Téma: 40 és annyi

1/10
Joginder Singh 2013 márc. 13. - 08:59:16 1/10
(43/83)
Akár vígjáték akar lenni, akár nem, rettentõ gagyi film!!! Szerencsére ritkán születnek ilyen pocsék alkotások. Kábé a feléig néztem, onnan nem bírtam tovább. Még jó hogy nem adtam egyetlen fillért sem mozijegyért, sõt a készítõknek kellett volna nekem pénzt adni (nem keveset) hogy végignézzem. Az emberek egyszerûen nem ilyenek, mint amilyet a filmben bemutattak, és a 40-hez közeledéskor sem hülyülnek meg így az emberek, még Amerikában sem... Az egész film csupa idiótaság miatti fölösleges káromkodás és hisztéria, semmi több. Egy percet nem (és egy forintot sem) érdemes rá áldozni annak, aki olyan szerencsés helyzetben van, hogy még nem látta. Ehhez hasonlóan rossz csak a Ted c. film volt...
Guatrau 2013 márc. 13. - 00:40:47
(42/83)
Hát számomra kifejezetten idegesítõ volt ez a film... Egészen pontosan fél óra után mondtam, hogy elég...
3/10
stomachh 2013 márc. 10. - 16:54:25 3/10
(41/83)
Unalmas, unalmas. Én a felénél abbahagytam inkább.
hiden 2013 márc. 03. - 23:21:56 Előzmény lenccs
(40/83)
Már megint a számból vetted ki a szót! :D Szerintem sem volt olyan rossz film,de nem is olyan jó.
Én sokkal többet vártam tõle...:/
sofi 72 2013 febr. 26. - 22:18:18
(39/83)
Látom, a középkategóriának még mindig nem esett le, hogy ez nem vígjáték volt... :))))

Gratula! :DDD
2/10
Bozótharcos 2013 febr. 26. - 21:47:38 2/10
(38/83)
Hát ez dögunalom volt. Idõpazarlás erre akár 1 percet is áldozni. Nekem is háromszorra sikerült végignézni, gondoltam hátha lesz benne valami. Találtak 3 poént, de attól még ûberszar. 2/10
2/10
brigike23 2013 febr. 24. - 13:13:49 2/10
(37/83)
2 óra folyamatos veszekedés

Mondja már meg nekem valaki, hogy mostanában miért csinálnak ilyen szennyeket?
1/10
bosszutallok 2013 febr. 24. - 12:43:03 1/10
(36/83)
Kegyetlen hulladék, 1 óra szenvedés után kikapcsolásra került.

Aki szereti az igénytelen maszlagot, ajánlom.
5/10
lenccs 2013 febr. 23. - 18:54:15 5/10
(35/83)
Ennek a filmnek nagyobb volt a füstje, mint a lángja...magyarul: jobban bereklámozták, mint, amennyire jó:-/ Nem egy kifejezetten rossz film, de nem is jó. Továbbá, ez nem vígjáték, hanem egy film, amiben vannak vicces jelenetek (kb. 2db).
Simán kihagyható. Paul Rudd-nak szóljon valaki, hogy ez a frizura szörnyû!
Ja, és azt hiszem, az elõttem szólóval egyet kell értenem!
GingerSnaps 2013 febr. 23. - 12:12:57
(34/83)
Picsa film. Tipikus amerikai picsafilm. Borzasztoan rossz. Gazdag zsido csaladrol szol akik szorjak a penzt es olyan problemaik vannak, amitol agyf-szt lehet kapni magyar szemmel foleg. Rengeteg karomkodas van benne, a foszereplo notol plane, mindenre van penzuk es megis nyavalyognak hulyesegeken vegig. Bor-zasz-to kategora!!!
10/10
lszabolcs1220 2013 febr. 22. - 18:09:00 10/10
(33/83)
Nekem nagyon bejött, de 40 alatt nem igazán érdemes megnézni. :)
6/10
sanderb 2013 febr. 22. - 16:04:45 6/10
(32/83)
A film egy amerikai baromság; tizenévesek színvonalára lebutított alkotás. Bocsánat, minden elismerésem a tizenéveseké, de egész másra vevõk õk, mint amirõl ennek a filmnek szólnia illene, kellene. Azt is illett volna eldönteni, hogy ez a film mi akart lenni, mert szerintem a lehetõségei közül nagyon a földre ült. Pedig egy rakás jó elképzelés hevert a készítõk asztalán, ami végül nem tudott lenni sem egy élvezetes szatíra, sem igazi görbe tükrös vígjáték és sajnos nem egy gondolatokat ébresztõ dráma. Felejthetõ amcsi film és nem több. 10/6
2/10
mamoni 2013 febr. 22. - 11:48:41 2/10
(31/83)
tragikusan sz@r :O
19rabbit75 2013 febr. 19. - 20:26:16
(30/83)
Nekem tetszett, mert kib**szottul nem szól semmirõl...mivel b*szki Én is lassan 40 leszek (38), talán azért is . :)
pillangókisasszony 2013 febr. 19. - 20:09:22
(29/83)
Rossz film!Indokolatlanul hosszú,alig bírtam végig nézni.Ráadásul a végén kiderül,hogy nem derül ki semmi D: Semmirõl sem szól.
1/10
Aki bújt, aki nem 2013 febr. 18. - 21:25:51 1/10
(28/83)
A bemutató alapján, azt hittem ez egy vígjáték, aztán megnéztem a besorolását is itt a porton. Tényleg vígjátékként van besorolva, de a filmben egyetlen erre utaló poén vagy rész sincs, a film egy igazi dráma.
Nézzétek meg, nem túlzok, Spoiler***a család anyagi csõdben van, bár ennek ellenére két bazi nagy kocsival mászkálnak mindenfelé az apa szülinapi buliját rendezvényszervezõk csinálják, felszólgálókkal stb...elutaznak valami flancos hotelbe, a fõszereplõ az apjának az utóbbi évben 90ezer dollárt adott, a gyerekeiknek, minden létezõ technikai kütyüjük megvan, a csajszinak van egy saját butikja, a pasinak, meg egy lemezkiadója, de állítólag el kell adniuk a házat, akkora nagy csõdben vannak, szeretnék, mondjuk én ilyen csõdben lenni...na mind1 Spoiler vége***

