3/10
sorozatneked.hu jún. 28. 19:27:36 3/10
(7/7)
3/10

Gyenge volt nagyon és értelmetlen is. Aki erre 10-est adott az vagy troll vagy még nem látott jó filmet.

Az előttem írók jól összefoglalták a gyenge részeit, nem ismétlem meg. :)
3/10
fate24 jún. 27. 15:20:27 3/10
(6/7)
Huh, srácok, ez borzasztóan gyenge.
A főszereplő teljes mellékvágány. De a női mellékszereplő is...
Mindenki sír, lökdösködik...

Megtalálja a csontvázát, majd azt mondja mellette: itt fogok meghalni. A kézi pc-ben nem jut eszébe elemet cserélni a film végéig... Bemennek egy ajtón, de annyi fény nincs, hogy körbenézzen, ezért magát világítja a sötét folyosón. Az utcák tele csontvázzal, de azon lepődik meg, hogy az épületben otthagyták a halottakat. A portálon átküld egy halom növényt, de még egy virágot is dobozban, amre rákarcolja a nevét
... erre kevesebb mint 30 perc elég volt. Az új világba két tucat gyereket és néhány felnőttet szántak. Minden bizonnyal ez a legjobb választás egy újrakezdéshez... a dzsungelben, ahol még a felnőtt főhős is mérgező bogyót eszik...

Hagyjuk, a 3 csillag is csak mert értékelhető minőségű volt a látvány...
HUN_Sector jún. 20. 14:33:48 Előzmény Révész István
(5/7)
Szóval a leírásod alapján nem azok a hülyék, aki egy mesekönyvben hisznek, hanem akik a fizikában... taps-taps....
5/10
Révész István jún. 03. 00:30:36 5/10
(4/7)
Ha az emberiség, ebben a nagy materialista őrületében, a hülye Istentagadó technokrata társadalmával odáig pusztítja a Föld anyánkat, hogy kipusztul a növényzet, eltűnik az oxigén, akkor szerintem NEM kell megmenteni az emberiséget :( Akkor szerintem az Isten tényleg csinál egy nagy reset-et és megy mindenki a levesbe :)))
1/10
karesz76 máj. 31. 09:52:47 1/10
(3/7)
Szerintem ez egy rettentő gyenge film.
A film jó része egy erdőben egy kapu elött játszódik, a másik része meg egy sötét teremben. A többi forgatási helyszín sem volt érdekesebb.
Kb: az lehetet a cél, hogy hogy lehetne ezt minél olcsóbban leforgatni.
A főszereplőre rossz ránézni. Tudom a szépség másodlagos, de ez a gyerek inkább az Adams Family be lenne való.
Értelme sincs a filmnek, egyfelől van benne egy ku*va nagy logikai baki!
A gyereket azért küldik mert megjelenik a képernyőn, hogy őt küldjék (amúgy ő egy senki, azt sem tudják, hogy létezik) De a végén kiderül, hogy az üzenetet ő küldte. Na azt mégis hogy ?
A történet is elég gyenge, azt sem igazán értem, hogy hogy menti meg a földet.
Kétlem, hogy azzal meg lehet menteni, hogy egy markolóra való fát és bokrot visszaküldött. (azt sem azért mert jót akart tenni, hanem azért, hogy nehogy más átjöjjön)
Ja és ha a jelenbe nem voltak növények, akkor mégis mit ettek az emberek??? Fotó szintetizáltak?
mert növény nélkül állat sincs!
A legszebb jelenet az amikor a sötét alagútba mászik, és a lámpájával végig a saját fejét világítja meg, tök logikus, én is ha sötét helyen megyek akkor a szemembe világítok :D
10/10
WynNyback máj. 23. 18:51:42 10/10
(2/7)
Jó volt! Ajánlom!
6/10
Ráday úr máj. 13. 00:03:03 6/10
(1/7)
Látványra nem rossz, de a főszereplő sokszor elviselhetetlen, pedig jól játszik.
Elvileg a jövőben nincs levegő, akkor hogy lehet "ott" mégis annyi növény? :-)