Személy

Pat Morita

színész
Született: 1932. augusztus 28. (Amerikai Egyesült Államok, Isleton, Kalifornia)
Meghalt: 2005. november 24. (Amerikai Egyesült Államok, Las Vegas, Nevada)
  • 2006
    18 Fingers of Death! 7.5 színész színész (amerikai akció-vígjáték, 87 perc, 2006)
  • 2005
    Élni vagy halni 5.3 színész színész (amerikai akciófilm, 84 perc, 2005)
  • 2004
    Karate kutya 4.6 színész színész (német-amerikai akció-vígjáték, 80 perc, 2004)
  • 2003
    Stuey színész színész (amerikai dráma, 120 perc, 2003)
  • 2002
    The Biggest Fan színész színész (amerikai filmdráma, 2002)
  • 1999
    Pancserek paradicsoma 4.0 színész színész (amerikai vígjáték, 90 perc, 1999)
  • 1999
    Inferno 6.7 színész színész (amerikai akciófilm, 95 perc, 1999)
  • 1999
    Áprilisi emlékek 5.0 színész színész (amerikai családi film, 90 perc, 1999)
  • 1999
    Anakonda 2. - Királykobra 3.7 színész színész (amerikai katasztrófa film, 93 perc, 1999)
  • 1998
    Mulan 9.1 színész színész (amerikai rajzfilm, 88 perc, 1998)
  • 1996
    Véres játék 3. 6.0 színész színész (amerikai akciófilm, 91 perc, 1996)
  • 1996
    Véres játék 2. 7.2 színész színész (amerikai akciófilm, 90 perc, 1996)
  • 1996
    Reggie imája 4.3 színész színész (amerikai dráma, 94 perc, 1996)
  • 1996
    The Mystery Files of Shelby Woo színész színész (kanadai-amerikai krimisorozat, 30 perc, 1996)
  • 1996
    Earth Minus Zero 10 színész színész (1996)
  • 1994
    Vén kopók 6.0 színész színész (amerikai krimi, 92 perc, 1994)
  • 1994
    Az új karate kölyök 6.3 színész színész (amerikai kalandfilm, 109 perc, 1994)
  • 1993
    Néha a csajok is úgy vannak vele 5.9 színész színész (amerikai vígjáték, 101 perc, 1993)
  • 1993
    Halálbiztos diagnózis 7.9 színész színész (amerikai krimisorozat, 45 perc, 1993)
    • Jocky TV:
      • hétfő (dec. 6.) 12:10,
      • kedd (dec. 7.) 12:10,
      • szerda (dec. 8.) 12:10,
      • csütörtök (dec. 9.) 12:10,
      • péntek (dec. 10.) 12:10,
      • szombat (dec. 11.) 09:50,
      • vasárnap (dec. 12.) 09:50,
      • hétfő (dec. 13.) 12:15,
      • kedd (dec. 14.) 12:15,
      • szerda (dec. 15.) 12:15,
      • csütörtök (dec. 16.) 12:15,
      • péntek (dec. 17.) 12:15,
      • szombat (dec. 18.) 09:55,
      • vasárnap (dec. 19.) 09:50
  • 1993
    Amerikai nindzsa 5. 6.8 színész színész (amerikai akciófilm, 102 perc, 1993)
  • 1992
    Első állomás Las Vegas 6.5 színész színész (amerikai vígjáték, 92 perc, 1992)
  • 1992
    Dzsinn tonik 7.3 színész színész (amerikai vígjáték, 88 perc, 1992)
  • 1991
    Do or Die 5.4 színész színész (amerikai akcióthriller, 97 perc, 1991)
  • 1989
    Karate kölyök 3. 6.0 színész színész (amerikai családi film, 112 perc, 1989)
  • 1989
    Hívatlan szövetséges 5.5 színész színész (amerikai akció-vígjáték, 100 perc, 1989)
  • 1986
    Látogatás Játékországban 5.9 színész színész (amerikai családi film, 140 perc, 1986)
  • 1986
    Karate kölyök 2. 5.8 színész színész (amerikai családi film, 113 perc, 1986)
    • Film Now:
      • csütörtök (dec. 16.) 15:55,
      • péntek (dec. 17.) 08:20
  • 1984
    Két legyet egy csapásra 8.0 színész színész (amerikai filmdráma, 96 perc, 1984)
  • 1984
    Karate kölyök 7.0 színész színész (amerikai családi kalandfilm, 126 perc, 1984)
    • Film Now:
      • csütörtök (dec. 9.) 16:00,
      • péntek (dec. 10.) 07:20
  • 1984
    Night Patrol 7.0 színész színész (amerikai vígjáték, 85 perc, 1984)
  • 1980
    Mindent a szerelemért 2.7 színész színész (amerikai vígjáték, 92 perc, 1980)
  • 1972
    Every Little Crook and Nanny színész színész (amerikai vígjáték, 92 perc, 1972)
  • 1968
    Pancser a Vadnyugaton 5.4 színész színész (amerikai western-vígjáték, 96 perc, 1968)

Hozzászólások

Csekély értelmû medvebocs 2010 szept. 22. - 17:29:48
Igen megfelel.
Csekély értelmû medvebocs 2010 szept. 10. - 12:44:52 Előzmény blade_
Légy szíves lefordítanád magyarra amit mondasz nem értek semmit?
blade_ 2010 aug. 29. - 09:29:46 Előzmény zsikla.zoltan
Date of Birth: 28 June 1932, Isleton, California, USA
Date of Death: 24 November 2005, Las Vegas, Nevada, USA (natural causes)
Birth Name: Noriyuki Morita
zsikla.zoltan 2010 aug. 21. - 22:31:57
Pat Morita
1932-2005
hogy halt meg?
Hilaryfan17 2009 márc. 14. - 10:28:28
karatés filmekbe mesternek tökéletes!! Szegényke sajnos már nincsen közöttünk, de az "egekben még mindig bunyózik" :):)