6/10
King Diamond 2008 júl. 13. - 16:00:44 6/10
(34/154)
A 28 nappal késõbb nekem jobban tetszett, nem is kicsivel. Ez sem volt rossz, de annak a hangulatát nem adta vissza. Ha lesz még folytatás, ami valószínû, reménykedem, hogy vissza tudják hozni a színvonalat.
6/10
8/10
skillet 2008 jún. 16. - 16:54:21 8/10
(33/154)
jó volt ez. zombisos vírusos filmek közül nem volt ez rossz. szerintem az elõzõ résznek jó folytatása. akinek tetszenek az ilyen jellegû filmek, az jól fog ezzel is szórakozni.
8/10
Thickleg 2008 máj. 28. - 01:37:29 8/10
(32/154)
Nekem tetszett. Várjuk a folytatást!
Ani88 2008 máj. 20. - 07:09:29
(31/154)
Nekem nagyon tetszett! A hanghatások és a zene fogott meg nagyon. Ebben a filmben nincs üresjárat.
grapow 2008 máj. 03. - 14:59:41
(30/154)
Elég gyenge, a gyerekek valahogy nem nagyon reagálják túl a szüleik halálát.:D

28 nappal késõbb 100X-or jobb volt.
neutroman 2008 márc. 01. - 18:59:58
(29/154)
jó nagy kaki ez a film...
családi dráma, az kell egy zombi filmbe, persze... SzPOJLER> zombi apuka mással nem is foglalkozik csak követi a gyerekeit hogy jól leköpdösse õket vérrel meg falatozzon belõlük...<
miért kell gyerekeket rakni egy horrorfilmbe? (kivétel rosemary gyermeke :)
a vége pedig annyira 1értelmû volt hogy már fájt...
Pheia 2008 febr. 29. - 17:40:48
(28/154)
Egy szó: CSALÓDÁS. De legalább rájöttem h nem szeretem a zombifilmeket =) csak ez valahogy olyan jobbnak tûnt, de sajnos ez is csak egy szimpla végtagröpködõs horror. Ennek ellenére nem rossz film, a maga nemében, az már más kérdés hogy nekem nem igazán tetszett.
andulino 2008 febr. 06. - 17:09:38
(27/154)
Sziasztok!
nem tudja vki a film zenéjének a címét! vagy egy tipp hogy honnan tudnám leszedni! nekem az egész filmbõl igazából csak a zenéje tetszett! ennyit tok hozzáfûzni
8/10
bujka 2008 febr. 01. - 00:10:28 8/10 Előzmény skin72
(26/154)
Kérem, hogy aki nagoyn értelmeset akar hozzászólni a végéhez meg ilyesmik az ne lõje le a poénokat...hanem jelezze h olyat ír amit akik nem akarnak látni nem néznek meg...
Amúgy nagyon jó film, szép jelenetekkel meg az egész film hangulata és a zene is baromi jó. Mondjuk tényleg másabb egy kicsit mint a 28 nappal késõbb. Will Snith tényleg nem ér a nyomába.:D De az se olyan rossz..
10/8
skin72 2008 jan. 28. - 01:18:46
(25/154)
Szerintem rosszul látjátok.A fertõzöttek átjuthattak a csalagúton is Franciaországba.Nem biztos hogy a kissrác fertõzte meg õket.
catcat 2008 jan. 20. - 00:29:30
(24/154)
Az elsõ rész eredetibb volt, de azt meg kell hagyni még ez a második rész is jobb mint a W.Smith-es koppintás.
Ha valaki látta a 28 nappal késõbbet tudja mi is az apokaliptikus hangulat, hiába a rendezõ személye egyben garancia is volt.:)
6/10
Csacsa88 2008 jan. 20. - 00:11:49 6/10
(23/154)
SPOILER

Gondolkodtam ezen a végén. Azért egyáltalán nem tiszta, hogy egy kissrác vére vagy nyála hogy kerül bele egy másik emberbe, mert hát úgy kellett elterjednie Párizsban. Igaz, a franciákról bármit el tudok képzelni :)
leopard26 2008 jan. 14. - 23:45:17
(22/154)
Most akkor van 28 nappal késõbb is?
6/10
Csacsa88 2007 dec. 19. - 17:57:42 6/10
(21/154)
Nem rossz folytatás, akár önállóan is megállhatná a helyét, de azért az, hogy honnan indult az egész, azt az elsõbõl tudjuk meg. Szeritnem attól h rövidebb, és több a robbanás, még nem pörgõsebb, inkább a minõség rovására megy.

