Személy

Tim Kang

színész
Született: 1973. március 16. (48 éves) (Amerikai Egyesült Államok, San Francisco, Kalifornia)
  • 2008
    John Rambo 7.9 színész színész (német-amerikai akciófilm, 92 perc, 2008)
  • 2008
    A mentalista 8.7 színész színész (amerikai krimisorozat, 55 perc, 2008)
    • VIASAT3:
      • péntek (dec. 3.) 02:20,
      • péntek (dec. 3.) 15:35,
      • szombat (dec. 4.) 02:50,
      • vasárnap (dec. 5.) 03:20,
      • hétfő (dec. 6.) 15:40,
      • kedd (dec. 7.) 02:15,
      • kedd (dec. 7.) 15:35,
      • szerda (dec. 8.) 02:40,
      • szerda (dec. 8.) 15:55,
      • csütörtök (dec. 9.) 02:40,
      • csütörtök (dec. 9.) 15:35,
      • péntek (dec. 10.) 02:10,
      • péntek (dec. 10.) 15:40,
      • szombat (dec. 11.) 03:00,
      • hétfő (dec. 13.) 15:25,
      • kedd (dec. 14.) 01:35,
      • kedd (dec. 14.) 15:30,
      • szerda (dec. 15.) 02:00,
      • szerda (dec. 15.) 15:35,
      • csütörtök (dec. 16.) 01:40,
      • csütörtök (dec. 16.) 15:20
    • Sorozat+:
      • szombat (dec. 4.) 22:00,
      • szombat (dec. 4.) 23:00,
      • vasárnap (dec. 5.) 02:00,
      • vasárnap (dec. 5.) 03:00,
      • vasárnap (dec. 5.) 22:00,
      • vasárnap (dec. 5.) 23:00,
      • hétfő (dec. 6.) 02:00,
      • hétfő (dec. 6.) 03:00,
      • szombat (dec. 11.) 22:00,
      • szombat (dec. 11.) 23:00,
      • vasárnap (dec. 12.) 02:00,
      • vasárnap (dec. 12.) 03:00,
      • vasárnap (dec. 12.) 22:00,
      • vasárnap (dec. 12.) 23:00,
      • hétfő (dec. 13.) 02:00,
      • hétfő (dec. 13.) 03:00

Hozzászólások

blade_ 2010 szept. 01. - 09:30:35
Date of Birth: 16 March 1973, San Francisco, California, USA
Birth Name: Yila Timothy Kang
9/10
BouillonGottfried 2010 máj. 25. - 15:02:45 9/10
Nekem tetszik az alakítása A mentalistában, ránézésre szerintem koreai lehet Tim.