Téma: 8 mérföld

gtothistvan 2008 nov. 02. - 19:24:03 Előzmény xena21
(96/156)
Nos,én úgy folytatnám, hogy sajnos nem láttam eredeti hanggal és ez kiv. nem foglalt le, inkább a "zenéje" és a mimika /Eminem számonkérõ és Basinger kétségbeejtõ tekintete/ kötött le, na meg a dögös szövege.
8/10
xena21 2008 okt. 30. - 10:59:09 8/10 Előzmény gtothistvan
(95/156)
Nos én ugy kezdeném az egészet hogy.1:a szinkronhang a kutya segge alatt van.2:mi is lett a vége? 3:jó szinészek.4:Nagyot csalodtam benne jobbra számitottam de összeségében egy 8-ast nyomok rá!
gtothistvan 2008 okt. 27. - 19:51:35 Előzmény Littlebear
(94/156)
Yeah...!
Z 2008 okt. 25. - 02:05:43 Előzmény Karolka
(93/156)
Karolka: most ugy kellene fogalmaznom, hogy ne ertsd felre.
E tekintetben nem általánosítanék. Ott vannak példaul a tánciskolák, ahova még mindíg sok fiú és lány, nõ és férfi jár. Tény, hogy nincs akkora érdeklõdés, mint a diszkók iránt, de a szórakozás eme formájára is van lehetõség.
Ott van a "Szombat esti láz" (http://www.tanciskola.hu/?page=snf), ahol alkohol és cigimentesen szórakozhatnak, táncolhatnak azok az emberek, akiknek a vére a standard, a latin, az autentikus latin, a Boogie - Woogie, a Swing és a Rock and Roll zenéktõl pezsdül fel.
Tehát van, akit ez még érdekel.
Littlebear 2008 okt. 25. - 00:16:13 Előzmény suti_88
(92/156)
mér nem rendezel Dezsõ?????
Littlebear 2008 okt. 25. - 00:15:13 Előzmény gtothistvan
(91/156)
fasza film
gtothistvan 2008 okt. 13. - 21:58:58
(90/156)
Szerényen jegyzem meg, hogy 54-es vagyok, de ez a film nagyon dögös volt. Példaértékként, szerénytelenül nem akarok/nem tudok lemaradni a következõ...és a következõ...generáció ízlésvilágáról. Mert, hiszem...(nem akarok demagóg v. közhelyes lenni). Viszont több mondatot(dialógust) adtam volna Eminem szájába</nem játszottak rosszul/>,Basingernek pedig kevés falat jutott. Na és mennyi expro+producer van a háta mögött, hogy is maradt volna le a szobrocskáról. Ennek ellenére szívesen rap-etáznék még belõle.
suti_88 2008 okt. 13. - 20:42:34
(89/156)
hát ez a film...hogyismondjam, elég középszerû..az még hagyján hogy a sztori gyenge, bár nem is számítottam sokra, itt igazán a szinészeknek kellett volna vinni a prímet, de eminem szinésznek harmat gyenge, bár lehet lenne benne potenciál..de látni a filmben az arcán, pontosabban annak minden rezdülésén, hogy feszült, hogy a szinészi környezetben nem volt képes feloldódni...merev a tekintete, ugy beszél mint egy gép, ahelyett hogy egy laza csávót alakítana, Mekhi Phifer viszi a primet mind közül....jah, és zenei téren is roppant gyenge a film, nem is értem ,hogyan nyerhette le a legjobb filmdal oscardíjat, mert jó a dal, nade csak a film végén hangzik el, a film közben meg semmi, pedig itt pont a zenének kéne lényegesnek lennie..egyszóval 6,5 pont...ennyire még 50cent is képes...
sandros5000 2008 okt. 13. - 20:13:06 Előzmény Isti08
(88/156)
mert nem olyan keménylegény, mint ahogy mutatja, és a lámpaláz még õt is legyõzi az elején...
6/10
Isti08 2008 okt. 13. - 17:43:52 6/10
(87/156)
Nem értettem hogy miért kellet az elején hánynia?
offtopic
nihilke 2008 okt. 13. - 17:17:55
(86/156)
na igen, írásban nehéz hangsúlyozni, de a 'nyilván' hangozhat olyan "bizonytalan perszének" is;)
indeus 2008 okt. 13. - 01:17:30
(85/156)
ja ez csak azért, mert így hirtelen ránéztem erre a filmre, és ami elsõre beugrott (azonkívül, hogy szeretem), hogy amikor megvettem dvd-n, lecheckoltam a szinkront és ...inkább nem mondok semmit. egy merénylet a film ellen. amúgy meg ez egy személyes kedvenc. ha elvonatkoztatnék (nem tudok) akkor kb 4/10. de attól még 7/10. mert van némi párhuzam a saját életembõl és abból ami ebben a filmben van. jó dolog a szubjektív vélemény ; )
Karolka 2008 okt. 13. - 00:53:13
(84/156)
Köszönjük! :) Megfogadjuk tanácsod! :)
indeus 2008 okt. 13. - 00:51:08
(83/156)
ezt a filmet csak eredeti hanggal érdemes megnézni. nem mintha mindent mást nem azzal kéne... örülök, hogy ezt megoszthattam : )
Karolka 2008 okt. 13. - 00:50:56
(82/156)
:S megértelek, de tuti mondták már: nem szabad "komolyan" venni ezeket a dolgokat! Te csináld azt-írd azt-hallgasd azt, ami neked jó! punktttuumm!! :D
Karolka 2008 okt. 13. - 00:40:35
(81/156)
Ez mind "szép és jó", amit írtál... csak tudod, h manapság senkit nem érdekel?? Ma már nem így gondolkodnak az emberek! És ezt én is, mint fiatal: sajnálom! :S :(
offtopic
nihilke 2008 okt. 13. - 00:32:55
(80/156)
csak nyilván?:ß úristen, régebben hányszor a fejemhez vágták, hogy sátánista vagyok, meg biztos vért iszom:)
sznúp 2008 okt. 13. - 00:16:16
(79/156)
Neked sem kell nézned ...
Merdzs 2008 okt. 12. - 23:53:04
(78/156)
én nem láttam a filmet, most is csak fél szemmel nézem, de beleolvastam a hozzászólásokba és hát... szánalmas...
szal nem értem miért kell állandoan ez a rivarizálás h a "rockerek szarok, a rapperek meg azok akiket sajnálni kell h a csúnya rockerek bántják õket"
hagyjuk már könyörgöm... én is leginkább rock zenét hallgatok, sõt koncertekre is járok, mégis minden mást meghallgatok mert a zene az zene... nem a stílus a lényeg hanem h legyen mondanivalója a számnak... és az h a rockerek sátánisták az pedig az egyik legnagyobb marhaság amit hallottam...
Z 2008 okt. 12. - 23:39:54
(77/156)
Hmm,.. Azt mondom, hogy komoly tanulmany ez a topic, amit osszehoztatok. A filmet nem fogom megnezni, mert nem erdekel, de ezt a beszelgetest mindenkinek ajanlom vegigolvasasra!
A hiba biztos bennem van, de egyikotoket sem az alapjan itelem meg, hogy milyen zenet hallgatok. Jomagam ha olyanom van, akkor szivesen hallgatok rap-et, sok rock szamot szeretek, metal zenekarok is keszitettek olyan zenet, ami tetszik nekem. A jazz, a country ugyanugy kozel all a szivemhez. Miert korlatoznam magam csupancsak egy stilusra?
Nem hiszem, hogy a zenenek arrol kellene szolnia, hogy ki a fasza gyerek. Persze mikor fiatal voltam, akkor az identitasom keresve en is a zene es az oltozkodes altal lazadtam.

