Személy

Linda Fiorentino

színész
  • 2002
    Mozdulatlan túsz 6.6 színész színész (amerikai-német-kanadai akciófilm, 92 perc, 2002)
  • 2000
    Pénzt és életet 7.6 színész színész (amerikai-német krimi, 88 perc, 2000)
  • 2000
    Egy egészen mindennapi tolvaj 7.4 színész színész (amerikai-angol-német-ír krimi, 93 perc, 2000)
  • 2000
    A nőfaló ufó 6.8 színész színész (amerikai sci-fi vígjáték, 101 perc, 2000)
  • 1999
    Dogma 8.0 színész színész (amerikai vígjáték, 123 perc, 1999)
  • 1998
    Halott gengszterek 7.4 színész színész (amerikai vígjáték, 85 perc, 1998)
  • 1997
    Men in Black - Sötét zsaruk 8.6 színész színész (amerikai akció-vígjáték, 98 perc, 1997)
    • AXN:
      • péntek (máj. 27.) 21:00,
      • vasárnap (máj. 29.) 17:20
  • 1997
    Kicked in the Head színész színész (amerikai vígjáték, 87 perc, 1997)
  • 1996
    Hatalmas aranyos 7.0 színész színész (amerikai vígjáték, 93 perc, 1996)
  • 1996
    Felejthetetlen 7.7 színész színész (amerikai thriller, 111 perc, 1996)
  • 1995
    Testi sértés 6.3 színész színész (amerikai thriller, 91 perc, 1995)
  • 1995
    Jade 7.4 színész színész (amerikai thriller, 96 perc, 1995)
  • 1994
    Végső csábítás 5.9 színész színész (amerikai krimi, 110 perc, 1994)
  • 1994
    Charlie szellem története 7.0 színész színész (amerikai kalandfilm, 93 perc, 1994)
  • 1993
    Gyilkos szenvedély 6.5 színész színész (amerikai vígjáték, 93 perc, 1993)
  • 1992
    A pokol angyala 8.0 színész színész (amerikai filmdráma, 108 perc, 1992)
  • 1991
    Rock 'n' Roll sztori 6.4 színész színész (amerikai filmdráma, 89 perc, 1991)
  • 1991
    Együtt a csapat 4.5 színész színész (amerikai komédia, 100 perc, 1991)
  • 1988
    A modernek 5.5 színész színész (amerikai filmdráma, 126 perc, 1988)
  • 1985
    Megvagy! 6.4 színész színész (amerikai akció-vígjáték, 101 perc, 1985)
  • 1985
    Megőrülök érted 9.2 színész színész (amerikai filmdráma, 105 perc, 1985)
  • 1985
    Lidérces órák 8.1 színész színész (amerikai vígjáték, 97 perc, 1985)

Hozzászólások

10/10
blade_ 2010 szept. 01. - 19:17:41 10/10
Date of Birth: 9 March 1958, Philadelphia, Pennsylvania, USA
Birth Name: Clorinda Fiorentino
Ford Mustang 2010 aug. 01. - 22:20:04 Előzmény mulao
én is a Mozdulatlan túszba meg a Men in black-be:D
wrossi 2010 aug. 01. - 22:04:14
Nem halt meg csak sajnos megöregedett és ha a szép nõk megcsúnyulnak,elbújnak a világ elõl.Lásd: Kathleen Turner
sithlord 2010 júl. 16. - 12:03:56
2009-ben készült egy filmje, angol címe: Once More with Feeling
mulao 2010 ápr. 19. - 12:28:46
Szerintem egész hasonlít a Tuti gimi Haley-jére, csak Lindának rövid fekete haja van.Amúgy én is a Mozdulatlan túszban láttam.
Hilaryfan17 2009 ápr. 10. - 16:25:44
szimpi csaj! A mozdulatlan túsz-ban jól játszott! Fõleg a vetkõzõs résznél! :D:D