Téma: A balta

1/10
Sonic8 2011 okt. 26. - 18:52:46 1/10 Előzmény Rahar
(27/47)
Hát jó nagy rakás szar.
1/10
Rahar 2011 júl. 07. - 16:54:09 1/10
(26/47)
Egyszerûen és vulgárisan megfogalmazva ritka nagy halom végbéltermék ez. Gagyi alaptörténet, kiszámítható és rendkívül primitív cselekményvezetés, a színészi munka hiánya és balfasz rendezés jellemzi. Az egész történet hihetetlen, tele van logikai hibákkal. A rendezés pocsék és igénytelen, az elõttem írók már többször is jelezték a cselekményben lévõ problémákat, a szereplõk sokszor irreálisan viselkednek. Megtekintését senkinek sem ajánlom, 10 pontból szigorúan 1 pont, bár valójában 0 pontot érdemelt volna.
1/10
MeeÉn 2010 aug. 23. - 11:16:05 1/10
(25/47)
meg hogy hogy lehet EZ a fos film horror vígjáték ahogy leszedi a kezét a négernek baszki hogy lehet valami ekkora fos tiszta hát anyám letöltötte h biztos jó film...
behívott h mi ez a fos hát mondom te töltötted és eltekerte ..arra mikor letépi a kezét gecii én már sírtam nem a röhögéstõl ha nem h hogy lehet ezért pénzt kidobni bazzmeg
rohadt fos ez a film:\ és most h jön a 2 pfff Marybeth szerepébe a Halloweenos csaj a ki a 2-be meghal hát ez kész röhej:S hogy lehet ilyen filmre le szerzõdni?:D
1/10
MeeÉn 2010 márc. 13. - 14:43:23 1/10
(24/47)
hát ez nevetséges
ennél szarabb filmet még nem láttam
Tommy Gunn 2010 febr. 03. - 15:11:30 Előzmény beo71
(23/47)
Érdekes volt a film befejezése, mert nem is volt, egyszer csak véget ért.
Tényleg lesz folytatás? A jó hír, hogy ennél csak jobb lehet. :)
1/10
beo71 2010 jan. 15. - 16:31:09 1/10
(22/47)
Azért nézek ilyen förtelmeket,hogy igazán tudjam értékelni a jó filmeket.
Erre elvileg nullást kellene adni,de annyira rossz(nem,nem annyira rossz,hogy az már jó,hanem annyira rossz,hogy a rossz filmek közül is kiemelkedik)tipikus pillanatok vannak benne,hogy muszáj 1-est adni rá.1/10.
Számomra ez nem humor,csak így sikerült,ez duma,hogy bármilyen iróniát akartak volna belecsempészni.Összefoglalnám:cicik,okádás,vér,okádás,cicik,belsõségek,vér,cicik,a fizika megcsúfolása,olcsóság,burleszkbe illõ szereplõk,gagyi gonosz a papírtestû hulladék áldozatok között.
Egyszerûen szörnyû,hogy már a silányságnak is nimbusza van.
norton15 2009 szept. 28. - 20:57:58
(21/47)
Horror-vígjáték? Ez tuti nem.

Kissé röhejes a film, a megszokott klisék tömkelegei, amiket már ki tudja hányszor láthattunk, kezdve az az elpusztíthatatlan dögrõl, a gagyi eredettörténet, ami viszont sosem magyarázza meg, hogy miért is gyilkol, talán jókedvében, vagy mi? Egyedül talán néhány poén, és a szokásosan brutális gyilkosságok dobják fel a filmet, és talán a legvégén lehetne meglepõdni, aki elég álmos hozzá. Amúgy inkább beállva ajánlatos megnézni szerintem, már ha érdemes egyáltalán.
Newcastle United 2009 jan. 29. - 18:37:47
(20/47)
Na igen, nekem is az egyik "kedvenc" horror klisem az, amikor ajultan fekszik a sorozatgyilkos, mutans, torzszulott stb., es ahelyett, hogy egy pisztolygolyot eresztenenek a fejebe a jofiuk, jolanyok, inkabb panikrohamban menekulni kezdenek.
kevinspéci 2009 jan. 29. - 09:35:29 Előzmény Newcastle United
(19/47)
Számomra érthetetlen, mi a fenéért kell egyáltalán poénkodás bele.
Jó, az ilyen filmek elején - míg a gyilkolászás kezdetét nem veszi - még elmennek a humoros (legalábbis annak szánt...) beszólások, de az öldöklés közepette, halálra rémült emberek szájából... Pff.
Teljesen kidolgozatlan ez a film.

S azt se tudom, hányszor adják még el a horrorfilmekben, hogy a leendõ áldozatok, mikor sikerül végre leteríteniük a beteg gyilkológépet, pillanatnyi fölényüket kiaknázatlanul hagyván, mi a túróért kezdenek el hisztérikusan menekülni a munka bevégzése helyett.

