mihenike ápr. 13. 21:54:47 Előzmény zuzuzu777
(591/631)
O te jó ég!!!! hogy volt türelmed leírni? :) szuper vagy!!!! Köszönöm a részletes beszámolót :)!
zuzuzu777 ápr. 13. 19:34:47
(590/631)

1.M. ugye elrohan, hogy megmentse R.-t és U.-ot, de szól a nagyapjának, hogy nagy baj készülődik a kunyhónál. Nasuh leállítja Azizét és kiszabadítja bentről Fü.-t és Dzs.-t, otthonról Fü. telefonál, szőke vipera kihallgatja az újabb cselszövést és nagyokat mosolyog.
2. M. és R. hozza magát, a nő fel van háborodva, hogy M. még mindig a bosszúval foglalkozik. Nekiesik Azizének és M.-nak, elzavarja őket, mert akkor, amikor szüksége lett volna rá, nem volt otthon.(amikor elrabolták Umutot)
3. Fü. átadja Umutot egy családnak (dollárral tömött táska kíséretében), hogy várjanak a jelre és tűnjenek el a világ végére.
Fü.:- Azize azt fogja hinni, hogy Dzsihán ölte meg a fiát (Hazart), akkor megöli Dzs.-t , Umut pedig idegenek között fog felnőni, soha nem tudja meg, hogy R. és M. a szülei.
4. Fü.:- Azrának (Günes), mi elmegyünk, miután elhagytuk a várost, akkor visszaadják Umutot a szüleinek (hazudik a botos)
5. Nasuh és Azize nagyon csúnyán veszekednek, de Dzs. nyugodt, mert biztos benne, hogy az apja megvédi Azize ellenében.
Dzs.: - Ne féljetek gyerekek, apátok helyett apátok leszek és vigyázok rátok.
6. Szőke vipera kihallgatja M. R. és Mahfuz beszélgetését, ahol R. megőrül a fájdalomtól, mert elvesztette Umutot. Természetesen jön a gonosz mosoly:
- Nagyobb a fájdalmad, mint gondoltam volna, de szenvedj. Visszaszerezhetném a fiad, de "dögölj bele" , most visszakapod azt a fájdalmat, amit te okoztál nekem.
M. és Mahfuz elindulnak Umut keresőbe, R. utánuk szól:
-Ha nem hozod haza a fiam, akkor te se gyere.
7. Dzs. Hazar sírjánál, nagyon-nagyon megható "beszélgetés"
8. Fü.: - A munkám végéhez ért: sikerült Azizét elkergetnem a háztól, ellene fordítottam az egész családját. Egyedül Nasuh maradt neki, de ha megtudja, hogy Azize megölte a fiát, akkor egyedül marad.
Fü.: - Umuttal mi van?
- Amint megjön a lánya elmegyünk, az idegen család Umuttal a világ másik végére megy.
9. Egy lány R.-nak: Az apja nagyon sok jót tett velünk , ezért most rajtam a sor. Tudom, hogy hol van a baba. Láttam, amikor elhozták.
R. azonnal indul Firattal és Zeyneppel.
10. házkutatás, megtalálják a pisztolyt (kedvenc rendőreid. Amióta megidézted őket, egyre gyakrabban jönnek)
11. Fü.: gúnyosan M.-nak: nem gondoltam volna, hogy feladod a nagybátyádat!
Fü.-nek telefonálnak, hogy a pisztolyt megtalálták a Sadoglu házban, de Dzs. nincs sehol.
Ekkor telefonál Azize és közli vele, hogy a lánya nála van.
Fü. M. és Mafhuz felé: Nincs Dzs., nincs megállapodás, mert a lányom, Azizénél van. Amennyiben a lányommal történik valami, úgy megölök mindenkit!
12. Azra elmenne Fü.-höz, de Azize megállítja: Ne menj, ha nem vagy nálam Umut veszélyben van.
