6/10
Damill márc. 10. 17:56:00 6/10
(27/27)
Nem tudom ki gondolja erről, hogy vígjáték... rettentő perverz és beteg film, ami önmagában nem probléma, csak ennél sokkal többnek igyekszik látszani. A valódi baj vele a teljesen életszerűtlen jelenetek sora, a beszélgetés, amit a gyerek folytat a pedofil apjával pl. teljesen szürreális és hiteltelen. A legvégén a kutyás snitt pedig egyértelműen bizonyítja, hogy a megbotránkoztatáson túl nem volt sok célja a rendezőnek.
9/10
sexykex 2022 okt. 02. - 12:31:06 9/10
(26/27)

Nem hétköznapi film, annyi szent. Kendőzetlen őszintesége és a képsorok között lapító csintalan fekete humor engem megragadott. Vígjátéknak nem nevezném, hiszen inkább dráma – esetleg dramedy – de teljesen lényegtelen a műfaji besorolása, hiszen egyedi és valószínűleg megismételhetetlen.
10/10
k11zoltan 2020 szept. 01. - 21:16:58 10/10
(25/27)
Régen is tetszett, meg most is.
Tele van a világ ilyen emberekkel.
Senki sem nézi ki belőlük, hogy aberráltak.
A perverz csávó karaktere tetszett, aki telefon betyárkodik a csajokkal.
Akkoriban az volt, most meg az internet.

Több filmet kéne csinálni ilyen emberekről.
Aki esetleg tud még ilyeneket, az írjon.
5/10
wrtsnyrdck 2020 aug. 12. - 16:57:53 5/10
(24/27)
Nagyon vegyes érzések keringenek bennem... Nagyon az egyszer nézhetős kategóriába tartozik, és az is biztos, hogy nem vígjáték. Igazából érdekes volt látni a különböző személyek nyomorát, esetleg szenvedélyét, viszont még így sem tetszett.

A pedofil emberre voltam leginkább kíváncsi, mikor láttam a filmből egy jelenetet (ekkor még reménykedtem, hogy csak róla fog szólni az egész), és sajnálom, hogy nem derült ki mi lett vele, vagy hogy fog ezzel megküzdeni.


Reménykedtem mindig, hogy majd most jóra fog fordulni, csalódnom kellett. Ebből jobbat is ki lehetett volna hozni. Nagyon erős 5-öt adok.
1/10
Joan Fontaine 2020 febr. 24. - 08:33:26 1/10
(23/27)
Ritka gusztustalan film, komoly hányingerrel küszködtem, főként a végén, hát arra nincsenek szavak.
Úgyhogy lejjebb is vettem a pontszámon, amennyire csak tudtam. Mindent tőlem telhetőt megtettem.
4/10
nojawasright 2018 márc. 05. - 21:38:50 4/10
(22/27)
Nem tudom ez, hogy erte el a 7.5-os osztalyzatot, szamomra 10/3, csak az alaptortenet miatt, amit sokkal jobban meg lehetett volna valositani. Es nem ilyen beteg modon, nem is ertem, hogy ezt hogy rakhattak be a "vigjatek" kategoriaba.
4/10
nojawasright 2018 márc. 05. - 21:36:28 4/10
(21/27)
Ez tipikusan az a film, amit igazabol csak azert nezel meg, mert kivancsi vagy, mi lesz az egyik szereplovel a vegen. En a pedofil bacsira voltam kivancsi, hogy hogyan fog ellenallni beteges szenvedelyenek (ami gusztustalan is egyben). De egyszeruen nem tudtam vegig nezni, annyira undorito dolgok voltak benne. A szereplok egytol-egyig idegesitoek, foleg a nyogdecseleseik. Meg kell hagyni, igen beteg film, raadasul meg nezni is kinos.
ad mala 2015 szept. 06. - 23:48:54
(20/27)
Ha semmi mas de az utolso jelenet vegkepp meggyozi az embert h itt nemcsak a karakterek hanem maguk az alkotok is betegek. Bar vegig lehetett erezni. Az apa-fia jeleneteknel is igazabol utni tudtam volna azt a beteg allatot aki leforgatta. Es hamis a film, azt akarja ereztetni hogy a vilagon ilyen az emberek tobbsege. Vmi fura komplexusos embergyulolet lappang benne. Persze ugyes film amugy. De pontosan az ilyen filmek miatt mocskolodik be az a szo hogy muveszfilm. Nagy kar. ez a film nem az ember intellektualis epulesere van, pusztan a zsigeri undor es indulat felkorbacsolasara. Sot. Igazandibol gyanusak voltak ezek a jellemabrazolasok... a gyerekmolesztalot szegeny betegnek aki amugy peldas es jofej csaladapa (anyuka tulkapasos konzervativ), a molesztalt apjat meg taho homofob borfejunek abrazolta. Szoval nagyon nincs rendben. Sajnos a botranyfilmeknek jol megy ebben az amugy tenyleg beteg vilagban
Csonger 2013 dec. 03. - 21:56:13
(19/27)
Ez aztán a nem mindennapi film. Sokszor hangosan visítottam a röhögéstõl, máskor azt mondtam, nem bírom már tovább nézni a szereplõk közti párbeszédeket a sok nyökögéstõl, és aztán meg ott voltak azok az aberrált jelenetek.... Az egész filmben talán egy normális szereplõ volt, Trish. Az összes többi mind kisiklott, elferdült, beteg ember.

