Személy

Victoria Principal

színész
Született: 1950. január 3. (70 éves) (Japán, Fukuoka)
  • 2004
    Dallas: Visszatérés Southforkba 8.6 színész színész (amerikai dokumentumfilm, 87 perc, 2004)
  • 2000
    Titánok 8.0 színész színész (amerikai filmsorozat, 2000)
  • 1998
    Michael Kael contre la World News Company színész színész (francia vígjáték, 90 perc, 1998)
  • 1997
    Újrakezdés 8.0 színész színész (88 perc, 1997)
  • 1996
    Végső hajsza 5.9 színész színész (amerikai thriller, 84 perc, 1996)
  • 1995
    Tánc a sötétben 6.0 színész színész (amerikai filmdráma, 88 perc, 1995)
  • 1994
    Elszabadult indulatok 6.5 színész színész (amerikai thriller, 89 perc, 1994)
  • 1993
    Gyilkos vizeken 4.1 színész színész (amerikai thriller, 89 perc, 1993)
  • 1992
    A csábítás- mesék egy titkos szentélyből 6.0 színész színész (amerikai thriller, 95 perc, 1992)
  • 1991
    Jogos önvédelem 3.5 színész színész (amerikai filmdráma, 90 perc, 1991)
  • 1990
    Sparks: The Price of Passion színész színész (amerikai filmdráma, 97 perc, 1990)
  • 1989
    Vak szemtanú 4.6 színész színész (amerikai thriller, 88 perc, 1989)
  • 1989
    Naked Lie színész színész (amerikai thriller, 100 perc, 1989)
  • 1987
    Mistress 10 színész színész (1987)
  • 1982
    Titkos mélységek 8.6 színész színész (amerikai romantikus dráma, 95 perc, 1982)
  • 1980
    Mindent egy lapra 6.5 színész színész (amerikai filmdráma, 97 perc, 1980)
  • 1978
    Dallas 8.7 színész színész (amerikai filmsorozat, 45 perc, 1978)
    • Jocky TV:
      • csütörtök (aug. 6.) 08:00,
      • csütörtök (aug. 6.) 23:40,
      • péntek (aug. 7.) 08:00,
      • péntek (aug. 7.) 23:40,
      • szombat (aug. 8.) 07:30,
      • szombat (aug. 8.) 08:30,
      • szombat (aug. 8.) 23:00,
      • vasárnap (aug. 9.) 00:00,
      • vasárnap (aug. 9.) 01:00,
      • vasárnap (aug. 9.) 06:30,
      • vasárnap (aug. 9.) 07:30,
      • vasárnap (aug. 9.) 08:30,
      • hétfő (aug. 10.) 00:00,
      • hétfő (aug. 10.) 01:00,
      • hétfő (aug. 10.) 08:00,
      • hétfő (aug. 10.) 23:40,
      • kedd (aug. 11.) 08:00,
      • kedd (aug. 11.) 23:40,
      • szerda (aug. 12.) 08:00,
      • szerda (aug. 12.) 23:40,
      • csütörtök (aug. 13.) 08:00,
      • csütörtök (aug. 13.) 23:40,
      • péntek (aug. 14.) 08:00,
      • péntek (aug. 14.) 23:40,
      • szombat (aug. 15.) 07:30,
      • szombat (aug. 15.) 08:30,
      • szombat (aug. 15.) 23:00,
      • vasárnap (aug. 16.) 00:00,
      • vasárnap (aug. 16.) 01:00,
      • vasárnap (aug. 16.) 06:30,
      • vasárnap (aug. 16.) 07:30,
      • vasárnap (aug. 16.) 08:30,
      • hétfő (aug. 17.) 00:00,
      • hétfő (aug. 17.) 01:00,
      • hétfő (aug. 17.) 08:00,
      • hétfő (aug. 17.) 23:40,
      • kedd (aug. 18.) 08:00,
      • kedd (aug. 18.) 23:40
  • 1976
    Boldogító igen...vagy nem? 6.3 színész színész (amerikai vígjáték, 107 perc, 1976)
  • 1976
    A város ura 7.4 színész színész (amerikai akciófilm, 89 perc, 1976)
  • 1974
    Földrengés 8.3 színész színész (amerikai katasztrófa film, 123 perc, 1974)
  • 1972
    Roy Bean bíró élete és kora 7.3 színész színész (amerikai western-vígjáték, 120 perc, 1972)

Hozzászólások

10/10
blade_ 2010 szept. 06. - 14:00:17 10/10
Date of Birth: 3 January 1950, Fukuoka, Japan
Birth Name: Victoria Ree Principale


Victoria Principal
***
Victoria Principal Productions
23852 Pacific Coast Highway
Suite 785
Malibu, CA 90265
USA
xy1000 2010 ápr. 10. - 22:44:37
tényleg, valami dereng :)
8/10
nikato 2010 ápr. 10. - 22:39:04 8/10
Helyes volt, de annyira nem illett Bobbyhoz!! Aztán a nászúton meg is ölték..:(
xy1000 2010 ápr. 10. - 22:34:52
igen, valahogy mindig visszahúztak egymáshoz :)
Pedig emlékeim szerint még April is helyes csajszi volt :D
8/10
nikato 2010 ápr. 10. - 22:32:54 8/10
És érdekes, h. soha senki nem mondja azt, h. Bobby és Jenna, Bobby és April, mindig csak Bobby és Pamela, Jockey és Samantha, akárhány nõjük lehetett mindig ez az utóbbi négyes marad(t) a legenda!:)
xy1000 2010 ápr. 10. - 22:29:26
és passzoltak is egymáshoz, inkább mint jenna-priscillával :D
8/10
nikato 2010 ápr. 10. - 22:20:36 8/10
Végre! Vki, akit csinosnak mondasz!!:D Bobby örök szerelme..:)
xy1000 2010 ápr. 10. - 22:09:29
igen, és csinos volt
8/10
nikato 2010 ápr. 10. - 22:05:53 8/10
Szegény nõ nem tudott kilépni a Pamela skatulyából. Mondjuk abban volt a legjobb..
10/10
Atti24 2009 aug. 17. - 11:17:58 10/10
Régi-új szépségideál.
Anditos 2009 aug. 16. - 21:13:08 Előzmény Atti24
Hát, tudhatott valamit, hiszen a hetvenes évek elején az addig homoszexuális Anthony Perkins beleszeretett.
10/10
Atti24 2009 aug. 16. - 11:48:20 10/10
A világ elsõszámú bombázója, az tuti!:)