Firat "megtalálja" Umutot és elviszi R.-hoz, de az nem Umut.
Dzs. és M. elfogják Fü. bizalmasát és családját.
M.: Cserélünk, én adom a családodat, te a fiamat. Csere, hazaviszi, öröm!
M. Dzs.-nak: tudom, hogy nem te ölted meg az apámat, engem pedig Fü. zsarolt meg, hogy adjalak fel. Meg akarja ölelni a nagybátyját, de az elhúzódik.
13. Fü. Umut búvóhelyén őrjöng: - Már náluk Umut és azt is tudják, hogy én öltem meg Hazart.
14. Dzzs, Azra és Azize szövetségre lépnek Fü. ellen.
Fü. rájön és összeszedi a fél várost, akit a saját oldalára állít.
15. M. próbál közeledni, de R. durván ellöki. Később megint próbálkozik, már-már sikerül, de R. úgy dönt, hogy nem adja be egykönnyen a derekát.
16. ember: - összeszedtük a csapatot, a fele megy a házhoz, a másik fele jön velünk.
17. Fü. találkozót beszél meg a lányával az úton.
18. Mindenki Azrát, Azizét és Dzs.-t keresi. Eltűntek?
19. Firat és Zeynep sétálni indulnak, de találkoznak Yarennel, aki szembetűnően elkergeti a nőt, mondván, hogy a férjével van dolga.
Fi. azt válaszolja, hogy :-azt hiszed nem tudom mire megy ki a játék? Yaren azt hiszi, hogy az a baj, hogy terhes (no végre megtudtuk mi is), ezért úgy dönt, hogy tesz róla, hogy ne legyen az. -"Tudom, hogy mit csináljak!"
20. Fü. csapdába csalja Dzs.t és A.t
21. R. kihallgatja M. és Mahfuz haditervét és M.-nak esik, hogy megígérte, többé nem lesz "bosszú". M. megígéri, hogy ez az utolsó alkalom
Fü. bezárja a kocsiba a lányát, de megjelenik Dzs és A. saját embereivel.
A két csapat egymásnak esik, Fü. leveri Dzs.-t és A.-ét.
Kiadja a parancsot: Dzsihánt fejbe lőni, Azizét pedig felgyújtani, mert ő úgyis "tüzes". Beszáll a kocsiba, ahol a lánya elhordja mindennemű gyilkosnak. Fü.-: hosszú és szép élet vár ránk. elindulnak.
M. keresztbe állított autója megállítja őket, Azra átszáll M. kocsijába, pisztoly szegezés egymásra M. és Fü.)
22. Mirán: - Füsün, felteszek neked egy kérdést: Apám ártatlan volt, miért ölted meg?
Fü.: én nem az apádat öltem meg, hanem Azizét. Rossz helyen keresed a bűnöst, mert az nem én vagyok, hanem A.
Megjelenik R. (ugye kihallgatta, hogy hol fognak találkozni)
R. - megígérted, hogy nincs több bosszú, ha lősz, hát velem kezdjed!
Fü.- megtaláltam a gyenge pontodat: a feleséged beszélte tele a fejedet, hogy a végkifejlet boldog lesz, mint a mesékben, de én mindig győzök, most is, amikor ti sírtok!
M. eldobja a pisztolyt, és kik jönnek, Hát a rendőrök! Letartóztatják Fü.-t, aki még kiabál: Egy egész hadsereg van a házatoknál, megölik Dzs.-t és Azizét, nem hagyom annyiba, senki nem éli túl.
R.?- Jaj, Umut?
M. Nyugalom, ez csak egy csapda volt, otthon mindenki jól van. Betartottam a szavam!
ÖLELÉS!
Az utolsó percekben elismétlik azokat az idézeteket, amelyek minden bölüm legelején ott voltak.

