Téma: 300

offtopic
ernesztin 2011 aug. 21. - 23:05:18
(1124/1244)
"Ami a homoszexualitást illeti - ez az arab országokban egészen természetes -, arról Ibn Fadlan azt írja, hogy a türkök szörnyû bûnnek tartják. De az egyetlen esetben, amelyre hivatkozik, "egy csupaszállú ifjú" csábítója 400 birka bírsággal megúszta." http://terebess.hu/keletkultinfo/13torzs_1.html
offtopic
ernesztin 2011 aug. 21. - 23:01:30
(1123/1244)
persze, nem valóság.
offtopic
ernesztin 2011 aug. 21. - 22:53:50
(1122/1244)
Á, sõt: a haladó, toleráns, liberális országokban van õrült felvonulás is. A Mad pride célja, hogy az õrülteket, psychopatákat és bolondokat elfogadja a társadalom valamint az elõbb felsorolt jelzõk ne valami negatív, megbélyegzõ, diszkriminatív, kirekesztõ jelzõk legyenek, hanem pozitívak, amelyekre büszkének lehet lenni. PROUD TO BE MAD! A Mad Pride szerint az õrültek, bolondok, stb. is ugyanolyan emberek, mint bárki más, ne szégyelljék mentális másságukat, hanem legyenek rá büszkék.
A sokszínûséget azonban mindig lehet tovább fokozni. Szükség lenne további Pride-okra is, pl.:
Incest (Beltenyészet) Pride: A felvonulás a Proud Motherfuckers-ök kamionjával kezdõdhetne.
Bestiality (Bestialitás) Pride: Az állatkertek egész nap nyitva lennének.
Killer (Gyilkos) Pride: A gyilkosok is ugyanolyan emberek, mint bárki más! A felvonulás napján kiengednék õket a börtönökbõl és szabadon csinálhatnák azt, amire büszkék.
Necrophil Pride: A Killer Pride utáni napon kerülne rá sor, így a Killer Pride "maradványai" nem vesznének kárba, valamint megnyitnánk a hullaházakat, temetõket. Õk is a társadalom hasznos tagjai csak egy kicsit mások!
Pedophil Pride: Szabad bejárás a szülészetekbe, bölcsödékbe, óvodákba, iskolákba.
offtopic
ernesztin 2011 aug. 21. - 22:33:28
(1121/1244)
offtopic
duckshoot 2011 aug. 21. - 21:40:47 Előzmény BicskaMaxi
(1120/1244)
Ó, én is pont ilyen feleséget akarok idõvel:)
Mert egy ilyen kaliberû nõ elõtt szívesen meghajolok és meghunyászkodok...
offtopic
ódorfanni 2011 aug. 21. - 15:02:37 Előzmény wukovsky
(1119/1244)
"A számból vetted ki a szót.

És nem azért utálom a rendszert, mert modern, hanem mert ki vannak fordulva önmagukból a dolgok. Egy férfit az tesz boldoggá, ha erõs és határozott felesége van, de az ügyesen a háttérbõl irányítja Õt, miközben Õ végig azt hiszi, hogy Õ a fönök. Nah, ilyen nõk ma már nincsenek, illetve az erõsek nem maradnak hátul, amitõl a férfiak .....

És ez gázzzzz"


Alapvetõen jó meglátásaid vannak, bár kissé töredékesek. De a manipuláció gusztustalan. Akit manipulálnak, azt a másik ember alapvetõen nem becsüli, nem tiszteli, csak felhasználja a maga céljaira, miközben õ hagyja magát az orránál fogva vezetni, mint a barom a vágóhídon. Ez nem boldogít, semmi jóra nem vezet. Nem csak nõk csinálják: a reklámokon keresztül a a politikán át az oktatásig, általában mindenhol manipulációnak vagyunk kitéve. Aki manipulál, az gyöngének érzi magát és fél. Mindenki fél, nincs ember, aki ne félne. De a manipuláció rombol, leépít, egyáltalán nem jó dolog. Persze sokféle módja van, amit te leírtál, csak az egyik. Van "direkt marketing" is, ami látszólag õszinte és egyenes, de a célja akkor is a másik kihasználása.
Ez nem jó, nem hiszem, hogy bárkit boldoggá tesz.
BicskaMaxi 2011 aug. 21. - 14:40:46
(1118/1244)
...és az én gondolkodásom a hímsoviniszta... :D

