Személy

Tim Kang

színész
Született: 1973. március 16. (47 éves) (Amerikai Egyesült Államok, San Francisco, Kalifornia)
  • 2008
    John Rambo 7.8 színész színész (német-amerikai akciófilm, 92 perc, 2008)
  • 2008
    A mentalista 8.7 színész színész (amerikai krimisorozat, 55 perc, 2008)
    • VIASAT3:
      • hétfő (márc. 8.) 14:25,
      • hétfő (márc. 8.) 18:05,
      • kedd (márc. 9.) 02:15,
      • kedd (márc. 9.) 14:25,
      • kedd (márc. 9.) 18:05,
      • szerda (márc. 10.) 02:20,
      • szerda (márc. 10.) 14:25,
      • szerda (márc. 10.) 18:05,
      • csütörtök (márc. 11.) 02:30,
      • csütörtök (márc. 11.) 14:25,
      • csütörtök (márc. 11.) 18:05,
      • péntek (márc. 12.) 02:10,
      • péntek (márc. 12.) 14:20,
      • péntek (márc. 12.) 18:05,
      • szombat (márc. 13.) 02:15,
      • kedd (márc. 16.) 14:25,
      • kedd (márc. 16.) 18:05,
      • szerda (márc. 17.) 02:25,
      • szerda (márc. 17.) 14:20,
      • szerda (márc. 17.) 18:05,
      • csütörtök (márc. 18.) 02:25,
      • csütörtök (márc. 18.) 14:20,
      • csütörtök (márc. 18.) 18:05,
      • péntek (márc. 19.) 02:05,
      • péntek (márc. 19.) 14:20,
      • péntek (márc. 19.) 18:05,
      • szombat (márc. 20.) 02:20

Hozzászólások

blade_ 2010 szept. 01. - 09:30:35
Date of Birth: 16 March 1973, San Francisco, California, USA
Birth Name: Yila Timothy Kang
9/10
BouillonGottfried 2010 máj. 25. - 15:02:45 9/10
Nekem tetszik az alakítása A mentalistában, ránézésre szerintem koreai lehet Tim.