1/10
offtopic
cellasto 2016 febr. 22. - 19:27:54 1/10
(159/199)
jahh igen,de akkor anno miért került szóba,mint bond?
egyébként azt hittem brit õ is :D
jani-wan 2016 febr. 22. - 19:13:28
(158/199)
Matt Damon nem angol
1/10
cellasto 2016 febr. 22. - 19:06:56 1/10
(157/199)
anno matt damon is szóba került
õt már egyáltalán nem akarják bond-nak?
mapk 2016 febr. 22. - 19:01:54
(156/199)
"A 47 éves Daniel Craig úgy tûnik hajthatatlan döntésével kapcsolatosan, hiszen elmondása szerint “inkább felvágná az ereit“, mintsem ismét a 007-es bõrébe bújjon, sõt az sem érdekli, hogy ki kapja majd a szerepét.
“Nézd, b*szok rá. Sok szerencsét nekik” – fogalmazta meg szívbemarkoló gondolatait a The Sun riporterének."
http://www.shortscore.net/2016/02/15/daniel-craig-nem-lesz-tobbet-james-bond/

Mekkora arc.:D
Az idáig fanyalgók meg örülhetnek, megkaphatjuk az elsõ mánkibondot. Navégre! :D:D
7/10
michael corleone 2016 febr. 22. - 11:23:55 7/10
(155/199)
Sajnos már az elején gyenge jelenetekkel indult a film(gagyi ház-robbanás,Bond pont a fotelba esik),az egész film(fõleg az akció jelenetek)elég súlytalan,tét nélküli +a feka csaj és Phiennes is elég háttérbe vannak szorítva.A rendezõ valami nagyot akart durrantani azzal hogy összefûzi az elõzõ 3 Craig-Bond filmet ezzel de nagyon nem jött össze.Waltz sincs rendesen felvezetve(mondanak valami hülye háttérsztorit a múltjáról,de ez kevés) + motivációja sincs igazán,valahogy nem tudták elhitetni velem hogy Waltz karaktere mennyire gonosz/hogy õ okozta Bond szenvedéseit..Szuper kütyükbõl is elég kevés volt a filmben pedig a Bond filmek errõl(is) voltak híresek,a szõke csaj se volt valami nagy durranás mint nõ-mint színész elment.A Skyfall-nak közelébe sincs az sokkal jobb film volt.Remélem egy jó 10 évig nem erõltetnek új Bond filmet.
rob83 2016 febr. 21. - 20:50:10
(154/199)
Ezek a bond filmek egyre gyengébbek.Semmi újat nem tudnak hozni,történet 0!Érdektelen az egész mivel úgyis kivágja magát minden helyzetben.Ilyenkor örülök,hogy nem mentem moziba. Az országok közötti utazásoknak se eleje se vége.10/6
Nem_foglalt_név 2016 febr. 21. - 20:35:40
(153/199)
"...és persze azt, hogy a fõgonosznak mindig kötelezõ érvényûen el kell mondani a fõhõsnek a film végén az ördögi tervét, aminek természetesen tudjuk mi lesz a vége..."