Egyébként szerintem a világ legszebb hivatása az anyai.
offtopic
vénasszonyoknyara 2011 aug. 21. - 12:26:15
(1117/1244)
"ez a nõi mivoltjának csak egy töredéke. Ez “ujjgyakorlat”.
A nõi mivolt ennél sokkal gazdagabb.
Nem árt, ha tud répát egyelni, uborkát gyalulni és a csávázáshoz is konyít.

A nõ a család lelke, a motorja."
A mi családunké a Pannónia.
BicskaMaxi 2011 aug. 21. - 12:18:40
(1116/1244)
Bocsesz, de ez a te „hímsoviniszta gondolkodásod”, és nem az enyém. :)

Egyébként szerintem tényleg elfuserált nõ az, aki a férje nadrágját képtelen kimosni. Az, hogy egy nõ háztartást vezet, ez a nõi mivoltjának csak egy töredéke. Ez “ujjgyakorlat”. A nõi mivolt ennél sokkal gazdagabb. A nõ a család lelke, a motorja. Nagy felelõsség, sok minden áll vagy bukik rajta, hiszen a család a társadalom legkisebb alkotóeleme. A családok válságát az egész társadalom megszenvedi. Végzettségemet tekintve mérnök vagyok, de az igazi hivatásom az anyaság. Kb. 16 éves korom óta tudom, hogy az, és hála Istennek, meg tudom élni. :)

Egyébként valamelyik híres rendezõ mondta, hogy nõvé nem “válik” valaki, nõnek születni kell. Szerintem ez nagyon igaz.
BicskaMaxi 2011 aug. 21. - 06:06:47 Előzmény wukovsky
(1115/1244)
"Nem, a nõket nem utálom, csak ma már igen kevés a nõ!!!"

Kimentek a divatból.

Egyébként mindenben egyetértek Veled. Minden a visszájára fordult. Hogy mi az érték, és mi erkölcsös, az teljesen relatívvá vált. Ezen egyébként nincs semmi csodálkozni való, hiszen az archimédeszi Fix Pont (nevezzük nevén: Isten) nélkül fordul ki sarkaiból a világ. Semmi nincs a helyén.
offtopic
vénasszonyoknyara 2011 aug. 20. - 12:27:02
(1114/1244)
Szorcsik Viki hitele az semmi. Az igazi hír az volt egykor, hogy Nóci MAJDNEM elejtette a telefonját.
Merõ cinizmus, ha valaki ezeknek a fontos híreknek nem tulajdonít jelentõséget. Én már napok óta nem alszom, mert annyira megvisel, hogy Enci (Détár Enikõ) lelki válságban van.
duckshoot 2011 aug. 20. - 08:33:12
(1113/1244)
Édes mindegy, attól még törölhetik mert olvasható.
Adjad az ívet !!! :D
offtopic
wukovsky 2011 aug. 20. - 08:08:51
(1112/1244)
Nem, kettõn áll a vásár, ezt a férfiak engedték.

Egyébként ez a jellemzõ a nagy szabadságra, meg a többi. Ha valaki felvet néhány tényleges problémát, hogy gyerekek az emúlt 50 év alatt 5 millió abortusz volt, ami azt jelenti, hogy 5 millióval kevesebben vagyunk, plusz azok gyerekei. Áhhhhh, minõ borzalom.

De ha valaki felveti, hogy szegény Szorcsik Viki alig tudja törleszteni a svájci frank hitelét, akkor egybõl oda meg vissza vagytok.

