malvinkicska márc. 30. 08:36:01 Előzmény Nazli92
(477/637)
A botos szemét Aysegul Gunay született 1969, mindenütt ilyen szemét a Soha nem adom fel abban is gonosz nagyon. Nagyon tisztelem kitartásotokat ahogy elemzitek ZUzuzu-val. jó sorozat nézést.
8/10
Nazli92 márc. 30. 07:32:04 8/10 Előzmény zuzuzu777
(476/637)

Arrol olvastam, D szerepet mas jatszotta az elejen es a torokok is jobban szerettek.
Yaren vipera egy hibbant tyuk. Gondolom most jo lenne Firat, h legyen vki aki melette all.
Dzsihan idiota, de tenyleg nem gondoltam volna h o fogja megolni Hazart. Amikor H korhazban volt (Elif lelokte) akkor annyira sirt miatta. Irtad, h nem is Nasuh a verszerinti apja, most az oreg tuti kicsinalja imadott fiaert.
Tudod, h mindent huznak, csak nehogy a veget osszecsapjak, mint oly sok sorozatnak.

zuzuzu777 márc. 29. 23:26:25 Előzmény Nazli92
(475/637)

Képzeld, a botos banyával nemrég találkoztam és ugyanolyan aljas és ármánykodó mint itt. (Asla vasgecmem)
Utánanézek, hogy még miben játszott, lehet kiderül, hogy "csak" ilyenre képes.
Kellene keresnem a nevét.
Valami van ebben a nőben, ami taszító. Már korábban megbeszéltük, hogy a testtartása v. a fejtartása, meg a ronda szája.

zuzuzu777 márc. 29. 23:17:30 Előzmény Nazli92
(474/637)

Már a nézésétől is kiver a hideg! Aki előtte játszotta a már 27 évvel későbbi D.-t sokkal szimpibb volt, de már nem emlékszem, v. nem is mondták miért cserélték le, de 2-3 bölümben ott volt.
Yaren vipera nagyon rámászott Firatra, szeretné magának, de most nem tudom mi lesz (tényleg nem lehet tudni, hogy terhes-e), mert a titokzatos öregasszony bába v. igazat mondott, v. nem. nincs garancia arra, hogy meg is fogjuk tudni, mert orvoshoz nem jár.
Dzsihan nagyon dühös az összes rokonára, mert ő ugye azt szerette volna, ha a fia örökli meg a Sadoglu vagyont és szte Hazar és Mirán, no meg Azize a bűnösök. Nem veszi észre, hogy Fü. játszik vele, mint cica az egérrel.
Amennyiben ilyen vontatottan folytatják, nem biztos, hogy 75-re végzünk.
Itt is azért elég vontatott volt. 1-1 jelenet elment 10-15 percig is, pedig a lényeg csak 2 perc volt.

8/10
Nazli92 márc. 29. 22:19:16 8/10 Előzmény zuzuzu777
(473/637)
Nagyon szepen koszonom.

Total dilinyos ez a Dilsah, remelem vegul dilihazba kot ki.
Kivancsi leszek majd Yarennel mi lesz. Meg mindig nem tudni, h valoban terhes?
Jaj Hazart nagyon sajnalom, nem gondoltam volna, h Dzsihan fogja leloni. Szegeny Miran alig tudta meg, h a szulei elnek es elvesziti az apjat es Reyyan is komaba esik. Azizet is sajnalom, remelem elintezi mar ezt a rohadt botos banyat.

zuzuzu777 márc. 29. 19:46:32 Előzmény Nazli92
(472/637)

