ontario, Canada
Birth Name: Jonathan Adam Saunders Baruchel
tusi_ 2010 nov. 16. - 15:09:33
Felkoppintva kimaradt a filmjei közül. Poén a srác :)
1aniko 2010 máj. 19. - 17:39:55
Azt hittem,már régen van topikja...
Szerintem jóképû és tehetséges,azt hiszem,sokat látjuk még a jövõben.