Rühellem ezt az egész társadalmat, mert egy undorító métely!!!
offtopic
wukovsky 2011 aug. 20. - 00:43:08 Előzmény duckshoot
(1111/1244)
Reám nem, én mindnet off topicban írok :P :D
offtopic
wukovsky 2011 aug. 20. - 00:42:25
(1110/1244)
Én nem hiszek az egyenjogúságban, ez egy nagy baromság. És most nem arra gondolok, hogy vissza a tûzhely mellé, vonjuk meg a nõktõl a szavazati jogot, stb !!!

A férfi és a nõ mind fizikálisan, mint mentálisan teljesen eltér egymástól, így nem lehet egyforma, nem lehet egyenlõ. Teljesen más az értékrendje, és a gondolkodás módja a céljai, a vágyai egy férfinak, és egy nõnek. Ezért soha sem lehet egyenlõség, mert egyenlõség csak két egyenértékû dolog között lehet.

Mivel a nõk sokkal magasabb érzelmi inteligenciával rendelkeznek, Õk ezen a téren sokkal magasabb értéket képviselnek. A férfiak alapvetõen sokkal jobb technikai érzékkel rendelkeznek, ezért ezen a téren Õk képviselnek magasabb értéket. És még sorolhatnánk a példákat.

A nõ és a férfi soha sem volt egyenlõ, most sem egyenlõ, és soha sem lesz egyenlõ, mert teljesen más.

A második világháború után a munka erõ hiány miatt a termelésbe bevont nõk, nem akartak vissza térni a klaszikus szerepükbe, ami elindított egy lánc reakciót, aminek az eredménye jelenleg az, hogy alacsony a született gyerekek száma, rendkívül nagy az abortuszok száma, és annál is nagyobb a vállások száma.

Illetve egy fogyatkozó társadalomban élünk !!!
offtopic
wukovsky 2011 aug. 20. - 00:37:05
(1109/1244)
A smucig politikusok és a pénzhajhász gazdagok, az kb egy és ugyan az, de ez is egy modern társadalmi jelenség, hogy eltûrjük ezt, úgy, hogy nem erõvel vannak a nyakunk, vagyis bármikor elkergethetnénk õket!!!

Azt becsülöm meg, ha valaki tiszta, erkölcsõs, jószívû, segítõ kész, kedves, és vannak klasszikus nõi tulajdonságai, vagyis tud fõzni, szereti a gyerekeket, házias, és rendszeretõ.

Persze ezért cserébe a férfinak is ilyennek kell lenni. Vágja le a fûvet, vigye ki a szememet, becsületes legyen, jó példával járjon elõl a gyerekei elõtt, akikért a legtöbbet azzal teheti ha szereti az anyjukat. Ennyi.

Csak azért mert vaginával születtél, még nem foglak tisztelni.

A tiszteletet meg kell érdemelni, és ki kell érdemelni!!! Az nem egy alapvetõ emberi jog.
offtopic
wukovsky 2011 aug. 20. - 00:30:10
(1108/1244)
Azért mert a többiek csendben hallgatnak, mert az ilyen kis erõszakos nõstények miatt nem merik felvállalni azt amit gondolnak, mert jaj mit fognak mondani.

Tudod mit, nem vagy különb nálam. Azért mert nem tetszik, amit írtam, rögtön huzzam le magam a Wc-n. Hmmmm, micsoda finom modor. :P :D:D:D:D:D

Szerintem egy nõ kb olyan gyenge mint egy kamion!!!

Ha meghal egy férfi, 6 másik erejére van szükség, hogy a temetõbe elvigyék, de egyetlen egy nõ is elég, hogy oda jusson!!!!!
offtopic
wukovsky 2011 aug. 20. - 00:27:44
(1107/1244)
A számból vetted ki a szót.

És nem azért utálom a rendszert, mert modern, hanem mert ki vannak fordulva önmagukból a dolgok. Egy férfit az tesz boldoggá, ha erõs és határozott felesége van, de az ügyesen a háttérbõl irányítja Õt, miközben Õ végig azt hiszi, hogy Õ a fönök. Nah, ilyen nõk ma már nincsenek, illetve az erõsek nem maradnak hátul, amitõl a férfiak .....