Ugyan nagyon-nagyon sok az elvarratlan szál, össze lett csapva, de szerintem ez volt a vég! Lehet, hogy tévedek, mert a törököknél soha semmit nem lehet tudni.
Ezzel "kivégeztem" egy sorozatot, már "csak" kettő maradt!
mihenike ápr. 13. 18:29:53 Előzmény zuzuzu777
(589/631)
Tehät vissza a Hercaihoz…:

1. Sultän miutän visszater a villäba "nyeregben" erzi magät, hogy ezek szerint van, aki Azizet megkerülve kihozattäk öt az elmegyogyintezetböl… (ui. Ö nem tudja,hogy ki hozatta ki? Gondolom ebben is Füsün keze van...)

2. Közben Sükran mama nem ert semmit es kväzi semmit Sem csinäl, amiota magäval vitte Miran a villäba, mert Mirännak es Reyyannak mindig közbe jön valami es soha nincs idejük szegeny Mamära … Erre Szultän azt mondja neki, hogy "Sükran mama, aki ide beteszi a läbät, az innen nem szabadul es mindenkinek elmegy az esze. Lätja Sükran mama en vagyok a villa bolondja" haha :)

3. Hanifet kihozta Harun es magyaräzott neki egy csomo mindent, de termeszetesen nekünk nezöknek bejätszottak valami zenet es semmit nem tudtunk meg … (na persze en a töletek megszerzett tudäs alapjän el tudom kepzelni,hogy mit mondott neki)

4. Hanife es Azize egymäs ellen fordulnak…

5. Handan gyanakszik mindenkire, aki el es mozog, meg sajät vipera länyära is :)

6. Harun, Cihan es Azat megjelentek a cegnel es Firatnak osztottäk eszt, hogy itt mär ök a fönökök stb… ezt annyira nem ertettem, lehet, hogy nem figyeltem jol

7. Megjelent Gabriel mester fia es Miran ujbol kerdöre vonta Azizet… az meg välaszadäs helyett inkäbb megmutatta a kek cetliket es räjuk fogta, hogy ök akarjäk ätirni a multat :) Jaj ez az Azize olyan kreativ :) aztän Hanifevel kapcsolatban is kerdöre vonata: lehet, hogy itt Sem figyeltem jol, de Miran tudja, hogy Hanife a huga … hm …

8. Közben Hazar is taläkozott Filiposszal, aztän beszelt Nasuhval is… de Nasuh minden äron el akarja tussolni annak a bizonyos ejszakänak a törteneseit… de miert, ha nem is Hazar a gyilkos?? miert titkolozik ennyire Nasuh??? ezt azt hiszem soha nem fogom megerteni :) ja es persze azt Sem, hogyha tudja, hogy Mehmet lövöldözött azon az ejszakän, akkor miert nem ment a rendörsegre…. haha :) ezen nem tudok tullepni :) :) :)
mihenike ápr. 13. 17:55:39 Előzmény zuzuzu777
(588/631)
Köszönöm szepen, nagyon kiväncsivä tettel, mivel, hogy Kivanc is jätszik be :) nekem Ö a kedvenc Török szineszem :) valahol meg lehet nezni Magyar felirattal????? ui. ez a kisfiu tenyleg egy tünder :)
offtopic
mihenike ápr. 13. 16:51:42 Előzmény Nazli92
(587/631)
Inadina Ask: emlékszel mekkora cirkusz volt abból, hogy a Kék Szemü megkérte a Barna lány kezét kb1 hónap ismeretség után?!?! na erre most meg Yalin kéri meg Defne kezét....🙈🙈🙈 az persze már nem
gond....! na de ha jól sejtem, akkor lassan a végéhez közeledünk 😀😀😀😀 addig még élvezzük ki a sok marhaságot és nevessünk jókat 🤣🤣🤣🤣🤣
mihenike ápr. 13. 16:47:47 Előzmény zuzuzu777
(586/631)
köszi, rákeresek és jelentkezem :)
mihenike ápr. 13. 16:47:14 Előzmény zuzuzu777
(585/631)
Oh Yessss!!!!! persze, kíváncsian várom :)!
mihenike ápr. 13. 16:46:29 Előzmény malvinkicska
(584/631)
én ezzel az egész Hercaival pont ùgy vagyok, ahogy te is írod, hogy ez a történet egyszerüen nem állja meg a helyét a XXI. században... az elsö perctöl kezdve, Mirán lánykèrése, Azize bosszùja és stb... én már csak azért nézem, mert nincs más...
offtopic
zuzuzu777 ápr. 13. 16:23:59 Előzmény mihenike
(583/631)
A dolunay picurkájába szerelmes vagyok.
A szultánban játszott, de a nagy dobása a "HADI BE OGLUM" találj rá 1 óra 40 percet megér.
A szerelmem neve: ALIHAN TÜRKDEMIR. Nagyon remélem, hogy fog tetszeni.
(nincs pisztoly)
zuzuzu777 ápr. 13. 15:53:05 Előzmény mihenike
(582/631)

Tisztelettel jelentem : úgy néz ki, hogy 67. bölüm a V É G E !!! Le fogom írni, ha van rá igény?!