1. Kórházban vagyunk, a tiszta fehér kesztyű és az elfordított tekintet. M. szenved, 10 perc múlva R. bevallja, hogy nem vették el a babát. Dr. Turan ad 25 % esélyt, de ismétli: úgy látszik, hogy mivel R. nem mond le Umutról, Umut se mond le az anyjáról.
2. D. ordibál, hogy R. miatt ő nem fog bolondok házába menni R. haljon meg, nem akarom, hogy éljen. D. : Te már Azizét szereted, engem senki nem szeret. Mindent elvettetek tőlem:egészséget, életet, gyermekemet, szerelmemet.
R. : Ezért én vagyok a hibás?
D. megjelenik az udvaron egy pisztollyal, sorra mindenkire szegezi még magára is. Mindenért R. okolja, hogy nem érdemli meg M.-t, aki megjelenik és elmondja, hogy Dr. Durán ad 25 % esélyt. D. borzasztó pofát vág.
Közben Dzsihán és Handan hallgatóznak a szomszéd falon
3. Azra és Fü. nagyon csúnyán összevesznek,
Fü.: Azra, lányom.
Te nem vagy az anyám!
Lányom, gyere hozzám, ne maradj az ellenségek között. erőszakkal is, de elviszlek onnan és kiirtom az u.n. családodat.
4. Yaren nagyon keveri Firattal, kikezd vele, úgy, hogy a feleségét elküldi onnan, hogy 4 szem közt maradjanak.
Yaren felhívja az anyját, fél, hogy Fü. őt is megmérgezi, ahogy azt R.-el tette. anyjának mondja, hogy megkaparintja magának Firátot. anyja lehordja, de ráhagyja, mert úgyis az lesz, amit a vipera akar.
Most azt akarja, hogy elmenjen vásárolni, Fü. nem engedné, de Yaren azt mondja, hogy Fi. megengedte. Elindul kocsival. (Elrabolják)Közben:
5. a "vállalathoz" beront egy ember és Dzs.-ot számonkéri, hogy miért rúgta ki a munkájából, hogy fog ezután élni? Dzs. eltávolíttatja. Ember visszamegy, de akkor már ott van Hazar is, az ember panaszkodik, Dzs. felpofozza, de Hazar az embernek ad igazat. Dzs. felháborodik, erre kap egy pofont Hazartól.
6. Hazar kihallgatja Dzs.-t és Handant, amikor azok ellene beszélnek. Elrohan Fü.-höz és le akarja lőni, de Azize közbeavatkozik. Senki senkit nem lő le.
7. Dzs. és Hazar veszekednek, Dzs. : te elkergetted az én fiamat, hát most én fogom a tiedet. Kap egy pofont.
8. Azize és Dzs. veszekednek, A. : nekünk nem a testvéred, hanem Fü. az ellenségünk.
9. A viperát az az ember rabolja el, akit Dzs. felpofozott és aki miatt kapta a pofont Hazartól. Elkapják, bevallja, hogy Fü. kényszerítette, megzsarolta. Yaren sehol!
10. Zehra figyelmezteti M.t, hogy R. meghalhat.
11. Fü. oltogatja Dzs.-t, aki elindul megkeresni Yarent, Hazar utána megy, de Azize is megy! Az erdőben Dzs. meglövi Azizét, majd teljesen közelről Hazart is szíven lövi. Fü. ott van és azt mondja: Azize, te nem fogsz meghalni, élni fogsz, hogy átéld az én fájdalmamat, te elvetted a lányomat, de a te kezeid között halt meg a fiad, most pedig az unokád következik.
12. Kórház, szülés 7 hónapra, gyerek felsír, R. megmosolyogja, félreesik a feje, zűrzavar. Maghalt v. nem?

Bocsika, a végét már egy kicsit összecsaptam, de több mint 1 órája írok.

zuzuzu777 márc. 28. 19:36:51 Előzmény Nazli92
(471/637)

Violinkulcs (nem basszus) Az a baj, hogy mind a három, amit nézek kb. egyszerre jelenik meg! Tehát lehet 5 perc különbség van közöttük, de azt nézem, amelyiket először elkapom!

zuzuzu777 márc. 28. 17:53:03 Előzmény Nazli92
(470/637)
Mi leszel, ha nagy leszel?

Ne haragudj, de nem jön be a kép. Már annyira átálltam a végére, hogy csak na! Ellenben, ha megírod, hogy hányadik bölüm és durván hányadik perc (én is mehetek D. után)
Lehet, hogy az egész családja oda lett és csak A, meg a testvére maradtak meg, akit ugye rögtön elküldött a Sadoglu birtokra besúgónak!

8/10
Nazli92 márc. 28. 17:16:05 8/10 Előzmény zuzuzu777
(469/637)
Bocsi, kicsit elirtam. Leszt akartam irni, mar en is kegyos vagyok, nemcsak D.
8/10
Nazli92 márc. 28. 17:02:42 8/10 Előzmény zuzuzu777
(468/637)
Kivancsi leszek mi leszek.

