Személy

Stephen McHattie

színész, rendező
Született: 1947. február 3. (72 éves) (Kanada, Antigonish, Új-Skócia)

Értékelés:

5 szavazatból
Szerinted?


Vélemény:

2010 aug. 05. - 18:21:44
2010 aug. 05. - 18:21:44
Date of Birth: 3 February 1947, Antigonish, Nova Scotia, Canada
Birth Name: Stephen McHattie Smith