Személy

Kelly Hu

színész
  • 2014
    A holnap kezdete 2.3 színész színész (amerikai sci-fi akciófilm, 90 perc, 2014)
  • 2013
    Scooby-Doo és a madárijesztő 5.3 színész színész (amerikai animációs film, 22 perc, 2013)
  • 2012
    A bátyám árnyékában 7.1 színész színész (amerikai filmdráma, 93 perc, 2012)
  • 2010
    Hawaii Five-0 8.0 színész színész (amerikai krimisorozat, 2010)
    • Prime:
      • hétfő (okt. 26.) 19:00,
      • hétfő (okt. 26.) 20:00,
      • kedd (okt. 27.) 19:00,
      • kedd (okt. 27.) 20:00,
      • kedd (okt. 27.) 21:00,
      • kedd (okt. 27.) 22:00,
      • szerda (okt. 28.) 02:00,
      • szerda (okt. 28.) 03:00,
      • szerda (okt. 28.) 19:00,
      • szerda (okt. 28.) 20:00,
      • csütörtök (okt. 29.) 01:00,
      • csütörtök (okt. 29.) 19:00,
      • csütörtök (okt. 29.) 20:00,
      • péntek (okt. 30.) 19:00,
      • péntek (okt. 30.) 20:00,
      • hétfő (nov. 2.) 19:00,
      • hétfő (nov. 2.) 20:00,
      • kedd (nov. 3.) 19:00,
      • kedd (nov. 3.) 20:00,
      • kedd (nov. 3.) 21:00,
      • kedd (nov. 3.) 22:00,
      • szerda (nov. 4.) 02:00,
      • szerda (nov. 4.) 03:00,
      • szerda (nov. 4.) 19:00,
      • szerda (nov. 4.) 20:00,
      • csütörtök (nov. 5.) 01:00,
      • csütörtök (nov. 5.) 19:00,
      • csütörtök (nov. 5.) 20:00,
      • péntek (nov. 6.) 19:00,
      • péntek (nov. 6.) 20:00,
      • szombat (nov. 7.) 09:30,
      • szombat (nov. 7.) 10:30
  • 2009
    Scooby-Doo és a szamuráj kardja 8.5 színész színész (amerikai animációs film, 74 perc, 2009)
  • 2009
    Bérgyilkosok viadala 6.8 színész színész (angol akciófilm, 95 perc, 2009)
  • 2008
    Stiletto 5.9 színész színész (amerikai akciófilm, 2008)
  • 2008
    Dim Sum Funeral színész színész (amerikai vígjáték, 95 perc, 2008)
  • 2007
    Phineas és Ferb 8.6 színész színész (amerikai animációs sorozat, 30 perc, 2007)
    • Disney Channel:
      • vasárnap (okt. 25.) 21:45,
      • hétfő (okt. 26.) 08:30,
      • hétfő (okt. 26.) 22:45,
      • kedd (okt. 27.) 08:30,
      • kedd (okt. 27.) 22:45,
      • szerda (okt. 28.) 08:30,
      • szerda (okt. 28.) 22:45,
      • csütörtök (okt. 29.) 08:30,
      • csütörtök (okt. 29.) 22:45,
      • péntek (okt. 30.) 08:30,
      • péntek (okt. 30.) 22:45,
      • szombat (okt. 31.) 06:00,
      • vasárnap (nov. 1.) 22:15,
      • hétfő (nov. 2.) 08:30,
      • hétfő (nov. 2.) 22:45,
      • kedd (nov. 3.) 08:30,
      • kedd (nov. 3.) 22:45,
      • szerda (nov. 4.) 08:30,
      • szerda (nov. 4.) 22:45,
      • csütörtök (nov. 5.) 08:30,
      • csütörtök (nov. 5.) 22:45,
      • péntek (nov. 6.) 08:30,
      • péntek (nov. 6.) 22:45
  • 2007
    In Case of Emergency 10 színész színész (vígjátéksorozat, 2007)
  • 2007
    Succubus: Hell Bent 7.2 színész színész (amerikai thriller, 96 perc, 2007)
  • 2006
    Devil's Den 10 színész színész (amerikai akciófilm, 2006)
  • 2005
    Pánik a fedélzeten 5.0 színész színész (amerikai katasztrófa film, 87 perc, 2005)
  • 2005
    Osztályalsó 6.4 színész színész (amerikai akció-vígjáték, 95 perc, 2005)
  • 2005
    Sledge: The Untold Story színész színész (amerikai-osztrák akció-vígjáték, 83 perc, 2005)
  • 2004
    Titkok könyvtára - A Szent Lándzsa küldetés 7.1 színész színész (amerikai-német kalandfilm, 92 perc, 2004)
  • 2003
    X-Men 2. 8.1 színész színész (amerikai akciófilm, 133 perc, 2003)
  • 2003
    Bölcsőd lesz a koporsód 7.6 színész színész (amerikai akciófilm, 101 perc, 2003)
    • Film+:
      • csütörtök (nov. 5.) 18:50,
      • péntek (nov. 6.) 16:20,
      • vasárnap (nov. 8.) 03:15
  • 2002
    A Skorpiókirály 7.0 színész színész (amerikai-német kalandfilm, 92 perc, 2002)
  • 1998
    A harc törvénye 7.3 színész színész (amerikai akciófilm-sorozat, 60 perc, 1998)
  • 1996
    Űrkadétok 5.1 színész színész (amerikai-német sci-fi akciófilm, 97 perc, 1996)
  • 1996
    Nash Bridges - Trükkös hekus 8.1 színész színész (amerikai akciófilm-sorozat, 1996)
  • 1995
    Keleti harc 6.7 színész színész (amerikai akciófilm, 91 perc, 1995)
  • 1989
    Péntek 13. - VIII. rész: Borzalom New York-ban 5.6 színész színész (amerikai horror, 96 perc, 1989)

Hozzászólások

9/10
moti77 2014 dec. 20. - 18:15:15 9/10 Előzmény Hilaryfan17
nem utolsó sorban, brutál teste van.
Talena 2013 okt. 14. - 15:58:22
Kimaradt, hogy pl. A zöld íjász-ban õ játssza China White-ot, a kínai triád vezetõ bérgyilkosát is :)
10/10
blade_ 2010 aug. 06. - 07:27:14 10/10
Date of Birth: 13 February 1968, Honolulu, Hawaii, USA
Birth Name: Kelly Ann Hu
offtopic
Hilaryfan17 2009 jan. 28. - 22:17:33
jó színész!! + aranyos is - fõleg a Skorpiókirályban...