Téma: 12 menet

10/10
eynrg 2010 aug. 03. - 14:39:08 10/10
(26/46)
Olvasgattam a sok hozzászólást és csak azt mondhatom: manapság már annyi filmmel vagyunk elárasztva hogy egyeseknek semmi sem elég jó.Én egy akciófilmre számítottam, megnéztem és nagyon jó volt.Kíváncsi vagyok a sok kritikus hozzászóló milyen filmet forgatna?Lehet benne hibákat találni, de általában az ilyen jellegû akciófilmekben sok a túlzás.Folyamatos pörgés, izgalom, rohanás, ha ez sem elég jó akkor mi a csudát akartok?
Andy3 2010 aug. 03. - 11:46:12
(25/46)
Na megnéztem a linket... apám, még egy harcmûvész (Crump) és Big Daddy is szerepelnek benne. Tényleg várom már :)
Andy3 2010 aug. 03. - 11:39:49
(24/46)
Hú, akkor biztos nem rossz, ha Rob is játszik benne! Rég nem láttam már szerepelni sajnos és kár, hogy Batista is befejezte a pályafutását :( Amúgy köszi a linket :) Várjuk szeretettel a szinkronját! Üdv
8/10
King Diamond 2010 aug. 02. - 20:06:49 8/10 Előzmény Andy3
(23/46)
Hello! Én sem tudtam, hogy lesz(ill már van) vele film. Magyar címe még nincs, angolul Wrong side of town. És nemcsak õ szerepel benne, hanem Rob Van Dam is, a TNA jelenlegi nehézsúlyú világbajnoka, valamint a rapper, Ja Rule is. Nem lehet rossz, a wiki szerint már február végén megjelent, de hogy magyarul mikor lesz, azt nem tudom. Remélem nem oly soká.
Bõvebben: http://en.wikipedia.org/wiki/Wrong_Side_of_Town
Andy3 2010 aug. 02. - 11:32:20 Előzmény King Diamond
(22/46)
Nem is tudtam, hogy Batistával lesz film! Megmondanád a címét? :) Köszi elõre is!
8/10
King Diamond 2010 júl. 23. - 13:20:48 8/10
(21/46)
Na megnéztem John Cena második filmjét is, a Tengerészgyalogos után. Nekem azzal sem volt sok bajom, és ezzel sem. Cena, mint a WWE pankrátora, hozza, amit a másik filmben, és ennél nem is kell több. Bár ez a film azért akcióban felülmúlja az elõzõt, meg izgalmasabb is. Páran itt a színészi játékról nyavalyognak, meg hogy klisékkel teli..na és? A Die Hardban Mr. Willis sem nyújtott semmi emlékezetes alakítást, mégis jó film volt mind a négy része. Egy akciófilmbe nem az Oscar-díjas alakítások kellenek, hanem a tömény akció, izgalom. Aminek ez a film eleget is tett. Ennél a filmnél nem láttam kiírva Mr. McMahon nevét, mint a másiknál, de a WWE presents az ott volt:)
Ezek után várom a sajnos már csak ex-WWE-s pankrátor Batista filmjét, ami talán már kész is van. Viszont megnéznék már egy-két TNA-s pankrátorral is akciófilmeket, mondjuk az egyik kedvencemmel, Abyssel. Az is ütõs lenne..
8/10
10/10
marcell123456 2010 márc. 05. - 15:08:59 10/10
(20/46)
Szerintem nagyon jó kis film... Aki látta Die Hard 3-at, és tetszett neki, annak valószínûleg ez is tetszeni fog. Nálam 10/10!
Csak ajánlani tudom mindenkinek
K. L. 2010 márc. 04. - 18:07:38
(19/46)
Cena a második kedvenc pankrátorom, de pankrátornak sokkal jobb mint színésznek. a film jó, de a befejezése lehetett volna jobb is.
10/10
Kendy 2010 febr. 28. - 17:16:17 10/10
(18/46)
Nekem nagyon tetszett!

Teljesen jó film volt!

John Cena király nagyon mint akcióhõs.
Remélem The Rock-hoz hasonlóan lesznek még filmjei.
1/10
tomchross 2010 jan. 03. - 10:45:00 1/10 Előzmény rapanui
(17/46)
Így utólag sajnálom magam, hogy elpazaroltam az életembõl azt a 108 percet emiatt a teljesen ostoba, klisékkel teli filmre....
rapanui 2010 jan. 01. - 01:37:18 Előzmény Jen-C
(16/46)
Helló:)

Most rettentô nagy újdonságot mondtál:)
Lehet nem jutott el odáig a gondolatom magva, de hiába lehet akármilyen pankrátor az USA-ban, ha az elsô "filmje" a "tengerészgyalogos" megbukott volna, akkor nem szerepelne több filmben...tehát még1x: casting nem volt:)

