Személy

Joe Carnahan

rendező, forgatókönyvíró, producer
  • 2020
    Bad Boys – Mindörökké rosszfiúk forgatókönyvíró forgatókönyvíró (amerikai akcióthriller, komédia, 2020)
  • 2019
    Közvetlen célpont producer producer (francia-amerikai krimi, akcióthriller, 86 perc, 2019)
  • 2019
    Boss Level rendező rendező, forgatókönyvíró, producer (amerikai akcióthriller, sci-fi, 2019)
  • 2019
    Boss Level forgatókönyvíró (amerikai akcióthriller, sci-fi, 2019)
  • 2019
    Boss Level producer (amerikai akcióthriller, sci-fi, 2019)
  • 2018
    Bosszúvágy 7.5 forgatókönyvíró forgatókönyvíró (amerikai akcióthriller, 108 perc, 2018)
    • Cinemax:
      • vasárnap (dec. 15.) 00:10,
      • szerda (dec. 25.) 22:00
  • 2014
    Felnyomva 6.6 forgatókönyvíró forgatókönyvíró, rendező, producer (amerikai akciófilm, 2014)
  • 2014
    Felnyomva 6.6 rendező (amerikai akciófilm, 2014)
  • 2014
    Felnyomva 6.6 producer (amerikai akciófilm, 2014)
  • 2014
    Az elnök árnyékában 7.4 forgatókönyvíró forgatókönyvíró, rendező (amerikai drámasorozat, 2014)
  • 2014
    Az elnök árnyékában 7.4 rendező (amerikai drámasorozat, 2014)
  • 2014
    A gyilkosnak ölni kell 7.7 rendező rendező (amerikai thrillersorozat, 60 perc, 2014)
  • 2013
    Feketelista 8.9 rendező rendező (amerikai akciófilm-sorozat, 2013)
  • 2012
    Fehér pokol 7.6 producer producer, forgatókönyvíró, rendező (amerikai kalandfilm, 117 perc, 2012)
  • 2012
    Fehér pokol 7.6 forgatókönyvíró (amerikai kalandfilm, 117 perc, 2012)
  • 2012
    Fehér pokol 7.6 rendező (amerikai kalandfilm, 117 perc, 2012)
  • 2010
    Füstölgő ászok 2.: Bérgyilkosok bálja 4.6 író író (amerikai akció-vígjáték, 86 perc, 2010)
  • 2010
    A szupercsapat 8.2 rendező rendező (amerikai akciófilm, 121 perc, 2010)
    • Mozi+:
      • kedd (dec. 17.) 21:00,
      • szombat (dec. 21.) 12:15,
      • hétfő (dec. 23.) 01:50
    • HBO:
      • vasárnap (dec. 22.) 07:25
  • 2009
    The Fourth Kind 7.1 producer producer (amerikai horror, 98 perc, 2009)
  • 2008
    A zsaruk becsülete 7.8 forgatókönyvíró forgatókönyvíró (amerikai-német krimi, 133 perc, 2008)
  • 2006
    Füstölgő Ászok 7.3 forgatókönyvíró forgatókönyvíró, rendező, producer (amerikai-francia-angol akció-vígjáték, 109 perc, 2006)
    • Filmcafe:
      • péntek (dec. 13.) 04:15,
      • vasárnap (dec. 15.) 02:55
  • 2006
    Füstölgő Ászok 7.3 rendező (amerikai-francia-angol akció-vígjáték, 109 perc, 2006)
    • Filmcafe:
      • péntek (dec. 13.) 04:15,
      • vasárnap (dec. 15.) 02:55
  • 2006
    Füstölgő Ászok 7.3 producer (amerikai-francia-angol akció-vígjáték, 109 perc, 2006)
    • Filmcafe:
      • péntek (dec. 13.) 04:15,
      • vasárnap (dec. 15.) 02:55
  • 2002
    Narkó 7.6 forgatókönyvíró forgatókönyvíró, rendező (amerikai-kanadai akciófilm, 105 perc, 2002)
  • 2002
    Narkó 7.6 rendező (amerikai-kanadai akciófilm, 105 perc, 2002)
  • 1998
    Blood, Guts, Bullets and Octane színész színész, producer, forgatókönyvíró, rendező, vágó (amerikai akció-vígjáték, 87 perc, 1998)
  • 1998
    Blood, Guts, Bullets and Octane producer (amerikai akció-vígjáték, 87 perc, 1998)
  • 1998
    Blood, Guts, Bullets and Octane forgatókönyvíró (amerikai akció-vígjáték, 87 perc, 1998)
  • 1998
    Blood, Guts, Bullets and Octane rendező (amerikai akció-vígjáték, 87 perc, 1998)
  • 1998
    Blood, Guts, Bullets and Octane vágó (amerikai akció-vígjáték, 87 perc, 1998)

Hozzászólások

10/10
blade_ 2010 aug. 05. - 10:07:26 10/10
Date of Birth: 9 May 1969, Sacramento, California, USA
Birth Name: Joseph Aaron Carnahan
Parno Graszt lemezbemutató koncert a Müpában február 14-én!