Annabella3 2021 dec. 29. - 14:25:40
(298/298)
El is jott a vilagvege 2012-ben. Mas hogy kepzeltem el a vilagveget.
molp64 2013 nov. 11. - 05:41:25 Előzmény SandroVM
(297/298)
Látszódik. :)
Ja, és elrettentettél - nem fogom megnézni. :/
2/10
SandroVM 2012 ápr. 28. - 16:41:39 2/10
(296/298)
Pocsék színészek, (pocsék szinkronszínészek), pocsék szövegek, pocsék vágás, pocsék rendezés, pocsék emberábrázolások, pocsék történet, (egy katasztrófafilmhez mérten) pocsék látványvilág, POCSÉK AZ EGÉSZ! Nem vagyok látvány orientált, de ez világvége Roland Emmerich 2012-jéhez képest csupán egy seggberúgás. A film "ékes" bizonyítéka annak, hogy nem elég ÖNMAGÁBAN egy jó téma (vagyis a világvége), valamit szakmailag is le kell rakni az asztalra hogy az nézhetõ legyen. Ez nézhetetlen!!! Olyan szinten hiteltelen az egész, alig vártam, hogy vége legyen. Nagyon régen láttam ennyire rossz filmet, benne van a legrosszabb TOP10-ben, amit valaha láttam, adtam rá egy kettest, de nem is tudom miért, azt hiszem egyest érdemel, a filmszakma szégyene... Egyetlen képkocka tetszett, London pillanatképe, de hát ez olyan mintha a Mona Lisa festményen csak Mona Lisa egyik körmének a széle tetszene (anyway látszódik a körme?!?).

Ritkán javaslok egy filmre ilyet, de SENKI MEG NE NÉZZE. Én ugyan ennek ellenére is megszoktam nézni bármit, ha érdekel. Legalább tudom, hogy milyen az igazán rossz film és mitõl is rossz az. Nem árt ezzel is tisztában lenni. Ahogy a zenekartársam szokta mondani kb így: Jó ez, elrettentõ példának...
1/10
Dyrtyho 2011 dec. 26. - 17:45:50 1/10
(295/298)
Ez még filmnek is sz*r,kár volt megnézni,90' percet elpazaroltam az életembõl....
Ford Mustang 2011 jún. 12. - 17:52:18
(294/298)
Hát az, ha már választani kéne, akkor inkább a '09-es 2012, az azért kicsit jobb... ;D
3/10
JetiRulez 2011 jan. 14. - 23:04:40 3/10
(293/298)
1,5 óra prédikáció. Hát ez "Isteni"! Nevetséges az egész. :D
port_boy 2010 júl. 21. - 21:27:10
(292/298)
Eddig 1 órát láttam belõle, de a templomban nem emlegetik annyit Istent, mint ebben.
1/10
reggelicske 2010 júl. 07. - 17:32:11 1/10
(291/298)
Emberek szerintem ez a film még a 2.7-es pontozást eri fel kb olyan 1.2 t megérdemli emerich sokkal nagyobbat alakított...................................................
2/10
tombenko 2010 máj. 22. - 01:43:15 2/10 Előzmény Aryador
(290/298)
Két pont mindig egy egyenesen van... Tudod, Euklidesz axiómái... Vagy a Föld-Nap-Tejútrendszerközéppontot értetted? Mert az is évente kétszer van.
9/10
L. Brigitta 2010 ápr. 07. - 20:01:15 9/10
(289/298)
Nem volt ez olyan rossz, már 2x is láttam.
1/10
szabome 2010 ápr. 03. - 23:32:33 1/10
(288/298)
Sosem bocsátom meg ennek a filmnek, hogy elpazarolt másfél órát az életembõl...Komolyan! Ezen a filmen még elaludni is rossz.
1/10
Kentaro 2010 márc. 20. - 17:14:36 1/10
(287/298)
Láttam már pár rossz filmet itt a porton, de olyat még nem amit ennyien és ennyire lepontoztatok volna.
Én is nyomok rá egyet a biztonság kedvéért.
2008 2010 jan. 28. - 19:25:21
(286/298)
F0S!
Rossi65 2010 jan. 28. - 18:22:19
(285/298)
Úr Isten milyen szar film :SSSSSSSSSSSSSSSS
A történet is nagyon gyenge ezt még bõven ütik a nagyon gyenge színészi teljesítmények :S:S Kár volt megnézni de hát ha tudod hogy milyen egy szar film akkor már a jó még jobban tudsz értékelni.
1/10
fhgy 2009 dec. 27. - 17:11:03 1/10
(284/298)
Borzasztó gyenge!!!
3/10
DeNiel 2009 dec. 26. - 09:32:30 3/10
(283/298)
Hello!
Kicsit többet vártam a filmtõl. Sõt! Sokkal többet vártam!Szerintem egy eleve lerágott témához nyúltak hozzá ebbõl kifolyólag borzasztóan sablonos az egész és élvezhetetlen...mert ugyanaz a klisé érvényesül, mint a többi "világvége" filmnél. Megjegyzem van vagy húsz ilyen jellegû film. Szóval Dunát lehetne belõlük rekeszteni. Pár idegesítõ és sablonos momentum a filmbõl:

amerikai elnök önfeláldozó magatartása. Megint Amerika körül forog az egész világ. Hogyan ússz meg az utolsó pillanatban (kétszer is) egy tömegkatasztrófát. Nem tudok repülni, de most megtanulok fél perc alatt effektus stb. stb.

