felh 2007 márc. 23. - 15:35:35 Előzmény Redfield
(15/475)
Csatlakozom. Ha egy sikeres filmnek elkészítik a 2. 'részét', az sokszor gyengébb szokott lenni az eredetinél. De ebben az estben nem így történt.
Az általad felsoroltakon túl van benne szeretet, jóindulat, törõdés....... Nekem fontos, hogy még egy sci-fi-ben is legyen valami emberi. :)
Hellnight 2007 márc. 23. - 12:34:30
(14/475)
Hát ha neked David Fincher nem jó rendezõ akkor no comment -_-
rolande 2007 márc. 23. - 11:33:23
(13/475)
A nyolcadik utas: a Halál(Alien)rendezõ: Ridley Scott
A bolygó neve: Halál (Aliens)rendezõ: James Cameron
nem hiába mondom--- a rendezõ sokat vet a latba--
ezért lehet jó egy film
nemcsak a szereposztástól függ , hanem, ki az aki dirigál
mint az iskolában igaz!!
Redfield 2007 márc. 11. - 03:46:27 Előzmény Neszfor
(12/475)
Ez a legjobb rész mind közül. Tökéletesen adagol akciót, drámát, rémüldözést/szörnyülködést, és parát. Minden nagyon el van találva benne.
Neszfor 2007 febr. 10. - 13:49:07 Előzmény huba1
(11/475)
A negyediket Jean-Pierre Jeunet rendezte és sajnos azt kell mondanom karrierjének mélypontja. Elõzõ (Delicatessen) és következõ (Amelie csodálatos élete) filmje is ezerszer jobb. Az Alien sorozat egyébként is mefbukott a harmadik rész után. David Fincher borzasztóan elbaltázta azt a filmet.
huba1 2007 jan. 10. - 09:25:06
(10/475)
A 4 rész legjobbika.
Menszátor Magdolna nem éppen Ripley-nek való hang, aki látta az eredeti változatot még a 80-as években, a szinkronhangok sokkal jobban illettek a színészekhez, ezt a mai napig nem tudom feldolgozni.
Rengetegszer láttam ezt a részt, és valahányszor elkezdõdik és megszólal Riley, kicsit veszít nálam már értékébõl ez a film.
Ha így láttam volna elõször, biztos ez lenne a természetes.
Egyébként J. Cameron vitte tökélyre az Alient a második résszel.
D. Fincher a harmadikkal egy sötét depis filmet csinált, butaságom miatt nem tudom, hogy a 4.-et ki rendezte, de igazán jó lett. Sigourney Weaver kissé "robotosra" sikeredett karaktere unszimpatikus.
Kedvenc jelenetem, mikor a félig alien, emberi génekkel megáldott akármi kiszívódik a 2,5 mm-es lyukon az ûrbe.
graniti 2006 okt. 01. - 10:38:41
(9/475)
Nnna, ez az a rész a 4-bõl, amit akárhányszor levetíthetnek nekem is. Ez a LEGJOBB. Az Aliens-fílinget szerintem ez tükrözi a legjobban.
anci38 2006 szept. 30. - 20:18:27
(8/475)
Szia!
Én is így vagyok ezzel, ezt nem lehet megúnni.
Esetleg nem tudod véletlenül, hol lehetne megnézni az elsõ részt megelõzõt....
Ha megtudsz valamit írj erre választ!
Egyébként olvastad is mint regényt? Úgy is nagyon izgalmas..
Köszi: sya!
üdvözöl:
anci38
Szaki 2006 szept. 30. - 08:17:42 Előzmény MegaBrutal
(7/475)
Egyszerûen nem tudom megunni ezt a négyrészbõl álló Scifi horrort. Maga a tökély .Ahányszor adják a tévében teljesen padlón vagyok. Nemrég megnéztem az elsõ két rész rendezõi változatát . Egyszerûen fenomenális. Néhány éve azt hallotam , Ridley Scott ( 1. rész rendezõje) megcsinálja ennek a fantasztikus sorozatnak a bevezetõjét ahogyan az egész kezdõdött még az ismeretlen hajó történetével.
Körte123 2006 szept. 30. - 02:00:23
(6/475)
Hi
Mivel jobb a régi szinkron? Én egy kicsit régen láttam utoljára a filmet, és most ez nem tûnt rossznak. Csak annyit vettem észre így utólag, hogy mintha régebben Nyuszinak hívta volna Ripley a kislányt, nem nútnak vagy minek :) Amúgy a hangok ugye nem változtak meg? Azt utálom, amikor más magyar hangot adnak neki, mint a régi mexokott szinkronban. Amúgy én is észreveszem, ha újraszinkronizálnak egy filmet, és sztem mindig rosszabb az új. Egyébként nem csak azért, mert mexoktuk a régit? Mert azt láttuk elõször?
kopidoo 2006 szept. 29. - 23:31:48
(5/475)
Az még kisebb szépséghiba, hogy nem a rendezõi változat...
Ez a szinkron szerintem tönkrvágja az egész filmet!!!
Vagy eredeti hanggal, vagy a régi szinkronnal érdemes megnézni!
Artur73 2006 szept. 29. - 07:20:44
(4/475)
Valo igaz uraim, korszakalkoto mu. Csak per pillanat eme RTL Klubon sugarzott hon szeretett filmnek egy kis szepseghibaja van. Nem a director's cut.:) Ami 154 perc, es az a 17 perc plusz meg frankobba teszi a filmet. Aki nem latta, kotelezo megnezni. Bar a klasszikus verziot is birjuk, en nem hagyom ki az biztos, meg ha 100x-or is nezem meg :).
MegaBrutal 2006 jún. 24. - 10:50:11
(3/475)
Korszakalkotó mû. Mindegyik része jó, de imho ez a második része a legjobb. :)
x-tro 2006 márc. 11. - 10:26:53 Előzmény -=SAW=-
(2/475)
akkor még sohasem volt gyomorrontásod....:P

amúgy valóban alapfilm a scifi-horror mûfajban.
-=SAW=- 2006 márc. 10. - 16:40:59
(1/475)
NA EZ EGY AKKORA ROHATTJÓ FILM HOGY AZ NEMIGAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
imádom:)