És ez gázzzzz
offtopic
wukovsky 2011 aug. 20. - 00:25:53
(1106/1244)
Nem, a nõket nem utálom, csak ma már igen kevés a nõ!!!

Én egy társadalmi jelenséget vetek meg, és ezt fel is vállalom.

Mondok egy példát. Középiskolában végig fiú osztályba jártam, az ipari elektronika nem túl népszerû a csajok között. 5 éven át kb semmi összezördülés nem volt. Az elsõ pár hétben lefektettük a falka sorrendet, mindenki belötte magát, aztán tökéletesen minden vita, mint hiszti nélkül 5 évig jól elvoltunk, össze kovácsolódtunk.

Utána elmentem még egy ötödévre, az már közgáz volt, hogy legyen egy kis ilyen jellegû ismeretem is, az egyetem elõtt. Nos, ott 20 csaj, és 10 fiú volt az arány. És még valami, a 20 csaj 40 féle képpen utálta a másikat, kis klikkek voltak csak, osztály közösség nem, és állandóan fúrták egymást, ahol csak érték.

Ez egy nõi magatartás mód. Ilyenek vagytok.

Ami még fontos, ha egy nõ vezetõ pozícióba kerül mindenek felett bizonyítani kell, hogy Õ milyen erõs, milyen kemény, és iszonyat ádáz, és kegyetlen lesz!!! Tisztelet a kivételnek.

Szóval ahogy kezd elnõiesedni a világ, úgy jön el ennek a társadalomnak a pusztulása!!!

És ha én így gondolkodom, akkor mi van, szabad világ van, úgy gondolkodom, ahogy nekem tetszik, tudtommal gondolat rendõrség még nincs !!!!!

Ha én ezt gondolom, akkor nem fogok mást írni, nem fogok hazudni!!!!
offtopic
wukovsky 2011 aug. 20. - 00:20:01 Előzmény twillight
(1105/1244)
Nos, 20 ezer év óta a genetikai állomány lényegesen nem változott. Ez tény kis okos tojás.

A buzik mind bûnözõk ez honnan jött, nem tudom. Én úgy írtam, hogy elárasztották a buzik VESSZÕ bûnözõk VESSZÕ és ripacsok.

Nem vagyok náci!!! Habár mit értünk náci alatt ? :$ Ez egy elég tisztázatlan fogalom számomra. Mert általában a mai buta ember azt nácizza, akinek a gondolkodásmódja nem tetszik számára, mert nem elég liberális.

A mai gyereknevelési formák. CCCHHHHHH, mirõl beszélsz, milyen gyerek nevelés. Hol vannak nevelve ezek a kis taknyok. Németországban egy 11 éves jó tét kisfiú felhívta a rendõrséget, mert szerinte az édesanyja rabszolga munkára akarja fogni, mert megkérte, hogy segítsen neki takarítani, holott Õ erre nem ér rá, mert éppen x-boxozni kellett, és ez nem egyedi példa.

Te be vagy valahová zárva, vagy szoktál sétálgatni az utcán. Figyeled a mai fiatalokat, nem arról van szó, hogy lázadnak, stb, azt mi is csináltuk, de egy neveletlen csürhe. Nekünk azért voltak írott és íratlan szabályok lefektetve.

És akkor vegyük górcsõ alá a családot. Normális esetben úgy müködik, hogy apa sok pénzt keres, anya neveli a gyerekeket, amibõl apa is kiveszi a rá esõ részét, és anya a család motorjaként mindezt egybe fogja, és összetartja.

A médiának óriási hatása van, és mit látsz benne ma, anya egy karrierista, mindenen és mindenkin átgázoló szörny, és a gyereket a mexico-i vagy vietnámi bébiszitter neveli. Ennyi!!!!

Jah, uhhhh, holdra szálltunk, ez aztán társadalmi fejlõdés !!! Elmúlt tõle az összes betegség??? Nincs többé bûnözés ????? stb

ha nem a sorok között próbálnál meg olvasni, és bele magyarázni dolgokba olyat, ami nincs benne, akkor felfogtad volna, hogy mire értettem, hogy Róma óta semmit nem fejlõdtünk!!!