18 olasz bajnoki élőben hat nap alatt

Hat nap alatt 18 olasz bajnoki mérkőzést közvetít a Sport1, a Sport2 és az AMC Mikro karácsony előtt. Az applikációban követhető két Serie A-meccs lesz az első két magyar kommentárral jelentkező futballközvetítés az alkalmazásban.

A Serie A az egyetlen topbajnokság, amelyben még két fordulót rendeznek karácsony előtt, ráadásul ebben a két fordulóban igazi rangadók is lesznek, például a harmadik helyen álló Atalanta és a Roma összecsapása, illetve a Napoli milánói vendégjátéka.

Jó hír a magyar nézőknek, hogy a hat nap alatt játszott 20 mérkőzésből 18-at élőben meg lehet majd nézni a Sport1-en, a Sport2-n valamint az AMC Mikro alkalmazásban.

A 18. olasz forduló mind a 10 mérkőzése képernyőre kerül a Sport1-en és a Sport2-n, pénteken kettő, szombaton három, vasárnap öt találkozót lehet megnézni élőben.

A 18. forduló menetrendje

Lazio – Genoa: december 17., péntek 18:15, Sport2 (élő)

Salernitana – Internazionale: december 17., péntek 20:30, Sport2 (élő)

Atalanta – Roma: december 18., szombat 14:45, Sport2 (élő)

Bologna – Juventus: december 18., szombat 17:45, Sport2 (élő)

Cagliari – Udinese: december 18., szombat 20:30, Sport2 (élő)

Fiorentina – Sassuolo: december 19., vasárnap 12:15, Sport2 (élő)

Spezia – Empoli: december 19., vasárnap 14:45, Sport2 (élő)

Torino – Verona: december 19., vasárnap 17:45, Sport2 (élő)

Sampdoria – Venezia: december 19., vasárnap 18:00, Sport1 (élő)

Milan – Napoli: december 19., vasárnap 20:00, Sport2 (élő)

Nyerő SzériA: december 20., hétfő 20:00, Sport1 (élő)

Olasz bajnokik magyar kommentárral az AMC Mikrón

A 19. forduló lesz az utolsó, amelyet még 2021-ben játszanak le az olasz első osztályban, ennek mérkőzéseire még karácsony előtt, kedden és szerdán kerül sor. A Sport1 és a Sport2 hat találkozót tud élőben képernyőre tűzni.

Ezek mellett az AMC Mikro alkalmazásban először láthatunk majd magyar nyelvű labdarúgóközvetítést, ráadásul rögtön kettőt, és azokon is igazi sztárcsapatokat.

Kedden a tabella harmadik helyén álló Atalanta Genoa elleni vendégjátékát, szerdán a negyedik helyen tanyázó Napoli Spezia elleni meccsét. Ezeket felvételről a Sport2-n is meg lehet majd nézni az élő közvetítések után.

A 19. forduló menetrendje:

Udinese – Salernitana: december 21., kedd 18:15, Sport2 (élő)

Juventus – Cagliari: december 21., kedd 20:30, Sport2 (élő)

Genoa – Atalanta: december 21., kedd 20:45, AMC Mikro (élő); 23:00, Sport2 (felv.)

Venezia – Lazio: december 22., szerda 16:15, Sport2 (élő)

Roma – Sampdoria: december 22., szerda 18:30, Sport1 (élő)

Internazionale – Torino: december 22., szerda 18:30, Sport2 (élő)

Empoli – Milan: december 22., szerda 20:30, Sport2 (élő)

Napoli – Spezia: december 22., szerda 20:45, AMC Mikro (élő); 23:00, Sport2 (felv.)

Nyerő SzériA: december 23., csütörtök 19:00, Sport1 (élő)