Személy

Kevin Reynolds

rendező, forgatókönyvíró, író

Értékelés:

5 szavazatból
Szerinted?

  • 2016
    Feltámadás 7.7 forgatókönyvíró forgatókönyvíró, rendező (amerikai dráma, 2016)
  • 2016
    Feltámadás 7.7 rendező (amerikai dráma, 2016)
  • 2012
    Vörös hajnal 5.3 forgatókönyvíró forgatókönyvíró (amerikai akciófilm, 93 perc, 2012)
  • 2012
    A Hatfield - McCoy viszály 8.6 rendező rendező (amerikai minisorozat, 2012)
  • 2006
    Trisztán és Izolda 8.4 rendező rendező (amerikai-cseh-német-angol kalandfilm, 119 perc, 2006)
  • 2002
    Monte Cristo grófja 8.4 rendező rendező (amerikai-ír-angol kalandfilm, 131 perc, 2002)
  • 1997
    187 7.9 rendező rendező (amerikai filmdráma, 119 perc, 1997)
  • 1995
    Waterworld - Vízivilág 6.9 rendező rendező (amerikai fantasztikus kalandfilm, 136 perc, 1995)
    • AMC:
      • hétfő (júl. 29.) 20:05,
      • szerda (júl. 31.) 10:45,
      • szombat (aug. 3.) 16:20
  • 1994
    Rapa Nui - A világ közepe 7.9 forgatókönyvíró forgatókönyvíró, rendező (amerikai filmdráma, 107 perc, 1994)
  • 1994
    Rapa Nui - A világ közepe 7.9 rendező (amerikai filmdráma, 107 perc, 1994)
  • 1991
    Robin Hood, a tolvajok fejedelme 8.9 rendező rendező (amerikai kalandfilm, 137 perc, 1991)
  • 1988
    A tank (Háborús fenevad) 8.8 rendező rendező (amerikai háborús filmdráma, 111 perc, 1988)
  • 1985
    Fandango 7.2 forgatókönyvíró forgatókönyvíró, rendező (amerikai vígjáték, 87 perc, 1985)
  • 1985
    Fandango 7.2 rendező (amerikai vígjáték, 87 perc, 1985)
  • 1984
    Vörös hajnal 6.6 író író (amerikai akciófilm, 109 perc, 1984)

Vélemény:

2012 okt. 21. - 15:15:46
2012 okt. 21. - 15:15:46
Legjobb rendezõ! a fenevad mindent aláz!
szavazat: 10/10 2010 júl. 30. - 16:48:53
2010 júl. 30. - 16:48:53
Date of Birth: 17 January 1952, San Antonio, Texas, USA
Birth Name: Kevin Hal Reynolds