SPOILER

Néhány újítás bevált, néhány nagyon nem. Az, hogy valaki, aki természetesen immunis rá, az várható volt, és jó, h ha már az elsõ részben nem találtak ilyet, akkor a folytatásban már igen. Tetszett hogy a fertõzöttek éhhalála után megpróbálják elölrõl kezdeni az életet, eddig elég logikus. Aztán jön a szerencsétlen véletlen, jó jó...
Ezután viszont hogy az apa végig üldözi õket, hát nemtom mire volt ez jó. Igazi családdráma lett a vége. Aztán látom én, hogy próbálták izgalmasabbá tenni, de nem hiszem, hogy a zombiölõ helikopter lenne erre a megoldás. Az utolsó kockákról meg annyit, h kicsit nagy volt a váltás, akkor is, ha el tudjuk képzelni, hogy hogy jutottunk el a Párizsban rohangáló fertõzöttekig. Remélem ezt kicsit tisztába teszik a harmadik részben. Már várom...
Alternat 2007 dec. 08. - 13:31:34
(20/154)
Nem tudom miért, de nekem ezek a "28 ... késõbb" filmek bejönnek. :-) Várom már a 28 hónappal késõbb-et. :-)
Igazából a film semmi újat nem hoz, azt leszámítva, hogy én továbbra is úgy érzem hogy ez a film közel sem a zombikról akar szólni. A zombik csak eszközei annak, hogy a film megmutassa milyenek az emberek, ez mondjuk fõleg a 28 nappal késõbb-re igaz.
Azt pedig lehet hogy megint csak én érzem úgy, de van valami fekete hangulata mindkét 28-as filmnek, ami kevés horror filmben van meg.

Szerintem rendben vannak. Kár lett volna ezeket a filmeket kihagynom.
Karolka 2007 dec. 08. - 09:58:18
(19/154)
Ez még egy igényes verzió volt!... vannak borzalmasabbak is! tipikus történet, eseménysorozat...és jön lassan a 26 hónappal késõbb, és én leszek a fertõzött, mert megnéztem!:D
Monalizi 2007 nov. 19. - 23:32:34
(18/154)
Sztem a számból vetted ki a szót. A munkahelyemen pont ma szöget vetett egy gondolat. Megírom a 28 évvel késöbb... az elsõ szériából Jim és Selena öregkorában küzd a fertõzöttekkel . Komolyan gondolkodóba estem. Ha ilyen globális katasztrófa lenne, tuti öngyilok lennék. 28 nappal késöbbet láttam ebbõl durván 5 percet z is elég volt. Undorító, hogy a világba okádtak meg hörögtek. De az utobbi idõben rengeteg zombis meg fertõzöttes filmet gyárt a tisztelt filmgyár. Holtak háza, hajnala,légiója és még sorolhatnám és bla bla... kezd uncsi lenni.
8/10
DeNiel 2007 nov. 16. - 13:54:25 8/10
(17/154)
Végre sikerült megnézni a filmet! Még anno augsztusban láttam az elõzetesét. Már akkor is felkeltette figyelmemet. Elõzetes alapján sokkal gyengébb filmnek tûnt, bár kedvencem se lesz:)! Izgalmasabb élményt nyújt, mint az átlag zombis filmek (holtak hajnala, kaptár stb...)Mivel nem is zombikról van szó, hanem fertõzöttekrõl, akik nem vánszorognak és hörögnek, hanem villám gyorsan elkapnak csökkentve ezzel a túlélés/menekülés esélyét. Talán ezért is tudjuk magunkat jobban beléélni a filmbe, s nyújt nagyobb élményt. Persze néha bohémnak hatottak a vért kopködõ, artikulálatlan hangokat kiadó fertõzöttek:)

Következõ sorokat aki még nem látta ne olvassa!

Film bevezetése eléggé jóra sikerett. Maroknyi csapat valahogy átvészelte az addig eltelt idõt. Kicsit hihetetlen, de egybõl meg is cáfolják, h ilyen lehetséges:). Következõ kép, apa ül a csónakban hevesen anyázva...kb én is így reagáltam volna le.
Hatásvadász kezdés volt:) Nagyobb ugrás. Elurakodik a pánik, 1. fokozat lép életbe. Nagyon jó kis káoszhelyzet alakul ki. Aztán Helikopter vs fertõzöttek:)no komment!!! Negatívumok: apa vonal erõltetése. Õ fertõzi meg a saját fiát. A film vége gyakorlatilag spoiler(holtak hajnala) valszeg a film végére maradt 3 emberke is megfertõzödött és valahol Párizsban rohangál. Ennek fele se tréfa...

Melyik volt az elsõ rész?:) Lesz folytatás?:)
Köszönöm!
k11zoltan 2007 nov. 05. - 23:13:22
(16/154)
Én ezt néztem elõször, aztán az elsõ részt, de szerintem ez sokkal jobb! (pedig rosszabb minõségben láttam)
10/10
rot 2007 nov. 05. - 23:07:56 10/10
(15/154)
Gondolkodóba esik az ember, hogy merjen meghalni, vagy féljen élni? De már ott is vannak a sarkában. A tökéletes kilátástalanság! Nekem bejött! Ha legalább annyira mást tudnak majd egy esetleges harmadik részben mutatni, mint ebben, az elsõhöz képest, akkor megéri a folytatás sztem.:)