Téma: 10!

vanessaigornh 2008 okt. 14. - 23:26:55
(75/175)
Felháborító az egész!!! Régebben igaz történeten alapuló filmeket is mutatak. Hát hol vannak? Vagy egy jó thriller pl: Tökéletes másolat címmel. Iszonyat régen láttam.
A szerkesztõk vagy kik iszonyat primitívnek tartanak minket.
Közvéleménykutatás nincs? Például engem még sosem hívtak fel, hogy egy mûsor jó vagy nem? Hát titeket?
1/10
Merdzs 2008 okt. 14. - 23:20:50 1/10
(74/175)
Ennek a müsorvezetõ csajnak miért ilyen rodhadt barna szinû a dekoltázsa? bent égett a szoliban? gusztustalan...
1/10
Viola Erzsébet 2008 okt. 14. - 22:48:29 1/10 Előzmény mijud
(73/175)
Maximálisan egyetértek veled! :)
Én ennek a mûsornak a részleteihez nem tudok és nem is akarok hozzászólni, mivel nem vagyok hajlandó még belenézni sem...
ondok 2008 okt. 14. - 22:07:34
(72/175)
Én azon töprengtem,hogy vajon mennyi lóvét kaphat az ,akit becsületsértõ módon fikáznak,mert símán be lehetne perelni a TV2-õt ,olyanokat mondanak Zalatnairól ,Anettkáról stb. Az anorexiá
s seprûnyéllábú Szorcsik Vikitõl meg majdnem dobtam egy hátast,hogy õ aztán nemigen kritizálhat senkit,ahogy kinéz.
grim reaper 2008 okt. 14. - 18:39:45
(71/175)
En csak egyet nem ertek. A stilusrol valo fikazasban a musorvezeto egy stilustalan ruhaban kritizal. Aztan stilustalan emberek, kritizalnak masokat foleg a kover holgy, valami divat tervezo egy mumu-ban (fekete holgyek ebben jarnak vasarolni)A komikus par aki barcsak meg sem szolalna, foleg Marylin Mansont illetoleg. Egyebkent a fiunak 160 felett van az IQ-ja! Egy elmeny hallgatni ha barmihez is hozzaszol, maga a zenekar pedig szazszor jobb mint a KISS (akik meg mindig nem tanultak meg zenelni,) de foleg MM sminkje sokkal creativabb. Az csak egy rock-show! Aztan ne is emlitsuk a rettenetesen humortalan narraciot amit gondolom ugyan az a tehetsegtelen ember ir aki a Hal a tortan szellemesnek sem tuno narraciojat gyartja.
Bocsanat, de ez nem csak rossz indulatu, de szanalmasan ROSSZ is!
mijud 2008 okt. 14. - 17:36:09
(70/175)
Nem értem, miért nem lehet egy jó filmet betenni, amit mondjuk nem adtak le már 100-szor vagy nagyon régen volt.
Gyerekkorom szép emlékû filme a Hachiko. Igaz történet. Sok ember nem is látta még és nem is tudják mit vesztettek vele.
Érdemes lenne inkább olyan filmet betenni, amibõl esetleg még tanul is az ember nem pedig butul. Ezek után "Ne csodálkozzunk mivé fajul a világ"?
Wermin 2008 okt. 14. - 12:41:33
(69/175)
Egyetértek veled. Ez valószínüleg a VH1-en futó mûsor gyenge koppintása, nagyon gyenge koppintása.
Úgy látszik valami törvény vagy jogi változás történt mert már lehet fikázni mindnekit a tv-ben.
Meg gondolom ez a kontra az rtl klub "reflektorára"
A celeb vagyokra van már valami kontra?
Csak azért kérdezem mert nem nagyon nézem már ezeket a gagyi csatornákat.
1/10
Viola Erzsébet 2008 okt. 14. - 10:23:25 1/10 Előzmény Állatbarát
(68/175)
Felháborító, hogy van pofájuk fõmûsoridõben három ilyen ocsmány szemét mûsort berakni (Hal a tortán, Szenorita Szöszi, meg ez a 10!). Valóban ennyire lenézik, ennyire tartják a nézõket?
Nekem senki nem tudja bemesélni, hogy erre van igény, ennek van nézettsége. NEM HISZEM EL !!!
Én a Tv2 mûsorszerkesztõit bezárnám legalább egy hétre egy szobába, és folyamatosan ezeket a mûsorokat lenne kötelezõ nézniük!!! Mit gondoltok, kibírnák?
Egy dolgot biztosan elérnek a mûsorpolitikájukkal: Sok nézõt teljesen leszoktatnak a csatornáról.
