Személy

Joe Carnahan

rendező, forgatókönyvíró, producer

Értékelés:

11 szavazatból
Szerinted?
  • 2020
    Bad Boys for Life
    rendező rendező, forgatókönyvíró (amerikai akcióthriller, komédia, 2020)
  • 2020
    Bad Boys for Life
    forgatókönyvíró (amerikai akcióthriller, komédia, 2020)
  • 2017
    Bosszúvágy
    forgatókönyvíró forgatókönyvíró (amerikai akcióthriller, 108 perc, 2017)
  • 2014
    Felnyomva
    forgatókönyvíró forgatókönyvíró, rendező, producer (amerikai akciófilm, 2014)
  • 2014
    Felnyomva
    rendező (amerikai akciófilm, 2014)
  • 2014
    Felnyomva
    producer (amerikai akciófilm, 2014)
  • 2014
    Az elnök árnyékában
    forgatókönyvíró forgatókönyvíró, rendező (amerikai drámasorozat, 2014)
  • 2014
    Az elnök árnyékában
    rendező (amerikai drámasorozat, 2014)
  • 2014
    A gyilkosnak ölni kell
    rendező rendező (amerikai thrillersorozat, 60 perc, 2014)
  • 2013
    Feketelista
    rendező rendező (amerikai akciófilm-sorozat, 2013)
  • 2012
    Fehér pokol
    producer producer, forgatókönyvíró, rendező (amerikai kalandfilm, 117 perc, 2012)
    • Film+:
      • kedd (júl. 24.) 21:00,
      • szerda (júl. 25.) 18:45
  • 2012
    Fehér pokol
    forgatókönyvíró (amerikai kalandfilm, 117 perc, 2012)
    • Film+:
      • kedd (júl. 24.) 21:00,
      • szerda (júl. 25.) 18:45
  • 2012
    Fehér pokol
    rendező (amerikai kalandfilm, 117 perc, 2012)
    • Film+:
      • kedd (júl. 24.) 21:00,
      • szerda (júl. 25.) 18:45
  • 2010
    Füstölgő ászok 2.: Bérgyilkosok bálja
    író író (amerikai akció-vígjáték, 86 perc, 2010)
  • 2010
    A szupercsapat
    rendező rendező (amerikai akciófilm, 121 perc, 2010)
  • 2009
    The Fourth Kind
    producer producer (amerikai horror, 98 perc, 2009)
  • 2008
    A zsaruk becsülete
    forgatókönyvíró forgatókönyvíró (amerikai-német krimi, 133 perc, 2008)
  • 2006
    Füstölgő Ászok
    forgatókönyvíró forgatókönyvíró, rendező, producer (amerikai-francia-angol akció-vígjáték, 109 perc, 2006)
  • 2006
    Füstölgő Ászok
    rendező (amerikai-francia-angol akció-vígjáték, 109 perc, 2006)
  • 2006
    Füstölgő Ászok
    producer (amerikai-francia-angol akció-vígjáték, 109 perc, 2006)
  • 2002
    Narkó
    forgatókönyvíró forgatókönyvíró, rendező (amerikai-kanadai akciófilm, 105 perc, 2002)
  • 2002
    Narkó
    rendező (amerikai-kanadai akciófilm, 105 perc, 2002)
  • 1998
    Blood, Guts, Bullets and Octane
    színész színész, producer, forgatókönyvíró, rendező, vágó (amerikai akció-vígjáték, 87 perc, 1998)
  • 1998
    Blood, Guts, Bullets and Octane
    producer (amerikai akció-vígjáték, 87 perc, 1998)
  • 1998
    Blood, Guts, Bullets and Octane
    forgatókönyvíró (amerikai akció-vígjáték, 87 perc, 1998)
  • 1998
    Blood, Guts, Bullets and Octane
    rendező (amerikai akció-vígjáték, 87 perc, 1998)
  • 1998
    Blood, Guts, Bullets and Octane
    vágó (amerikai akció-vígjáték, 87 perc, 1998)

Vélemény:

szavazat: 10/10 2010 aug. 05. - 10:07:26
2010 aug. 05. - 10:07:26

Date of Birth: 9 May 1969, Sacramento, California, USA
Birth Name: Joseph Aaron Carnahan

Budapest Bár a MÜPÁban
Budapest Bár a MÜPÁban

2018. október 22., 20:00, MÜPA

Jegyvásárlás