SPOILER

Milyen gyerekszínész vállal olyan szerepet, ahol az az egyik szövege, hogy "Apa, engem is meg akarsz dugni?" A gyerekszínészek szülei nem olvassák a szövegkönyvet? Meg egyáltalán a filmkészítõk miért tesznek ilyen mondatokat a gyerekek szájába?

SPOILER VÉGE

Aztán, mintha még mindez nem lett volna elég, a film legvégén a kutyás jelenet meg aztán feltette az i-re a pontot!! :D
user11 2012 szept. 30. - 08:36:35
(18/27)
Nagyon jó film, tele szerencsétlen és terhelt emberekkel, talán csak a kisfiú ép közülük. Furcsa történetek alakulnak közöttük. Nagyszerû képi megoldások és színészi játék, szép lassan megyünk elõre, de minden jelenet tele van feszültséggel.

spoiler

Az utolsó jelenet olyan, mint amikor az öcsém kb. 5 évesen átment a szomszéd szobába beszélgetõ felnõttekhez, és azt kérdezte: Anyu, mi az, hogy b@zdmeg?
Spot 2012 szept. 11. - 21:26:55
(17/27)
Nagyon jó film. Elvont, teljesen más mint bármi, amit eddig láttam, de egyszer meg lehet próbálni. Rétegfilm!
8/10
kritiza 2011 okt. 02. - 19:14:11 8/10
(16/27)
Nekem nagyon tetszett. Szerintem ritka jó jelenetek sora ez a film. Olyan párbeszédek vannak benne, hogy egyszerre sírok és nevetek. Minden mûvészfilmes tempóban, de ez nem hiányossága, hanem segít figyelni a részletekre, márpedig azok itt (is) fontosak. Zavarba ejtõen szókimondó film, de ha túllépünk azon, hogy ilyet még nem láttunk, rájöhetünk, hogy mindannyiunknak tükröt állít.
5/10
Sadenal 2011 júl. 10. - 10:04:34 5/10
(15/27)
Kész idõpocsékolás volt végigszenvedni ezt a filmet....egyszerûen katasztrofális. 80 percet kibírtam és aztán még elszenvedtem magam valahogy a végégig, de......Aki ezt zseniális meg értékes filmet tartja, az beteg. Lehet csak utálom a fekete humort.



5/10
2/10
Kuznyecov 2010 aug. 03. - 18:26:30 2/10
(14/27)
Ez nagyon beteg film. Aztamindenitneki.
offtopic
Cressida Beau Pre 2010 júl. 14. - 20:24:50 Előzmény kira2005
(13/27)
Igazából mindenkinek önmagán kéne segítenie, nem pedig várni a sültgalambra. "Segíts magadon, Isten is megsegít."
1/10
kira2005 2010 febr. 24. - 17:04:57 1/10
(12/27)
Solondz rabbinak készült- de nem lett volna jó rabbi, mert ha lelki vezetést is kell tejesítenie egy rabbinak (abban ugyan nem vagyok biztos, hogy hasonló a feladata, mint egy papnak) -akkor nem gyûlölheti ennyire az embereket, akik körülötte vannak.
Ebbõl a filmbõl sugárzik a gyûlölet. És ráadásul pont azok felé a szerencsétlen emberek felé sugárzik leginkább ez a gyûlölet, akiken talán inkább segíteni kéne.

(persze, a szerencsétlen emberek nem mindig gusztusosak, és nem mindig cselekszenek helyesen. De akkor sem "normális" dolgo gyûlölni õket, és nem is polgárpukkasztás ezt bemutatni egy filmen. Ez pusztán egyszerû primitívség. Az alkotó primitivizmusa )
9/10
beryll 2010 febr. 08. - 17:52:36 9/10 Előzmény MiaLarge
(11/27)
Nincs mit, máskor is szívesen. ;)

Ja, még annyit, hogy: a vége az valami fantasztikusan gusztustalan! :D
MiaLarge 2010 febr. 04. - 11:45:17
(10/27)
Köszönöm Neked még-egyszer!:)
9/10
beryll 2010 febr. 04. - 11:03:58 9/10
(9/27)
Hát, mindenesetre elég súlyos film... Ja, és igen, nagyon találó a magyar cím!
MiaLarge 2010 jan. 30. - 13:54:09
(8/27)
Egyik torrent oldalon sem találom.. :(