Téma: 187

10/10
Redfield 2007 febr. 10. - 23:41:03 10/10
(5/25)
Igen. A hatás azért annyira erõteljes, mert a kérdés aktuális. Épp úgy, mint például az Amerikai História X-nél is, meg a Rekviem egy Álomért-ban. Ilyenek ma is vannak, mindíg is lesznek talán, és megkapjuk valszeg a legkeményebb alternatívákat a végzõdésre. Elgondolkodtató, sokkoló film, arról, hogy hol tartunk.
10/10
Redfield 2006 júl. 25. - 15:31:29 10/10
(4/25)
Szerintem tökéletes volt. A filmnek ebben van az ereje, az erõszakban, és tök béna lenne, egy tanúlságos, hollywood-i befejezéssel.
csingacsucsu 2006 júl. 25. - 08:52:54 Előzmény Redfield
(3/25)
hát azért nem gondolnám hogy egy tanár diák kapcsolat ennyire eldurvulna...
mindegy .
amúgy tény hogy jó film és ahogy bemutatja ezt a helyzetet remek,
de azért nekem a vége nagyon el lett brutalizálva..
nem tudom te hogy vegy vele de nekem a vége nem tetszett annyira.
10/10
Redfield 2006 júl. 22. - 11:14:39 10/10 Előzmény csingacsucsu
(2/25)
Na ez egy spoiler volt. A végét nem kellett volna leírnod... mind1. Szerintem is nagyon érdekes, sõt, különleges film. Samuel L. Jackson szerintem ebben írtó jó alakítást nyújt, és maga a sztori, meg a filmben történõ események is alapjában sokkolóak, hisz ilyet még nem láttunk. Hogy elmosódik a határvonal, pedig bármikor megtörténhet, mert egy kis túlzással talán, de ez bárhol elõfordulhat, ez a helyzet a legtöbb tanár-diák viszonnyal. Mindenesetre nem egy átlagos film, az biztos. Kicsit olyan, mintha egy tanár-diákos laza filmmel kevernénk mondjuk az Amerikai História X nyers képsorait.
csingacsucsu 2006 júl. 12. - 09:18:33
(1/25)
hát ez egy elég durva film...
én nem gondoltam, volna hogy ez a vége....
hogy meghalnak.
érdekes film és szomorú... :(