Jézusom! Ha meg soha nem mondaná el a fõgonosz, hogy mi a terve, nem értenéd a filmet. Akkor meg az lenne a baj! Kákán csomót?
Szobránci Attila 2016 febr. 21. - 14:10:59 Előzmény kybuck
(152/199)
Bravo!
És 40 évvel ezelõtt miért ne tudott volna írni?!
Eltûnik a fogatókönyv?
6/10
pihes 2016 febr. 20. - 15:32:08 6/10
(151/199)
Ez az elsõ olyan JB film, ami szórakoztatott.
Nem volt rossz...
Nagy1A 2016 febr. 18. - 09:04:28
(150/199)
Marvel filmeken kultúrálódott, 12 éven és 75-ös IQ-n aluliak, filmek ellen beoltottak számára kötelezõ penzum, meg ha van a földön olyan, akinek a Daniel Craig szimpatikus, akkor az se hagyja ki!! Számomra egyetlen filmszerepe volt jegyezhetõ, a Hidegvérrel, igaz ott sem õ vitte prímet, viszont az az igazi karaktere, abban a szerepben még el lehetett viselni!! Ki volt az az idióta, pontosabban kik voltak azok az idióták, akik egy sármos, öltönyös angol szuper gentlemant akartak belõle már többedszer csinálni, az nekem felfoghatatlan!! Azok, akik az amerikai rendezõket reklamálják, azoknak, csak annyit, hogy ennyi szuper-nagy-gagyiság is éppen elég, de ha igazán irreálisan nagyot akarnak majd durrantani, akkor Luc Bessont kellene majd felkérni, mert a valóságtól egyébként is magasan elszállt rendezõket, csak õ tudja überelni!!
p1979 2016 jan. 25. - 12:13:19
(149/199)
Nézhetõ mesefilm, sok komolytalan jelenettel. Ezektõl a "világ gonoszai összefognak", "fúróval agyközpontokat rombolunk" (ami nem jön össze???) dolgoktól az az érzésem, hogy a forgatókönyv írók szinte kötelességüknek érzik, hogy kitálaljanak valami nagyobbat, annál is nagyobbat, meg még nagyobbat, stb.

Azon a filmen, ami tele van "jaj, ne már" típusú jelenetekkel, nem lehet izgulni. Mivel végignéztem, és nem éreztem, hogy annyira unom, megérdemel egy 10/5-öt max.
4/10
zsebterminator 2016 jan. 25. - 10:43:15 4/10
(148/199)
Ez már komikusan szar volt, csupa klisé meg modorosság ráadásul könnyebben kiszámítható, mint az egyszeregy. Nem is értem, hogy nagyon jó színészek miért vállalnak be egy ilyen értékelhetetlen fost...
jani-wan 2016 jan. 18. - 18:50:09
(147/199)
*** SPOILERt tartalmaz ***

Szerintem ez most jobb lett mint az ezt megelõzõk. Végre volt Bond érzés. Volt Bond nõ, már volt Bond zene, Bond kütyü is egy kevés. A történet is meglepõen érdekes volt. Egészen addig míg ki nem szálltak a vonatból. Onnantól sajnos elég gagyi lett.
Illetve az elején az eszement és hiteltelen helikopteres rész egy agyrém, amire sajnos mostanában szükség van a nagyobb bevétel miatt, hogy azok is találjanak szórakoztatót a filmben akiknek egy normális történet már túl magas.
A fõgonosz nem lett egy telitalálat, de szódával elmegy. Bár ha eszembe jut Kylo Ren a legújabb Star Wars remake paródiából, akkor elég jó.
Nyilván manapság épp kifogyott az igazi gonoszt megformálni képes színész. (rest in peace Alan Rickman)
Az új Q még mindig idegesítõ és Miss Moneypenny még mindig néger. Ralph Finnes jó mint M, és Craig még mindig faarcú. Lehet hogy neki is lebénult az arca születésekor, mint Stallonénak, csak neki az egész? És nem lehet hogy azért viselt maszkot a film elején, hogy kontrasztot adva érzékeltessék, hogy azért nem teljesen faarcú? :P
És nagyon hosszú lett a film, ezt jobban meg kellett volna vágni.
Összességében egy egyszer nézhetõ, közepes, de már-már James Bond film.
6 pont. (ami azért 4 ponttal több mint a Star Wars remake)
1/10
forum64 2016 jan. 17. - 17:14:07 1/10
(146/199)
Üdv Mindenkinek! Én ritkán szólok hozzá de ez nagyon durva ! 10 perc után megállítottam. A fehéröltönyös Úr igazi superman. Felrobbantják egy épülettel és utána úgy küzd mint egy farkas! Ez a hülye 007-es meg gyilkolja a pilótát aki több ezer ember felett próbál manõverezni. Ha ezt a filmet meglátja NATO kidobja az összes TOMAHAWK helikopterét az biztos mert ez sokkal jobban manõverez. Nem is nézem tovább mert teljesen elszakadt pár perc alatt a valóságtól!
7/10
aviktor01 2016 jan. 14. - 16:49:18 7/10
(145/199)
Tipikus Bond film annak minden elõnyével és hátrányával. Meg van a stílus, az akció és a szépen komponált képek. Én alpvetõen ezt várom egy Bond filmtõl úgyhogy ez nekem bejött.

