Téma: 11:14

DrSzolon 2008 ápr. 14. - 20:07:47 Előzmény civicc
(7/127)
sajnos azért, mert erre van igény, nem a "normális" filmekre. azért így írtam, mert van akinek a gyõzike show a normális. hanyadik évadnál tart? 4.? ilyen megtörténhet egyáltalán?...
vlevi 2008 ápr. 14. - 18:18:16
(6/127)
Ráadásul párnap eltéréssel, ha jól nézem, lesz, vagy volt ugyanez a film a film+ adón is.
civicc 2008 ápr. 14. - 17:45:20
(5/127)
napi egy film az rtl klubon. ez mérvanígy egyébként? vanitt minden szar, gyõzike, reflektor, sorozatok, magazinmûsorok, csak film nincs, azaz EGY...:D
Redfield 2007 nov. 26. - 08:16:30
(4/127)
Valóban egészen eredeti a film. Helyenként igen szórakoztató a fekete-humorával, és végig leköti a figyelmet. Megmutatja: mennyi bajt tud kavarni sok hülye ember, ha a véletlenek (vagy nevezzük inkább sors-nak?) besegítenek. :)
Zotyipotyi 2007 szept. 10. - 23:52:31
(3/127)
Ez a film hihetetlenül meglepett, mert egy szót sem hallottam róla azelõtt, mielõtt nagybátyámnál meg nem néztem. És nagyon bejött! Tetszett a bonyodalom, ahogy mindenki szerencsétlenkedik, meg hogy egy-egy jelenet több szereplõ szemszögébõl is látható, és szépen lassan minden a helyére kerül, hogy hogy-s-mint is történtek a dolgok valójában. Az pedig, amikor a csávó a haverja levágott péniszét szerzi vissza, az nagyon beteg!:)
Bov 2007 szept. 05. - 15:27:46
(2/127)
Légy üdvözölve Midletonban, a békés nyugodt kisvárosban, ahol öröm az élet. Csak tartsd nyitva a szemed és vigyázz az úttesten átfutó szarvasokra, vagy az átrepülõ emberi testrészekre...
Egy baljós éjszakán egy fiatalember mobiltelefonján beszél valakivel. Részeg mint a csap, a rádióból üvölt a zene, de õ csak száguld az úton. A mûszerfal digitális órája szerint a pontos idõ 11:13.
Váratlanul a semmibõl valami a szélvédõnek csapódik iszonyú robajjal! Nem egy szarvas, az már biztos. 11:14-re vált az óra... Ez az a perc amely sok ember életét megváltoztatja Midletonban. De hogy mi indította el a különös eseményeket, az csak a fordulatos, humoros és õrült film legvégén derül ki...
Bov 2007 szept. 05. - 15:23:47
(1/127)
Nem rossz film, kicsit Ütközések.. de egyszer meg lehet nézni.. a végére (vagy már a közepén) összeáll a kép ;)