Téma: 13-as raktár

8/10
Tinka422 2012 dec. 06. - 20:30:10 8/10 Előzmény ERIKA11
(22/62)
az évad indítása elõtt reklámozták hetekig. :)
10/10
ERIKA11 2012 nov. 15. - 21:46:39 10/10
(21/62)
figyeljetek a viasat6 sajna nincs reklámozva és rajta van a 13-as raktár új 3. évadja 4-5 részt nyomják ma figyeljétek tök jó új ÉVAD.
fo.ma 2012 jún. 21. - 22:18:46
(20/62)
Ritka ellenszenves egy perszóna ez a Myka! A felpumpált felsõ ajkától tiszta békapofája van. (Pedig a békákat bírom.)
10/10
gabika234 2012 márc. 04. - 16:48:33 10/10
(19/62)
Nekem ebben a sorozatban a kedvenceim a tárgyak és a mögöttük lévõ erõ és az hogy honnan vagy kitõl származnak az erejük
Ezüstliliom 2012 jan. 28. - 15:22:53
(18/62)
Köszi.:)

Szomorúan látom, hogy a TV2 is levette a mûsoráról a sorozat közepén. Dehát mit is vártam ettõl a csatornától?
Ezüstliliom 2012 jan. 10. - 22:35:34
(17/62)
Örülök, hogy mostmár rá lehet keresni a magyar címre is. Köszönöm.:)

Viszont nem örülök, hogy a TV6-on vége lett a sorozatnak. Vajon ennyi az egész? Nincs több rész?:( Nagyon szerettem, ahogy az Eurékát is. Nekem nem volt idióta, csak könnyeden vicces. Néha kell ilyen is. Remélem, lesz még hasonló.
8/10
akh 2012 jan. 08. - 23:43:23 8/10
(16/62)
Érdekes módon engem egyik szereplõ sem irritál, inkább szimpatikusak a karakterek. Szerintem szándékosan ilyenek a figurák és pont ettõl viccesek. Számomra egyáltalán nem tûnik erõltetettnek, inkább könnyedén humoros, kalandos, sci-fi sorozat ez. Eredeti nyelven nem tudott lekötni, de magyar szinkronnal beszippantott. Valakinek lehet hogy több idõ kell a magyar hangok megszokásához, nem szabad túl hamar feladni. 8/10
HansHaag 2011 dec. 08. - 19:14:23 Előzmény Dr.Mouse
(15/62)
Na, ezzel teljesen egyetértek! :)
Dr.Mouse 2011 dec. 07. - 18:05:02
(14/62)
Sajna igen.. a csávó (Eddie McClintock) karaktere nagyon irritáló, (konkrétan, egy debil) a szinkronhangja (Király Attila) majdnem olyan rettenetes a fülnek, mintha a mindent szinkronizáló szörnyhang; Seszták lenne, ezt is hittem eleinte.
Az Euréka-val való hasonlóság, meg egyre inkább kedvem szegi, mert az, minta a fércmunkára: hogy lehet jó ötletbõl silány eredményt létrehozni?..
Ostoba párbeszédek, eltúlzott, idegesítõ karakterek. Mintha alsó tagozatosoknak készült volna, ez esetben, adhatnák korábban is - minkét sorozatot..
Korán örültem. :-@
Ezüstliliom 2011 nov. 10. - 20:37:12
(13/62)
Nem értem, a magyar címére miért nem lehet rákeresni.:/

Hûha! A mai részben felbukkant egy kedves ismerõs az Eurékából!:))) Ezek szerint van az alkotók között átfedés. Megjegyzem: a humorukból sejtettem eddig is.
10/10
aggodalmas 2011 okt. 23. - 00:45:43 10/10 Előzmény Endrev
(12/62)
Tökéletes összefoglalása a storyline-nak. Ha ezzel nem keltetted fel a potenciális nézõk figyelmét, akkor semmivel! ;-)

Nekem is hasonlók jutottak eszembe róla. Valamint, ha olyan mint-ezni akarnék, akkor az az alap felvetésrõl Indiana Jones Frigyládájának, és az X-akták Unopened File-jának vége jut eszembe, a karaktervezetése is emlékeztet az utóbbira (mint, ahogy a Bones említése is csupán e tekintetben helytálló ;-), de mindemellett a Relic Hunter által hagyott ûrt is betölti. Miközben bizonyos tárgyak (Tesla és Framsworth!) vonatkozásában a Fringe is az ember eszébe jut néha... Lényeg, hogy mindezek miatt, vagy épp' a felsoroltak ellenére egy kalandos, humoros és kellõképpen fordulatos végeredményt kapunk.

Bevallom én dual-ban töltöttem le, így van amikor felirattal néztem, úgyhogy bizton állíthatom, hogy a szinkronja az említett kisebb-nagyobb melléfogásoktól eltekintve egész kellemes.

