Személy

Kevin Reynolds

rendező, forgatókönyvíró, író
  • 2016
    Feltámadás 7.9 rendező rendező, forgatókönyvíró (amerikai történelmi dráma, akciófilm, 107 perc, 2016)
  • 2016
    Feltámadás 7.9 forgatókönyvíró (amerikai történelmi dráma, akciófilm, 107 perc, 2016)
  • 2012
    Vörös hajnal 5.3 forgatókönyvíró forgatókönyvíró (amerikai akciófilm, 93 perc, 2012)
  • 2012
    A Hatfield - McCoy viszály 8.6 rendező rendező (amerikai minisorozat, 2012)
  • 2006
    Trisztán és Izolda 8.5 rendező rendező (amerikai-cseh-német-angol kalandfilm, 119 perc, 2006)
  • 2002
    Monte Cristo grófja 8.4 rendező rendező (amerikai-ír-angol kalandfilm, 131 perc, 2002)
  • 1997
    187 7.9 rendező rendező (amerikai filmdráma, 119 perc, 1997)
  • 1995
    Waterworld - Vízivilág 6.9 rendező rendező (amerikai fantasztikus kalandfilm, 136 perc, 1995)
  • 1994
    Rapa Nui - A világ közepe 8.1 rendező rendező, forgatókönyvíró (amerikai filmdráma, 107 perc, 1994)
  • 1994
    Rapa Nui - A világ közepe 8.1 forgatókönyvíró (amerikai filmdráma, 107 perc, 1994)
  • 1991
    Robin Hood, a tolvajok fejedelme 8.9 rendező rendező (amerikai kalandfilm, 137 perc, 1991)
    • Film4:
      • szombat (márc. 13.) 22:00,
      • vasárnap (márc. 14.) 02:50
  • 1988
    A tank (Háborús fenevad) 8.8 rendező rendező (amerikai háborús filmdráma, 111 perc, 1988)
  • 1985
    Fandango 7.3 rendező rendező, forgatókönyvíró (amerikai vígjáték, 87 perc, 1985)
  • 1985
    Fandango 7.3 forgatókönyvíró (amerikai vígjáték, 87 perc, 1985)
  • 1984
    Vörös hajnal 6.7 író író (amerikai akciófilm, 109 perc, 1984)

Hozzászólások

Metalherceg 2012 okt. 21. - 15:15:46
Legjobb rendezõ! a fenevad mindent aláz!
10/10
blade_ 2010 júl. 30. - 16:48:53 10/10
Date of Birth: 17 January 1952, San Antonio, Texas, USA
Birth Name: Kevin Hal Reynolds