malvinkicska ápr. 13. 14:18:04
(581/631)
Kedves lányok feltették a Hercai 66-os részét, de valami borzalom amit ebben a sorozatban beleírtak, tömény szemétség az egész pedig csak itt ott néztem nekem egyszerűen nézhetetlen amit követnek benne, nem Cihan ölte meg Hazart az a mocskos botos vén dög bérelt fel embert és ráterelte Cihanra a fegyvert dugdossák. a baba megszületett a baba és Reyyan jól vannak, most az a szemetes láda, akis Umut elrablásán töri a fejét nem sok rész van belőle, de csak az utolját ha megnézem, engem annyira bosszant, mikor a XXI században embereknek ilyet kell nézni, ami teljesen lehetetlen. Nagy török sorozat rajongó voltam , de most már nagyon megfontolom, mit nézek meg, ez a tömény brutalitás nagyon zavar. Az Olaszok olyan szép történeteket tudnak feldolgozni, regények adják az ötletet.
offtopic
mihenike ápr. 13. 08:47:31 Előzmény Nazli92
(580/631)
Elképesztö volt Yalin lánykérése... nem is ök lettek volna! örült társaság!!!!
Habibe és a kampánya a nörablás ellen... ott is rettentöen jókat nevettem... :)
és egy kérdés: a 4 személyiségü pasi egyik személyisége most beleszeretett Asliba, a pszichológus nöbe??????? :)
mihenike ápr. 13. 08:45:00 Előzmény zuzuzu777
(579/631)
Szia! nem ismerem az Eperkét, de rákerestem és lättam, hogy Can Yaman „Madárkás“ csaja játszik benne. Hüha, ha kettö véget ér, akkor jöhet egy rövidebb?! Én el kezdtem nézni a Dolunay/Telihold/Szerelem ízét (ki melyik néven ismeri....haha) „csak“ 81 magyar rész. Can Yaman ebben még emberien néz ki, nincs ùgy kigyùrva, mint egy Tarzan 🙈
zuzuzu777 ápr. 11. 23:51:59
(578/631)

Bocs, sietek, de annyit, hogy Mirán elmegy Füsünhöz és felelősségre vonja, mivel már két élettel (az elvetélt pici és Umut) tartozik neki, legalább az egyiket adja vissza.
Fü.: - visszaadom a fiad, ha azt vallod, hogy Dzsihán ölte meg az apádat!
M. ezt megteszi és jönnek "mihenike" kedvencei: a rendőrök, bilincsbe verik és elviszik.

folyt. köv.
zuzuzu777 ápr. 11. 21:25:38 Előzmény Nazli92
(577/631)
Jaj! Nagyon-nagyon bocsánat, hogy rosszul írtam a neved! Ó, mea culpa!
Kiengesztelésként harakiri?
offtopic
zuzuzu777 ápr. 11. 19:49:18 Előzmény mihenike
(576/631)
Köszönöm, Nasli 92 már válaszolt. Cilek kokusu (az eper illata) nem tudom, hogy adták-e magyarul, én kb. 4-5 éve láttam, csak a főnőt láttam valahol és akkor ugrott be!
Készülődök, mert úgy néz ki, hogy a háromból kettőt befejeznek.

Most láttam egy 15 perces előzetest a HERCAI 67. bölümből.
Már nem nagyon érdekes, csak az ármánykodás, a bosszú és az aljasság a jellemző.
8/10
Nazli92 ápr. 11. 15:43:26 8/10 Előzmény zuzuzu777
(575/631)
Nagyon szívesen. Őrülök, hogy tudtam segíteni.
zuzuzu777 ápr. 11. 13:45:24 Előzmény Nazli92
(574/631)
Köszönöm szépen, ez az !!! Neked is és a barátnődnek is!
8/10
Nazli92 ápr. 11. 13:29:24 8/10 Előzmény mihenike
(573/631)
Ezek totál idióták, egyik nagyobb ökör mint a másik. Én is minden este szétröhögöm magam rajtuk.
8/10
Nazli92 ápr. 11. 13:22:49 8/10 Előzmény zuzuzu777
(572/631)
Talán a Cilek Kokusu/Az eper illata ? Egy barátnőm aki nagyon sok török sorozatot néz a neten erre gondolt.