Borzasztóan rossz film, értelmetlen a film története, összeszedetlen, nem érteni a szereplõk motívációit...unalmas, szomorú, humor jele semmi, és céltalanul egyfolytában k*szott rondán pofáznak a szülõk, a szinkron rémes.

Sztem a 40éves embereknek nem ezek a problémáik egyébként, amikrõl a filmben van szó, ez csak az el*szott amerikai 40évesek problémái lehetnek...

Egy jó pont, hogy a fõszereplõ csaj barátnõjének tök jó szinkronhangot adtak Pokorni Liá-ét, aki baromira hasonlított erre a szereplõre, ez szórakoztatott csupán a filmben.
5/10
Kozutas 2013 febr. 18. - 10:57:57 5/10
(27/83)
Sajnos megnéztem moziban...Katasztrófa. Sajnos az ilyen filmek miatt fogok a letöltõs tábort erõsíteni. Csak dobálom ki az ablakon a pénzt a mai nézhetetlen f.sokra...
1/10
11messi87 2013 febr. 18. - 00:48:38 1/10
(26/83)
Életem 20on X éve alatt nem hallottam ennyi trágár szót, mint amennyi ebben a filmben volt. A végén a párbeszédeknél annyira összefolyt minden, hogy már csak ezt hallottam:
-k*rva b+ k*rva b+ k*rva b+.......Ennek mi az értelme? Nem láttam eredeti nyelven a filmet, de kötve hiszem, hogy ennyi madörfakör van benne...
Gusztustalan.
Carlo Abarth 2013 febr. 17. - 01:49:11
(25/83)
Sajnos laposra sikerült a film,azt hittem kb olyan lesz mint a Testcsere címû film,amiben szintén játszik Leslie Mann!Azon legalább jól szórakozott az ember...Megan Fox szerintem meg lassan leírható...bukott színész,ha színésznek lehet nevezni...max hollywoodi hisztérika..Michael Bay féle botrány jól lehúzta a csajt a mélybe...
Bigpapa 2013 febr. 13. - 15:54:45
(24/83)
Olvastam itt a negatív kritikákat, így ezek tudatában ültünk be a moziba. Jó színészek játszanak a filmben, jó a környezet, jók a karakterek, de valami mégis hiányzik.
Az, hogy X idõ után nem szexelnek olyan hévvel a pasik,mint kéne, az nem maga a kor, hanem az, hogy ha tetszik, ha nem, egy pasinak hosszú távon (félrelépések nélkül) nem tudja lekötni szexuálisan a figyelmét egy nõ. Sokszor ez igaz visszafelé is, de inkább ez a pasikra jellemzõ.
De az a vicc, hogy 38 évesen se fogott meg igazán a film. 13 éve élek párkapcsolatban, de a mai napig szerelmes vagyok a páromba. Nem szeretet, szerelem. Úgy látszik,a ritka kivételek, ahol ez nem múlt még el. Mindenhol vannak hullámhegyek és hullámvölgyek, de ebben a filmben ez nem jött át. Olyan volt végig, mint ha feszengtek volna a színészek a film alatt. Nem volt egy olyan jelenet sem, ami ütött volna. Persze a patkányfejû gyerek anyukájának az alakításán szakadtunk a röhögéstõl, de ezt és a stáblista alatti plusz jelenetet leszámítva nem volt olyan,hogy nagy röhögések. Kis mosolyok, de nem emlékszem semmire sem. A betépõs jelenetet is állat módon meg lehetett volna csinálni, de még az sem sikerült, csak kínosra.
Tényleg sok a káromkodás a filmben, a két kiscsajt a falhoz basznám,ha az enyémek lennének, hogy megtanuljanak viselkedni. Nem vagyok túl liberális :DD ebbõl lejön gondolom. nem kérek hozzá kommentet,köszi.
Tele van reklámmal a film, ami minden amcsi filmben ott virít, de itt már qrvára idegesítõ volt a sok ájfonozás,ájpedezés,stb.
Az a gondom, hogy nem tudom, hányasra értékeljem a filmet. Mert rossz nem volt, de a jótól is messze áll. Egy normálisabb forgatókönyv, jobb rendezés biztos kihozott volna egy 9 pontot ebbõl, de így...., talán egy nagyon gyenge 10/6. De tényleg csak jó indulattal 6 pont.
Nem mondom, hogy ne nézze meg senki, de ezt jobb otthon a kanapén.