apuska 2013 jan. 31. - 01:28:39
(7/7)
Õszintén szólva, sohasem állott közel hozzám a Beach Boys zenéje. Puha, túl lágy, fiatalabb koromban direkte taszítottak az "eunuch" hangon elénekelt gondolatok (Nyugati part, hagy ne mondjak várost is, ebbõl azért nem kell általánosítani, a Doorsnak is vannak "puhább" lemezei). Sohasem szerettem õket. Viszont, mindenképpen korszakos zenekar, páratlan népszerûségre tett szert. Valamiért, amit aki nem szereti, (mint Én is), nem ért, de esetleg szeretne megérteni.... Szerintem minden ilyen film érték, és értékes. Nem csak a rögzített korabeli felvételek miatt, hanem mert (esetleg) rávilágít arra a gondolatvilágra és "mûvészi lélekre", ami sikeressé tette õket.
Mondjuk, a "'Rock and roll" érzésnek a zenekarral való szoros kapcsolata többször elhangzott, nekem a rock and roll és a barátok, a napfény, meg a szörfözés ünneplése (leginkább) nem ezt az érzést jelenti. Sokkal inkább a lázadást. Habár '80-ban hard rock minõsítést kaptak a "legmagasabb" szintrõl (na, ez az igazi elmebetegség).
Szóval, akinek nem tetszik, az kapcsoljon el, akit meg érdekel, az nézze végig, oszt alkossa meg a véleményét - magában.
stanmore 2013 jan. 31. - 00:15:07 Előzmény fredi60
(6/7)
Idõnként meg nem is annyira látens:)
Kozutas 2013 jan. 30. - 21:28:32
(5/7)
Adná a retek klub emberi idõben pl. BK helyett ez a filmet!
10/10
nuiii 2013 jan. 30. - 02:25:48 10/10 Előzmény dunekatalon
(4/7)
Látszik, hogy lövésed sincs a jó zenérõl, öreg.
fredi60 2012 márc. 09. - 16:03:35 Előzmény dunekatalon
(3/7)
Nekem mag az jut eszembe a hozzászólásodból, hogy jellemzõen a látens homoszexuálisok szoktak kikelni magukból és támadni. Akár okkal, akár ok nélkül. Láasd "Az amerikai szépség" c. filmet.
A lényeg, hogy a banda jó....
http://www.youtube.com/watch?v=PBbTW6wxrfE
Tibag05 2011 jún. 20. - 15:44:38 Előzmény dunekatalon
(2/7)
Nektek mindenki buzi aki zenész, színész, vagy bármilyen mûvész,
ha nem, akkor azért. Egy ágyban voltál velük hogy ennyire tudod?
dunekatalon 2010 dec. 21. - 20:28:06
(1/7)
A "fiúkról" Mindig egy idézet jut eszembe: A Beach Boys most nem ér rá Sürgõs homokozni valójuk akadt....