1/10
HarisnyásPippy 2008 okt. 12. - 10:33:00 1/10
(67/175)
Nagyon béna ez a mûsor, meg a mûsorvezetõ is, ahogyan elõadja a egészet!
Állatbarát 2008 okt. 09. - 00:34:38
(66/175)
Na most mindenki egyetért. Egy pozitív hozzászólás sincsen. Remélem elgondolkodnak rajta, és leveszik a mûsorról.
vanessaigornh 2008 okt. 08. - 22:54:17 Előzmény robinh
(65/175)
Igazad van. A szerkesztõ mondja meg, hogy mit mondjál és hogyan. Nem tudom, hogy miért gondolja, hogy ez nekünk tetszik (mármint a stílus).
vanessaigornh 2008 okt. 08. - 22:51:14
(64/175)
Elképesztõ!!! Én a múlt hetit néztem meg, de szerintem nem 12-es karikás. Egyszerûen undorító, amit Mansonról mondtam. Valószínû, hogy nem igaz, de akkor is.
katkavics 2008 okt. 08. - 19:25:50
(63/175)
csak ezért regisztráltam hogy hozzászólhassak ehhez!ennél rosszab mûsort keveset láttam, el vagyok hülve hogy hogyan találhattak ki ilyet,rendkívül rosszindulatú,gagyi, bunkó,stb.Halottról vagy jót vagy rosszat, ezenkívül Anettka férje nemrég halt,nem volt bennük ennyi tisztelet hogy békénhagyják?! sajnálatraméltó hogy már eddig jutottunk hogy ilyen mûsort készítenek .(tudom hogy a többi is borzasztó,de ezen most nagyon kibuktam)...
Kata original 2008 okt. 08. - 17:01:06
(62/175)
Annyira gagyi, hogy szánalom. Szóval,ha valaki azt elhiszi(a mûsor szerint nagyon kreatív és egyedi Herczeg Zoltánunk, a divatguru(úgy kell neki!)elhitte, hogy Marilyn Manson kinyomta a barátnõje szemét, hogy a szemüregében-val-vel vagy mi, közösüljön,hááááát....) Tök felesleges ilyen ál/rém híreket terjeszgetni,igazi agypusztító és kifejezetten rosszindulatú mûsor. Egyre több a perverz a TV 2-nél is. RTL klub adott volt,ugyi.
blackman 2008 okt. 08. - 12:04:47
(61/175)
Ebbe a csoda produkcióba is belekukkantottam tegnap.Nekem egybõl az Mtv-s vagy valami hasonló zenecsatornás ilyen jellegû mûsor jutott az eszembe,ahol igaz nincs 10-es lista,bár volt amikor listáztak valamit,de ott is ugyan ez megy.Ott is stylistok,újságírók akármik mondanak véleményt a sztárokról,mit csinálnak mit nem,mire költenek,mennyit keresnek stb. Totál koppintás.
cherry baby 2008 okt. 08. - 08:20:03
(60/175)
nem véletlen csinálnak egyre több ilyen mûsort. már nem nézek kercsatit régóta. amit néztem sorozatot, azt késõbbre rakták, így felveszem. a másik sorozatot meg már rég nem láttam, akkor is mindig elalszom. ha emg ráérek tv-t nézni, inkább valami nekem való csatornát nézek. AXN, Echo, Hallmark, DQ
Állatbarát 2008 okt. 07. - 23:53:22
(59/175)
Egyetértek. rengeteg a "sztár" mûsor, már nincs is más a képernyõn. A legmélye: Szenyorita szöszi!!!!!
Ez a mostani, annyira szörnyû, hogy egyik ciki "sztár" kicikizi a másikat. ilyen emberek, mint a popdarálós fickó, kicsit kövérkésen, ápolatlanul, vagy az a nagy senki Para-kovács xy, v ki. Az a feketére festettt 12 egy tucat pipi, aki azt mondta Benkõ Dánielre, hogy ruhában senki sem tudná, hogy ki az!!! Na ilyenek mondanak véleményt másokról.
snoopycica 2008 okt. 07. - 23:23:42
(58/175)
De gondolom azt nem mondták neki, hogy "TE! Felejts már el normálisan beszélni!"
robinh 2008 okt. 07. - 23:19:21
(57/175)
lássatok már át a szitán... ez a nõ nem ilyen, hanem megmondták neki, hogy ilyennek kell lennie. a szerkesztõ hibája, hogy nem látja át, hogy magyarországon ez a stílus NEM mûködik, és a mûsorvezetõ szív miatta. meg mi.
snoopycica 2008 okt. 07. - 23:17:55
(56/175)
Ezt a mûsorvezetõ csajt fejbe kéne lõni...