Téma: 360

6/10
Sophie_Western 2020 máj. 22. - 21:56:44 6/10
(10/10)
Egyszer nézhető. Anthony Hopkins jó benne.
10/10
Zsomika 2020 máj. 10. - 12:54:38 10/10
(9/10)
Jó film arról, hogy milyen szerepe van, illetve milyen szerepet szánnak az emberek életünkben a szenvedélynek. Ahogy a filmből is láthatjuk sokkal erősebb motivációs tényezőről van szó, mint azt gondolnánk. Még közvetve is nagyon erős a hatása.

Pl. apa-lánya kapcsolat, ami egy titkos viszony miatt durvult el.


9/10
olahmiki1959 2020 máj. 10. - 03:55:46 9/10
(8/10)
Teljesen természetes színészi játék, érdekes emberi sorsok, kitűnő, életszerű párbeszédek... Nagyon tetszett!
10/10
4427 2013 jún. 09. - 22:50:47 10/10
(7/10)
Ennek a filmnek a szinkronizálás lesz a halála.
Ez a film ugyanis hét nyelven beszél: szlovákul, németül, angolul, portugálul, franciául és oroszul. (Bocs ez "csak" hat.)
Bellavita 2013 ápr. 29. - 00:02:55
(6/10)
Szerintem jó film. Valahogy a Közelebb c. filmre emlékeztetett :-)
Szépen mutatja be az emberek egymás közötti viszonyát, a párkapcsolatok dinamikáját, a vágyakat, az emberi természetet. Lehet, hogy csak mozaikszerûen,de belelátunk kapcsolatokba, küzdelmekbe,amelyen keresztül feltárulnak a belsõ harcok és bizonytalanságok is.
Nekem tetszett, hogy nem egy ember jellemfejlõdésével foglalkozik a film 2 órában, hanem mozaikszerûen egymás mellé illesztve látunk életeket, amely mind-mind sorra megbillenek a szexuális vágyak miatt.Kinek-kinek sikerül visszarántani az életét a helyes vágányra, de van olyan, ahol a kapcsolat az ára. S már nincs visszaút.
Szépen mutatja a muszlim orvos moralizálását- holott õ az egyetlen, akinek már nincs is felesége, s mégis hû marad hozzá. Szorítottam a börtönbõl szabadult bûnözõnek, hogy sikerüljön leküzdenie önmagát- s nagy lépés volt számára elõre, amikor sikerült...
Kicsit társadalomkritika is,mert szépen ellentétet állított a "bevándorlók" és a jó körülmények között élõ tehetõs emberek között azzal, hogy az adott románc kinek mit takar. A szegény bevándorlónak megélhetés, kitörési pont,esetlegesen egy új élet kezdete (lehet híres fotós vagy kitörhet a bûnözõ férj markából stb)- míg a másik oldalnak csak egy puszta vágy, kaland. Egészen más a motiváció...
Anthony Hopkins olyan megrázóan alakította az apát, aki gyermekét keresi szüntelen, hogy kicsordultak a könnyeim a szemében látható fájdalomtól, tehetetlenségtõl, kétségbeeséstõl és reménytõl. Nagyon szép volt.
S ezek a mozaikok egy kerek egészet alkotva adják a film teljességét, amint kirajzolódik a teljes kép. A kusza szálak egy körré rendezõdnek a végére.
9/10.

azok belsõ harcait, bizonytalanságát és jellemét.
9/10
jekuccenn 2013 ápr. 28. - 14:25:18 9/10
(5/10)
Unalmas!?Hát nagyon nem, nekünk tetszett nem 10-es, de 7-8-as bõven van :)
4/10
sorrund 2013 ápr. 24. - 20:12:18 4/10
(4/10)
Szerintem szörnyen unalmas és vontatott, alíg bírtam végignézni, otthon tv-ben érdemes megnézni ha levetítik de ezért pénzt adni nagy marhaság.
4/10
Attila G. 2013 ápr. 20. - 00:28:20 4/10
(3/10)
Ez egy jó film... is lehetne. S nem mondom, hogy nem az... és mégis. Nekem hiányzik egy szelet a pizzából. Inkább a 270 címet adtam volna neki.
Láttam már hasonló filmeket; így már valamennyire hozzászoktam az ilyen többszálú filmekhez.
Csak valahogy minden szál olyan volt, mint maga a film. Amikor egy-egy szál eljutott odáig, hogy felkeltse a figyelmem, az érdeklõdésem; hopp jött a következõ. S amikor eljutottam odáig, hogy a film felkeltse az érdeklõdésem, hopp vége lett.
Mintha egy étteremben kaptam volna egy olyan pizzát; ahol minden szelet egyik oldalából - "sugarából" - hiányzik egy-egy kis darab; s ráadásul még hiányzik egy egész szelet is.
Egyébként az volt picit vicces számomra, hogy nem ismertem fel Rachel Weiszt.
10/4
Csabapi1 2012 dec. 27. - 00:54:24
(2/10)
Gyerekek, ez 1 nagyon jó film.Kerek, jók a szereplõk és a történet is.
k11zoltan 2012 dec. 12. - 17:56:02
(1/10)
Jó is volt.