Személy

Matthew Vaughn

producer, rendező, forgatókönyvíró
  • 2020
    King's Man - A kezdetek rendező rendező, forgatókönyvíró, producer (angol-amerikai családi kalandfilm, akciófilm, 2020)
  • 2020
    King's Man - A kezdetek forgatókönyvíró (angol-amerikai családi kalandfilm, akciófilm, 2020)
  • 2020
    King's Man - A kezdetek producer (angol-amerikai családi kalandfilm, akciófilm, 2020)
  • 2019
    Rocketman 7.1 producer producer (angol életrajzi dráma, fantasy, 121 perc, 2019)
    • HBO:
      • szombat (aug. 8.) 14:35,
      • csütörtök (aug. 13.) 07:55
  • 2017
    Kingsman: Az aranykör 7.0 rendező rendező, forgatókönyvíró, producer (angol-amerikai akció-vígjáték, 141 perc, 2017)
  • 2017
    Kingsman: Az aranykör 7.0 forgatókönyvíró (angol-amerikai akció-vígjáték, 141 perc, 2017)
  • 2017
    Kingsman: Az aranykör 7.0 producer (angol-amerikai akció-vígjáték, 141 perc, 2017)
  • 2015
    Eddie, a sas 8.5 producer producer (angol-amerikai-német vígjáték, 105 perc, 2015)
  • 2014
    X-Men - Az eljövendő múlt napjai 8.0 író író (amerikai fantasztikus akciófilm, 131 perc, 2014)
  • 2014
    Kingsman: A titkos szolgálat 7.7 rendező rendező, forgatókönyvíró, producer (amerikai-angol akció-vígjáték, 129 perc, 2014)
  • 2014
    Kingsman: A titkos szolgálat 7.7 forgatókönyvíró (amerikai-angol akció-vígjáték, 129 perc, 2014)
  • 2014
    Kingsman: A titkos szolgálat 7.7 producer (amerikai-angol akció-vígjáték, 129 perc, 2014)
  • 2013
    Kick-Ass 2 7.1 producer producer (amerikai-angol akció-vígjáték, 113 perc, 2013)
  • 2011
    X-Men - Az elsők 8.4 rendező rendező (amerikai fantasztikus film, 132 perc, 2011)
    • TV2:
      • szombat (aug. 15.) 23:55
  • 2010
    Ha/ver 7.8 rendező rendező, forgatókönyvíró (angol-amerikai akciófilm, 117 perc, 2010)
  • 2010
    Ha/ver 7.8 forgatókönyvíró (angol-amerikai akciófilm, 117 perc, 2010)
  • 2010
    Az adósság 6.9 forgatókönyvíró forgatókönyvíró, producer (amerikai thriller, 114 perc, 2010)
  • 2010
    Az adósság 6.9 producer (amerikai thriller, 114 perc, 2010)
  • 2009
    Harry Brown 8.1 producer producer (angol akciófilm, 103 perc, 2009)
  • 2007
    Csillagpor 9.2 rendező rendező, forgatókönyvíró, producer (amerikai-izlandi-angol kalandfilm, 127 perc, 2007)
  • 2007
    Csillagpor 9.2 forgatókönyvíró (amerikai-izlandi-angol kalandfilm, 127 perc, 2007)
  • 2007
    Csillagpor 9.2 producer (amerikai-izlandi-angol kalandfilm, 127 perc, 2007)
  • 2004
    Torta 7.8 rendező rendező, producer (angol krimi, 105 perc, 2004)
  • 2004
    Torta 7.8 producer (angol krimi, 105 perc, 2004)
  • 2002
    Hullámhegy 7.1 producer producer (angol-olasz romantikus vígjáték , 85 perc, 2002)
  • 2001
    Gépállat SC 7.8 producer producer (amerikai-angol vígjáték, 95 perc, 2001)
    • Film+:
      • hétfő (aug. 10.) 12:15,
      • kedd (aug. 11.) 09:10
  • 2000
    Blöff 9.2 producer producer (angol-amerikai akció-vígjáték, 104 perc, 2000)
  • 1998
    A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső 9.2 producer producer (angol akció-vígjáték, 107 perc, 1998)

Hozzászólások

10/10
blade_ 2010 aug. 05. - 11:01:34 10/10
Date of Birth: 7 March 1971, London, England, UK
Birth Name: Matthew De Vere Drummond
10/10
beo71 2010 máj. 28. - 12:16:29 10/10
A ravasz...,Blöff filmek producerkedésével gondoltam egy jó fej,aki a cool Guy Ritchie árnyékában egy valaki,a Torta után(okés geng film)még mindig úgy gondoltam erõs túlzás neki ez a Claudia Schiffer csajszi.A Csillagpor már elárult valamit(De Niro sziporka)ám most a Ha/ver-Kick/Ass hatása alatt vagyok,úgy gondolom üsse kõ,legyen boldog ez a tehetséges,jó fej rendezõ Claudiával,nem irigyelem többé tõle(nem mint ha ez számítana bármit is)aki egy ilyen kultfilmet tud letenni az mindent megérdemel.
Szóval,mindent bele Matthew Vaughn,már nem Guy Ritchie fegyverhordozója vagy többé.