De sajnos tele van hibával és kihagyott lehetõséggel. Az, hogy az akció jelenetek irreálisak és a karakterek sablonosak még megbocsáthatóak de az, hogy az események logikátlanul követik egymás már kevésbé. Szerintem a legnagyobb baj azonban az, hogy a 'gonosz' nem kapot elég teret ahhoz, hogy méltó ellenfele legyen Bondnak. Ezért lett a nagy leszámolás teljesen súlytalan. Meg lett volna a lehetõség hogy felépítsenek egy igazán ördögi figurát kb mint ahogy Nolan tette Jokerrel. Talán meg is próbálták. Legalább is a film közepéig erre haladt a dolog (a gyûlés Rómában, MR White öngyilkossága)aztán mint ha erröl le mondtak volna és inkább megalkották az utóbbi 20 év egyik legidétlenebb fõgonoszát.


Sajnos a közelébe sem ér a Skyfall-nak, de hát ez van.
kybuck 2016 jan. 11. - 22:54:22 Előzmény Fõnixmadár 10
(144/199)
Talán majd újranézve kiderül (bár ennyi lenne csak a probléma a filmmel).
Fõnixmadár 10 2016 jan. 11. - 09:21:50 Előzmény kybuck
(143/199)
De ez miért indukálta azt, h volt benne egy menetkész motorcsónak, ill. egy kifeszített háló, amelyek segítségével megmenekült? Ne értsd félre, nem ellened szól, csak az általad írtakkal sem kerültem közelebb a megoldáshoz.
kybuck 2016 jan. 09. - 01:18:07 Előzmény Fõnixmadár 10
(142/199)
Az összeomló ház volt az MI6 - lánykori nevén Universal Exports - központja, csak a Skyfall-os támadás után elõkészítették lebontásra, és mivel a Temze partján áll(t), volt benne csónakkikötõ is.
9/10
kovacsdanieel 2016 jan. 08. - 20:53:11 9/10
(141/199)
Szerintem törekedtek arra, hogy itt-ott képtelenek legyenek az akciójelenetek...:D a Connery meg a Lazenby film(ek) is elég sok abszurd jelenetet tartalmaztak.
Mellesleg a Bond-filmeket egyébként sem azért szeretjük, mert mindennapi történeteket dolgoznak fel...:D
Én csak azt mondom, hogy végre valami izgalom is kerekedett, és nem csak a képernyõn! Igazságtalanul húzzák le a filmet, sokan nem veszik figyelembe, hogy több mint 50 éves a történet. Engem az akció személy szerint nem érdekel, eddigi életem során egyedül a a J.J. Abrahams féle Star Trek elsõ része nyûgözött le, semmi más. Akik a Spectre-t túleröltetettnek tartják, még nem látták a Hobbit 3.-at...:D
Kovács kolléga 2016 jan. 08. - 19:21:43 Előzmény kovacsdanieel
(140/199)
Sok mindenben igazad van. Ennek ellenére mégis problémás a film (a sok jó jelenet ellenére):

A blõdség határát súroló, nem egyszer paródiába hajló jelenetek (fõleg Marokkóban és Londonban) Roger Moore-hoz remekül illettek volna. Craig azonban más karakter. Így sem rossz a film, de vagy rövidebbre és pörgõsebbre kellett volna venni, vagy átírni a jelenetek egy részét, fõleg a film második felében.