Összességében mindenkinek csak ajánlani tudom, miközben kíváncsian várom a folytatást.
Dr.Mouse 2011 szept. 09. - 14:46:52 Előzmény jack12
(11/62)
Hát, igen.. ha igaz, a szinkronhang a rettenetes ripacs Sesztáké.. Botrányosan irritáló, nemcsak a hangszíne, hanem a hangsúlyozása is. Ennek csak gonosz manókat szabadna szinkronizálnia, rajzfilmben. Vagy semmit. (Ehhez képest mindenbe belerakják, mintha a szinkronosok süketek lennének, vagy minket gondolnának mazochistának..) Sosem értem meg, a tehetségtelenséget miért kõ támogatni?!
Az ötlet tetszik, nagyon jó, hogy Tesla és Farnsworth zseniális találmányait bemutatják - de én is nehezen vonatkoztatok el ettõl a recsegõ-fuldokló-mutáló csókától. :D
jack12 2011 aug. 17. - 19:10:17
(10/62)
Egyetértek veled teljes mértékben.Elõször én is feliratosan néztem meg és nézem a 3.évadot, de szinkronosan is megnézem, bár a fõszereplõ Pete magyar szinkronja nem hozza az eredeti színészét, fõleg a poénok miatt, az eredeti hangon ezek a poénok nagyobbat ütnek. A sorozatot jövõre a 4.évaddal folytatják.
Endrev 2011 aug. 17. - 19:03:43
(9/62)
Nos, bevallom, elõre megnéztem angolul is és elárulom: KU.. SZUPERJÓ a sorozat. Izgalmas, fantáziadús, humoros (volt hogy le kellett állítanom a lejátszást, mert egy percig nem bírtam abbahagyni a röhögést), az epizódok különálló kis történetek, tehát könnyen követhetõ, mégis természetesen egy nagy történeti szál köré rendezõdnek, amelyben szépen, reálisan változnak a személyiségek, rázódnak össze a csapattagok és bõvülnek is. NEM klisés a sorozat. A jófiúk nem teljesen jófiúk, és a gonoszak sem teljesen gonoszak, csak: emberek, esendõek. (A legszimpatikusabb új tag pl. az egyik "ellenség" lesz, miután kiderül róla hogy nem is rosszfiú.)

És a dramaturgia - nagyon kellemes meglepetés! - sem olyan konfliktusokra épít, amelyeket csak azért írtak bele a sorozatba, hogy LEGYEN konfliktus, hanem érthetõ, ésszerû és reális. Ugyanakkor van hogy nem teljesen veszik komolyan magukat a készítõk, el-elrejtenek majd olyan poénokat, amikre az ember nem számít, kis húsvéti tojásokat. Nagyon dicséretes munka, mindenkinek ajánlom aki egy kis izgalomra, humorra és érdekes történetekre vágyik.

Szóval csak nézzétek bátran, én is nézem a V6-on, akkor is ha már láttam angolul.
Szentendre02 2011 aug. 11. - 21:59:33
(8/62)
Jó lenne már ha valamelyik nagyokos, kicserélné az epizódismertetõket, mert eddig minden résznél a jövõhetinek a leírása van!!
könnycseppek 2011 júl. 23. - 12:08:20
(7/62)
Igen-igen, nálam is nézõs kategória, aztán majd meglátjuk, mivé fajul.;-)

Bár a hogyvoltján épp most tudatosult, hogy végülis kihagytak egy jelenetet az 2. rész elejérõl - azért ez így nem lesz jó.:-S
könnycseppek 2011 júl. 16. - 19:39:34
(6/62)
Megnéztem az elsõ részt. Már éppen kezdett volna igazán érdekelni, amikor... vége lett.

Utánanéztem és jól sejtettem: dupla epizóddal nyitott a sorozat, de az nagyon nagy kár, hogy itthon nem egyben adták le az elsõ két részt.:-S Így teljesen olyan, mintha mondat közben hagyták volna abba. Vagyis nem csak mintha, hisz' pontosan ezt tették.
mojo68 2011 júl. 16. - 08:32:30
(5/62)
Két ügynök Peter Lattimer és Myka Bering egy sikeres akció után Dél-Dakotában találja magát, egy lepukkant fémtákolmány bejáratánál, a 13-as Raktár elõtt... Miután fõhõseink megismerkednek a raktárossal, Artie-val, nem igazán értik, hogy valójában mit is keresnek egy eldugott helyen, egy meglehetõsen túlméretes raktárban, ahol ezernyi furcsábbnál furcsább kacatot raktároznak. A történelem során rengeteg furcsa tárgy látott napvilágot, ami jobb, ha nincs kint a civil életben. Az õ feladatuk ezeket a tárgyakat megkeresni, begyûjteni és elhozni a raktárba. Ez egyszerûnek tûnik, vagy mégsem?!
maxxx 2011 júl. 14. - 21:40:51
(4/62)
A sorozat eddig tok jonak tunik, egyedul a noi foszereplo borzalmas szamomra.

Tipikus C kategorias "gorcsolve ki akarok fejezni mindent a fantasztikus szineszjatekommal" tipusu, nagyon okosnak latszani akaro szineszno, aki folyamatosan nyitva tartja a kollagenel feltoltott szajat, rangatja a fejet osszevissza es hatalmasra tatja a szemeit, mert az szerinte nagy szineszi teljesitmeny.
Persze plasztikazas utan, maradnak ezek az eroltetett dolgok ez rossz szinesznonel.
(Ugyanilyen a LOST-bol Elizabeth Mitchell.)

Olyan mintha muanyag gyumolcsot raknanak egy amugy szep gyumolcskosar kozepebe. :p
tanzen 2011 júl. 14. - 19:34:42 Előzmény csiri-biri
(3/62)
Még nem láttam de egyesek a Dr.Csont-hoz hasonlítják.Ha legalább annyira jó,az már rossz nem lehet.