Személy

Samantha Mumba

színész
  • 2006
    Meghalsz Johnny! 7.7 színész színész (angol akciófilm, 93 perc, 2006)
  • 2002
    Az időgép 8.2 színész színész (amerikai sci-fi akciófilm, 96 perc, 2002)

Hozzászólások

10/10
blade_ 2010 aug. 06. - 07:55:55 10/10
Date of Birth: 18 January 1983, Dublin, Ireland
Birth Name: Samantha Tamania Anne Cecilia Mumba