Kedves es kedvetlen sapadt boru testvereim! A zenet, a dallamot, a rigmust a fekete boru embereknek koszonhetjuk!

Engem bant, ha egy fekete embert niggereztek. Nekem van fekete boru baratom. 5 nyelven beszel. A magyar nyelvet is anyanyelvi szinten hasznalja. Erti a viccet, de meg sosem sertett meg, nem nezett le, nem gunyolt ki. Szivetek joga, megtehetitek, hogy egy masik embert kigunyoltok. Megis azt gondolom, nektek sem esne jol (vagy esett jol), ha az iskolaban dagadeknak, papaszemesnek, gizdanak,.. neveztek. Biztos fajni fog, amikor a gyereketek az iskolabol sirva jon haza, mert az osztalytarsai kigunyoltak. Ezt a gyerekkori serulest le kellene vetkoznunk es nem kellene szaporitani. Ez megis mire jo? Miert kritizalunk, miert huzunk le mas embereket? A kinezetuk, az izlesuk miatt? Ettol nem lesz egyikunk sem tobb, vagy gazdagabb. Inkabb orulnunk kellene, hogy vannak, akik rap-et csinalnak es vannak, akik szeretik azt! Hogy vannak meg rockkerek! Hogy van jazz es ki tudja meg mennyi stilus, amit mas emberek szeretnek. Ez pedig nagyszeru!

Hozzatok letre inkabb zenei klubokat, ahol megismertetitek a fiatalokat a zene multjaval, ahol mindenkit szeretettel vartok, ahol megfer a rap-er es a rock-er.