offtopic
sixeol 2011 szept. 04. - 13:53:42
(5/5)
Igen csak azt nem értem, hogy most ezt minek írtad nekem? Mert szerintem nagyon egyértelmû voltam, nem hiszem, hogy a nyugati civilizáció vagy, amit annak nevezzünk el fog tûnni. Gondoljunk csak a globalizációra, a világgazdasági folyamatokra, a korábban ismert világ tényleg el fog tûnni és ami marad helyette az gyökeres változáson fog végbemenni az elkövetkezõ évtizedekben vagy évszázadokban. Azon vitáznék, hogy annyira eltérõ életmódot élne tõlünk India, Kína vagy Japán.
offtopic
algi 2011 szept. 03. - 13:35:46 Előzmény sixeol
(4/5)
Darabszámra tényleg a legtöbb országban megvan a nyugati civilizációnak legalább a csírája, de ez azért van, mert a nyugati civilizáció szeret országokba rendezõdni. A népesség nagyját adó India és Kína, esetleg Japán, hiába lett megfertõzve a nyugati értékekkel, a saját életmódjukban élnek.
offtopic
sixeol 2011 ápr. 23. - 03:00:09 Előzmény akh
(3/5)
Több ezer éve nem tûnt el és a jövõben sem fog, csupán egy nagyon mély és gyökeres változáson fog átmenni. A világ legtöbb országában jelen vannak a nyugati értékek; pl: az elmúlt hónapok demokráciát és változásokat követelõ arab forradalmaira.
akh 2011 ápr. 21. - 03:30:11 Előzmény sixeol
(2/5)
A nyugati civilizáció el fog tûnni ez már biztos , csak ki kell várni...
sixeol 2011 ápr. 16. - 09:12:09
(1/5)
Érdekes egy dokumentum film, de szerintem kár lenne még a nyugati civilizáció sírját ásni.