8/10
gabe1989 2009 jún. 30. - 13:16:52 8/10
(6/486)
Szerintem ez egy elég jó film, valóban megvan benne az összes klisé ami az ehhez hasonló filmekben benne van, de mellé elég érdekes és megvan a jelenetekben a kellõ feszültség, ami tökéletes arra, hogy egy délutánon 2 órára lekössön.Egyébként kicsit hosszú a film, 1-2 jelenetet kihagyhattak volna belõle(pl mikor este a táboron kivûl akciózik a fõszereplõ...)de azért egyszeri megtekintésre mindenképpen ajánlom , fõleg azoknak akik szeretik a háborús filmeket:)
8/10
nagyp99 2009 máj. 30. - 17:45:00 8/10
(5/486)
Üdv mindenkinek!

Valahogy ez a film nem nagyon jutott be a magyar mozikba,pedig egész kellemes alkotás.

Engem kicsit zavart,hogy az alap amerikai mozis felállás van...magyarán egy tökös gyerek aki mindent marha jól csinál,ami persze kockázatos de sose szúrja el.

A valósághûségrõl ne beszéljünk,vannak tûzszerész ismerõseim,hát õk a hajukat tépték amikor megnézték.Valahogy egyik filmben sem sikerül eltalálni mit csinál egy igazi tûzszerész...

Konkrétan a filmben van lövöldözés,fegyverek,egy "Ki-a-Jani-ha-én-nem?" fõszereplõ,nem túl bonyolult a sztori.

Átlag film,esõs délutánokra.
7/10
beo71 2009 márc. 03. - 17:17:14 7/10
(4/486)
Bombaszakértõk címmel lett magyarosítva,így is indul feszültséggel,majd leül egy kicsit,egy sivatagi mesterlövészes akció mutatja meg más oldalról a háborút és a végén polémia a katonák kiszipolyozásáról.Egy kicsit minden,apró szerepekben nagy nevek(ezt nem értettem,kicsit úgy tûnt,ezzel tartoznak a rendezõnõnek)nem lesz egy klasszikus darab,de érdekes alkotás,ilyen szemszögbõl is láthatjuk a háborút.7/10.
1/10
Sajtért 2009 febr. 15. - 20:32:08 1/10 Előzmény inkipinki
(3/486)
én már láttam a filmet
voltak benne elég durva ill meghökkentõ részek(amitõl akár teccene is), és amúgy nem is lenne semmi baj vele, csak ez is az iraki háborút hivatott igazolni és az amcsikat agyonra magasztalni(az utóbbi idõben elég sok hasonló témájú film készült ezért is tartozik a 12 egy tucat kategóriába
összességében nem valami jó film
zsottiecsem 2008 okt. 20. - 18:13:09 Előzmény inkipinki
(2/486)
Igen, en hallotam rola. A visszajelzesek eleg pozitivak, bar eddig csak "fesztivaloztattak" a filmet, igy a bemutatorol meg nincs hir. Iraki tema, es allitolag eleg oszinte is, ami ugye kenyes lehet, tan ezert varat meg magara kicsit.
Kathryn Bigellownak meg drukkolok, mert nagyon rafer egy igazi siker. (Lassan elmondhatjuk, hogy o minden idok meltanytalanul legtobbet bukott (buktatott) rendezoje, annak ellenere, hogy szerintem a top 10-ben lenne a helye)
inkipinki 2008 aug. 30. - 12:57:37
(1/486)
Ez meg mi a szösz? Hallott már valaki valamit róla?