rapa
10/10
Jen-C 2009 dec. 31. - 17:56:00 10/10 Előzmény rapanui
(15/46)
Felvilágosítanálak(!), ez az ember (John Cena) nem színész, hanem az egyik legjobb pankrátor a wwe-ben! Tehát a színészi alakításától nem várhatunk sokat, csak azért lett fõszereplõ mert imádják az USA-ban.
4/10
Rahar 2009 nov. 30. - 16:18:05 4/10
(14/46)
Nekem nem tetszik ez a film, a történet primitív és rendkívül valótlan, a színészek játéka csapnivaló, a megvalósításnál pedig a fõ szempont az értelem nélküli rombolás. Osztom az elõttem hozzászóló Nyenye véleményét, bár kiegészíteném pár dologgal, például napjainkban már úton útfélen térfigyelõ kamerák vannak felszerelve, az USA-ban meg különösen, melyek felvételeit arcfelismerõ szoftverekkel ellenõrzik. Így hogy lehet egy nagyvárosban körmönfont terveket elõkészíteni? Ez egy annyira, de annyira gyenge film, szerintem a Die hard sorozat bármely része sokkal jobb, élvezetesebb és igényesebb, mint ez a film. Aki szereti az igényes akciófilmeket, filmeket az kerülje el ezt az alkotást.
7/10
beo71 2009 okt. 27. - 15:55:04 7/10
(13/46)
Régimódi akciófilm,trükkök nélkül, szegény lecsúszott Renny Harlin(Die Hard 2.,Ford Farlane,Utánunk a tûzözön)barátunktól,aki a Felpörgetve,Testvériség és the Cleaner filmekkel tette lejtõre karrierjét.
Kár érte.Ha eltekintünk attól,hogy a Die Hard 3.,Féktelenül és egyéb akciófilmek lenyúlásából semmi eredetire nem maradt erõ,egészen izgalmas és lendületes filmet láthatunk.
A legnagyobb bajom a színészekkel van.John Cena fõszereplõ azzal tûnik ki,hogy izzad,mint egy ló.Kb. annyi sármja van,mint egy II.világháborús harckocsinak,a többi szereplõ sem nyújt semmi karaktereset(a gonosz pali roppant halovány).A tûzoltóautós rohanás miatt(tûzoltóként nagyon tetszett)és a pörgõs,de nem CGI trükkös felhozatalért erõs túlzással egy 7/10.
5/10
igiboy82 2009 szept. 12. - 13:23:20 5/10 Előzmény nyenye
(12/46)
1x kikapcsolódásnak ajánlom. Gondolkodás nélkül kell nézni!
Aki szeret akciófilm alatt pihenni annak kötelezõ, aki kicsivel többet szeretne kapni 1 filmtõl...hááát 10/5.
4/10
nyenye 2009 szept. 05. - 08:51:38 4/10 Előzmény jololo
(11/46)
Na kérem szépen ez a film nálam feltette az"í"-re a pontot én még nem láttam ennyire igénytelen bugyuta semmitmondó dupla-nullás gagyit...még a story úgy ahogy elmenne mert tényleg ötletes lenne ha nem a diehard 3-at nyúlná végig de ezzel még nem is lenne baj...nyúlja csak.De ez a film egy katasztrófa egy röhej...Leginkább az ésszerûség hiányzik a jelenetekbõl a logika teljes hiánya.Nem beszélve arról,hogy emberünk többet bír mint egy terminátor.Én szakadtra röhögtem a fejemet mikor 10 háztömbnyit lefutott de a sport kocsi még mindig nem tudta lehagyni(biztos körbe-körbe mentek,hogy könnyebben eltudja kapni õket)vagy a villamosos jelenet...na az volt a csúcs mikor elkezdte ütni az áramszedõt és kicsit sem félt attól,hogy belé b*sz a 380-an,mintha attól megállna egy lejtõn lefelé száguldó 30 tonnás jármû,hogy áramtalanítja)
De most térjünk ki egy kicsit a színészi játékra...én még nem láttam embert ennyire fapofával és ilyen érzelem mentesen játszani.(a kutyám nagyobb átéléssel játszotta volna el ezt a szerepet)Viszont mindent tud hozni amit egy "C" kategóriás színésztõl el lehet várni.Úgy is mondhatnám,hogy John Cena egy "olyan gép ami nem tudja,hogy gép"(megvan az új Chuck Norrisunk)
Csodálkozom,hogy a film 5,4-en áll az IMBD-n(szerintem egy kicsit sok neki)de hogy az elõzõ filmje a tengerész gyalogos is 4.5-ön stagnált...hát nem tudom asszem ezek után azt tuti kihagyom.(bár nem tudok elképzelni ennél rosszabbat de úgy látszik még is sikerült összehozni)
Ha úgy veszem végül is remekül szórakoztunk haverjaimmal a film alatt én speciel visítva csapkodtam a térdem,másik kezemmel a könnyeimet törölgetve.Csak azért odaírhatták volna a film mûfajához,hogy ez egy akció-vígjáték.Én nem hiszem el,hogy rendezõ komolyan gondolta ezt az egészet.Aki egy jót akar röhögni az nézze meg,viszont ha valaki komolyabb akció filmre vágyik annak ajánlom a Taken(elrabolva)címû filmet.
3/10
damienisback 2009 szept. 04. - 11:12:51 3/10
(10/46)
rém gagyi film, ami viccnek is rossz...
7/10
jololo 2009 szept. 03. - 15:45:15 7/10
(9/46)
Nem rossz film, látszik hogy ki a rendezõ, de a ki a Die Hard 3-at látta annak ez kicsit gyenge :D
Nem mindegy azért ki a fõszereplõ.
10/7
rapanui 2009 szept. 01. - 21:39:08
(8/46)
inkább sex a film helyett is:)
rapanui 2009 szept. 01. - 14:09:35 Előzmény alagutaso
(7/46)
nem volt casting:)
ez a majom a "tengerészgyalogos" címû förmedvény fôszereplôje, és gondolom az akkora baromi siker volt(haha 4.5 átlag imdb-n 11358-ból), hogy gyorsan kellett az izomaggyal még egy akciót forgatni:)
és miért adnak ki pénzt?
mert mint a példa mutatja, van aki megnézi, sôt, ad rá tíz csillagot, s össze meri hasonlítani a Die Hard 3-mal:)
Pedig az elég ócska lett:)