Egyedül Woody Harrelson volt üde színfoltja a filmek. Bár úgy látszik most már védjegyévé vált, hogy B kategóriás végtermékekben égeti le magát. Végeredményben ennyi lett volna a véleményem. Erre a filmre kár több szót fecsérelnem.
1/10
Lanquam 2009 dec. 19. - 18:09:27 1/10 Előzmény Masoko
(282/298)
2012 - Ha ilyen filmet csinálnak ...

... az fáj.
Ez a film egy borzalom.
A TÖRTÉNETe sablonos, tele van tipikus elemekkel. Maja piramisok keverednek Jézus feszületével és egy kiválasztott sehonnai nõvel, aki "az oltáron" szüli meg gyermekét. Az egész történet rossz, semmi értelme. Katasztrófafilmnek szörnyû, másnak meg nem is igazán megy el. A szereplõk irracionálisan viselkednek a történetben. Ráadásul minden szinte fontosabb szereplõt kinyiffantja valami.
A FIZIKAI HÁTTERe szintén nulla. Emberek! Gondolkodjunk már! A Föld forog. Vele együtt a légréteg is. Ha a Föld (maga a bolygó) forgása 26 órán belül megáll, akkor a levegõ (ami több, mint 1200 km/h-val forog együtt a Földdel) letarolja a felszínt, mert nem tudna ilyen hamar a bolygóval lassulni. Ezen kívül a filmben kijelentik, hogy a megállást követõen két napig süt a nap, azután soha többé nem kel fel. Érdekes. Szerintem csak a bolygó egyik felén tud két napig sütni a nap, és addig a másikon sötét van. Véleménynem szerint még nincs tudomásunk "speciális térgörbületekrõl" vagy "fényelhajlító-jelenségekrõl".
A LÁTVÁNY szintén semmi. Miközben a két "fõszereplõ" a havazásban sétál a maja templom felé több óra alatt sem lesz mögöttük havas a táj. A másik nevetséges elem, amikor a két "fõszereplõ" kövér társa önként leveti magát a mélybe. Az az effekt egyszerûen csodálatos. Komolyan mondom, még egy fele ekkora költségvetésû filmben is tízszer jobb animációt csinálnak a zuhanásnak. Ráadásul az a hasadék, ami sötétbe veszik, nem hiszem, hogy ilyen gyorsan ki tudna alakulni.
A SZÍNÉSZI ALAKÍTÁS gyenge. Egyetlen híresebb színész sincs a filmben (bár önmagában nem is a hírnév a fontos), de ha behívjuk Csögej községbõl a háztájõrzõ Józsi bácsit, tudatmódosult állapotban (berúgva) is jobban kifejezi az érzelmeket a szereplõk arcán.

Ha értékelni kellene:
TÖRTÉNET 2/10
FIZIKAI HÁTTÉR 1/10
LÁTVÁNY 3/10
SZÍNÉSZI ALAKÍTÁS 4/10

EZEN FILM KÓDNEVE: F.O.S.
1/10
Masoko 2009 dec. 14. - 19:08:16 1/10
(281/298)
Ez egy remekmû! Ezt a filmet simán rendezhette volna a Koltai Gábor is, sõt meg merem kockáztatni, többet kihozott volna belõle! :-) Ezt a filmet kérem a világ bármelyik, film akadémiáján tanításra kéne használni bemutatván, hogy nem szabad filmet csinálni, A Honfoglalás még erre jó példa, az azért szenzációsabb, mert valószínû több pénzbõl csinálták. Valóságos csoda ez a film számomra simán elõvetítette, az apokalipszist! Ez a film önmaga a vég. Egy Z kategóriás horror v. akció filmben drámaibban aggódik az apa a lányáért, több színészi játék, rendezõi koncepció van benne. Én azt nem értem, hogy az alkotók nem nézték meg a mûvüket? Ha megnézték lehet, hogy tetszett nekik? Ha tetszett
nekik, az azt jelenti nem szeretik a filmeket? Ha nem szeretik minek csinálják?
Kérem, ha valakinek bejött, jelentkezzen! meghívom sörözni, muszáj megismernem a lelkét!!!
Smicimama 2009 dec. 08. - 09:37:36
(280/298)
"mintha Mici néni kevert volna bele mindent egy mákostésztába"
Hééé olyat nem szoktam:D:D:D
Mákoslecsó fincsi,mi?:D
Na szóval csak azért jöttem,h elmondhassam h ez mekkora egy idétlenül amatõr, nagy retek film!!!
Nekem is vissza a másfél órát az életembõl,inkább megnézem a Godzilla-t!Még annak is nagyobb története van!
Az én kedvenc részem:tökéletes kör alakú b*szott nagy fehér golyók (jég) esnek az égbõl egymástól számítva kb. 5 cm-enként,és a f*szikám autóval szlalomozik köztük?!Közben a vemhes hátul vinnyog.Ezután a f*sziba belefúródik 1 golyci és amíg a szõke telesír 1 vödröt a 2 perce megismert ember miatt és a sajnálat kerül középpontba a vemhes hátul úgy kussol mintha már 3éve leellett volna...nagyon gáz áhhhh
Tényleg volt kamerasín az erdõben???:D:D:D
5/10
NANU..! NANU..! 2009 dec. 07. - 00:39:41 5/10
(279/298)
Jelenleg 3-an is követnek téged, de engem is :)))
Miután írsz, utána benéznek abba a topikba, és megnézik mit írsz... :)
A 'Megtekintve' számot figyeld meg, és ha nem írsz negatívumot, akkor csak a szám növekszik ebbõl vond le a te belépésed mindig, így látni, hogy hány ember az, kinek kivívtad az elismerésed... Alig várják, hogy valami negatív beszólást tehessenek... :D))) Én tökre élvezem, de látom Te is ... :)))