Ebben a filmben ez legalább 4-szer törént meg. Már az elsõ alkalom után is kényszeredetten vonyítottam a karosszékemben.


Összefoglalván: teljesen elégséges, ha valaki az öreg fickó kinyírásáig - ami tényleg pöpec gyilok volt - nézi a filmet, utána kiveszi a DVD-t a gépbõl, tapintatosan a padlóra helyezi, s a legközelebbi nehézfém tárggyal szanaszét csapkodja.

3/10.

Kár rá idõt pazarolni.
Newcastle United 2009 jan. 25. - 13:46:54
(18/47)
Erdekelt, hogy a '80-as evek horrorikonjai - Robert Englund, Kane Hodder, Tony Todd - egy filmben szerepelnek, de csak szornyulkodes lett a vege. Pocsek horror, tipikus peldaja annak, hogy az igenytelen, koncepciotlan forgatokonyvet megprobaljak meg tobb verrel es extra kegyetlenkedesekkel uberelni.
A szorny/szellem kinezete is szanalmas volt. A vigjatek besorolast a par ocska poenert kaphatta.

" - Ha valakinek meg van titkolnivaloja en magam fogom megolni
- Nem is jartam az NYU-ra."

stb.


A meg szornyubb pedig az, hogy keszul a folytatas.
Newcastle United 2009 jan. 25. - 13:46:23
(17/47)
Erdekelt, hogy a '80-as evek horrorikonjai - Robert Englund, Kane Hodder, Tony Todd - egy filmben szerepelnek, de csak szornyulkodes lett a vege. Pocsek horror, tipikus peldaja annak, hogy az igenytelen, koncepciotlan forgatokonyvet megprobaljak meg tobb verrel es extra kegyetlenkedesekkel uberelni.
A szorny/szellem kinezete is szanalmas volt. A vigjatek besorolast a par ocska poenert kaphatta.

" - Ha valakinek meg van titkolnivaloja en magam fogom megolni
- Nem is jartam az NYU-ra."

stb.


A meg szornyubb pedig az, hogy keszul a folytatas.
Booyah 2008 dec. 23. - 18:35:42
(16/47)
A legjobb rész akkor is az, amikor egy bokor és fa mentes sík terepen vannak, és hirtelen beugrik az a szépfiú a képbe erre mindenki ott helyben összefossa magát a meglepetéstõl.
1/10
Ze74 2008 dec. 23. - 18:10:40 1/10
(15/47)
Ez jó volt!
5/10
szat04 2008 dec. 23. - 12:43:15 5/10
(14/47)
pont azért van az utolsók között!
pacica 2008 dec. 23. - 12:41:19
(13/47)
Ha van feka szereplõ akkor õ az elsõ.
pacica 2008 dec. 23. - 12:40:41 Előzmény Ze74
(12/47)
Vagy egy szobában.
5/10
szat04 2008 dec. 23. - 12:39:37 5/10
(11/47)
azt nem szeretem az ilyen horrorfilmekbe hogy abszolút ki lehet következtetni
hogy milyen sorrendben nyiffanak ki az emberkék!nincs benne semmi meglepetés sablonos az egész! de azért meg lehet nézni!
szal sztem 10/5
1/10
Ze74 2008 szept. 06. - 16:34:54 1/10
(10/47)
Hát ez über gagyi volt,szerintem rendes horrort akartak csinálni,csak mivel bénák lettek a speciális effektek,utolag odabiggyeszteték a vigjáték szót,hogy kisebb legyen az égés!De a legjobban az tetszett,amit kb:10-szer is elismételtek benne:**SPOILER**
-Menekülnek a torz ember elöl,
-utoléri a torz ember öket,
-leütik,
-elszaladnak 20 métere a következö bokor mögé,
-persze a torz megtalálja öket
-egyet megöl belölük,
-Menekülnek a torz ember........
Hát komolyan mondom adjatok 10.000 dolcsit és megcsinálom egy éjszaka alatt,egy város széli erdöbe!
Celtic 2008 aug. 30. - 19:30:19
(9/47)
Esetleg, ha ugy nezi az ember, hoyg tisztelges a '80-as evek nagy sorozatai elott? (Freddy, Jason). Mert szerintem az. Konnyu szombat esti film es nincs benne "nagy igazsag-boncolgatas", mint pl. a Furesz-sorozatban. Nem latvanyos, nagyon sablonos, de egyaltalan nem eroltetett.

Egyszoval, nekem tetszik (most nezem)
7/10
HDani88 2008 aug. 26. - 10:46:00 7/10
(8/47)
Nem volt az olyan rossz horror film. Én láttam már sokkal sokkal gagyibb horror filmet is. Legalább a sztori jó volt, és ha a kivitelezés sántított is egy kicsit egész nézhetõ volt. Az biztos, hog a péntek 13 érezhetõ volt a gyilkos karakteren. Nézzétek meg a halottasházat az télleg egy fostalicska