Téma: 12 menet

alagutaso 2009 aug. 21. - 11:42:16
(6/46)
na ennzire szar filmekkel nem szoktam foglalkozni, de gondoltam írok, h. megkíméljek mindenkit a letöltéstõl..

én végig se bírtam nézni. az elsõ 10 perc után világosság vált mennyire gagyi, ugyhogy a véére tekertem és a záró ötperc megtekintésétõl már felröhögtem.

SPOILER!!!

a film elején a rendõr fõhösünk futva ! üldöz kerteken át, egy autóval menekülõ gonoszt. na ha kicsit is gondolkodunk ez azt jelenti, hogy mr. és mrs. gonosznak S.alakban kell kerülgetnie a háztömböket, holott elvileg valami hídhoz mennek :) a hõsünk még a pisztolyát is elejti, de hát mi sem természetesebb, mint hogy fegyver nélkül üldözök futva egy autót amibõl lõnek rám :) a legszebb, hgy még eléjük is ér, és egy csónakot tol az útra, aminek nekimennek és így állítja meg õket. Mr. gonosz reakcióideje az útra kitólt csónak láttán elég nevetséges kellett h. legyen.. na ekkor tekertem a film végére, ahol... és most kapaszkodjatok meg, azt láttam, hogy hõsünk és mr. gonosz egy helikopter hátuljában verekszik, és hõsünk barátnõje vezeti a helikoptert!!!! mert jóhogy tud helikoptert vezetni :)) aztán beindul a bomba visszaszámlálója, és ez lesz a világ leghosszabb 30mp-e :)) hõseink elhatározzák, h. mr. gonoszt hadjhák felrobbani õk meg kiugranak. (persze mire ezt megbeszélik, már rég letelik a 30mp) aztán odaálnak a helikopter ajtajába és ekkor tudtam meg h. nem mondjuk egy tó fölött vannak, hanem egy város fölött :) és pont egy olyan épület fölött, aminek a tetején medence van. PONT ALATTUK!!! vannak kábé 200-300 m magasasn, a medence akkorának látszik mint egy zsebkendõ. A helikopter meg egyhelyben lebeg fölötte. A helikoptert ekkor már nem vezeti senkit. Na most gey helikoptert egyhelyben tartani még gyakorlott pilótáknak is nehéz munka, két pedállal, és botkormánnyal, de itt persze magától úgymarad. Ugranak és jó hogy a medence kellõs közepébe esnek, és ugye 200 méterrõl vízbe esni egyáltalán nem fájdalmas élmény.. :)) mr. gonosz felrobban, hõseink kimásznak a vízbõl, és benyögnek egy frappáns akciópoént a tetõn enyelgõ párocskának.. és vége.. felirat :))

SPOILER VÉGE

na nem értem miért adnak pénzt a mai világban ekkora szarra. ez a 80 években még elment volna chuck norris-sal vagy michael dudikoffal de könyörgöm.

egyébként a fickó szinészi játéka is ezen a szinten van, ha õ nyerte meg a szerepet, akkor a meghallgatás többi résztvevõje valszeg mind értelmi fogyatékos volt..

szóval további nézegetés nélkül letöröltem a francba.

van rengeteg akciófilm, amit érdemes nézni, pl. szemtõl szemben, vagy királyság, és bár nem anyira jó mint ezek, de az utóbbi év filmjei közül az eagle eye (sasszem) elég jól sikerült..

ennek a kalap szarnak a készítõi pedig halálbûntetést érdemelnek :)
offtopic
pacica 2009 aug. 17. - 08:23:16
(5/46)
én már 1x bírtam 12 menetet, huhhh de jó volt!
1/10
Adams88 2009 aug. 17. - 02:10:13 1/10 Előzmény toth_attila
(4/46)
ezt remélem nem komolyan mondtad..
10/10
toth_attila 2009 aug. 06. - 17:45:01 10/10
(3/46)
az utóbbi évek egyik legjobb filmje..aki szereti a Die Hardot az nézze meg midneképp..de tényleg:)
2 óra tömény izgi :)
1/10
Adams88 2009 júl. 21. - 20:49:23 1/10
(2/46)
Egyébként sem az én stílusom ez a film, de régen láttam már ennyire bejáratott klisékre építkezõ, hatásvadász, ritkaszar akciósdit..
Keba 2009 márc. 21. - 23:04:33
(1/46)
A trailer szerint nem ígérkezik olyan rossznak a film...

http://www.youtube.com/watch?v=Mp3Aqe8FrNE

bár ha ebben is olyat alakít izomkolosszus barátunk mint a tengerészgyalogosban, akkor jobb lesz ha marad eredeti foglalkozásánál...

http://www.youtube.com/watch?v=pEgWniHdgG8

itt szinte legyõzhetetlen :D