Mar regebben kerdezni akartam, h Azizenek vkije meghalt meg a tuzben?
Vmikor meg az elejen A nezett egy kepet, amin fiatal lanyok voltak (gondolom o es a testverei) es azt mondta Elif, noverem megbosszultalak. Aztan egy ilyen kep volt abban az elhagyatott hazban is ahol a testverevel Hanifevel szokott talalkozni.

zuzuzu777 márc. 28. 16:51:17 Előzmény Nazli92
(467/637)
Allah, Allah, már csak néhány óra!!!
8/10
Nazli92 márc. 28. 16:20:22 8/10 Előzmény zuzuzu777
(466/637)
Szia!
A heten nem voltam, most nezem az itteni reszeket. Koszonom amiket irtal.

Hat ez a D total ketyos, zartosztalyon a helye.
Most olvastam, h R megszul 65. bolumben, de komaba esik. Hazart lelovik es mehal.

zuzuzu777 márc. 28. 13:21:01 Előzmény Nazli92
(465/637)
Nagyon pici a dió héja.

Jött a török csavar! Tiszta kesztyű, nem nézek a szemedbe!
R. Nem tudtam megtenni.
M. kedves család, együtt fogjuk felnevelni Umutot R.-al
D. R. - meghalsz, az unokám Azrát fogja anyának szólítani
D. kezében pisztoly, le akarja lőni R.-t
M. beraklak egy klinikára!

zuzuzu777 márc. 27. 19:41:08 Előzmény mihenike
(464/637)

Igen, átveri őket, de ugye a nagypapa már meg akar szabadulni a viperától, és jól jött nekik a 20 millió, amivel kisegítette a Sadoglukat.

offtopic
zuzuzu777 márc. 27. 19:39:31 Előzmény mihenike
(463/637)
Képzeld el, hogy a Yasak elmában pedig egy olyan láda aranyat adtak, amelyik kb. 50x60x50-es volt.
No ott is jól átvertek. Az utolsó előtti részben kigyullad egy tűz és benne hal meg a főnő, a következő rész ugye az előzővel folytatódik, hogy meghal és a második óra végén derül, ki, hogy az egész idő alatt csak álmodott!
mihenike márc. 27. 15:26:35 Előzmény zuzuzu777
(462/637)
Szia! Elifre nincsenek szavak, mert ùgy ment hozzá Azathoz, hogy tisztában van/volt vele, hogy az csak Reyyant szereti...
Nem, azt még nem láttuk, hogy mivel üldözte el Azize a másik nagyit! De szegény jól meg van törve... össze vissza csoszog csak 🙄
Reyyan pedig csak nyavalyog!!!!!!!!
Viszont még azt elfelejtettem írni, hogy Yarent az eljegyzésen jól feldíszítették arannyal, mint egy karácsonyfát 😅😅😅😅
Illetve ezzel a lánykéréssel is jól mellényùlt a kedves család... ezt a völegényt sem csekkolták le jòl, mint annak idején Mirant sem 😅😅😅😅😅
zuzuzu777 márc. 27. 00:25:26 Előzmény mihenike
(461/637)
Igen, volt valamilyen homokvihar és több hétig állt a forgatás!
Azután valami árvíz, megint állt a forgatás.
Ismétlem: 2019 március elején kezdtem!
Igen, a kis huncut annyira szerelmes, hogy csak na! (de minek, amikor Azat csak Reyhant látja)
Szegény Sükran nagymama még megvan a mai napig is, de mindig mindenkitől szenved.
Nem tudom azt láttátok-e már, hogy mit csinált vele Azize, amikor el akarta vinni pici korában magával Miránt?
mihenike márc. 26. 22:15:19 Előzmény zuzuzu777
(460/637)
Szia! igen, a nagyi átadta a cédulàt Azizének!
Á, tehát Sükrán àrtatlan mint a ma született bárány?!?! :)!
R&M. egyszer lesznek együtt és R. máris teherbe esik?! 😀😀😀😀
Elifnek tartott bùcsù vacsorát Azize..., de szerintem ez a kis huncut nem Londonba megy, hanem Azathoz...férjhez 😀😀😀😃😃

Egyébként volt valamiféle forgatási szünet a sorozat folyamán? mert nekem ùgy tünik, hogy rettentöen régóta megy... de lehet hogy csak elszámoltam magam.....🤭
zuzuzu777 márc. 26. 00:05:51 Előzmény mihenike
(459/637)
SPOILER:
Mirán anyai nagyanyja SÜKRAN.
Szőke vipera hozza a formáját végig, még a 64. bölümben is. (Firat feleségét, Zeynepet is féltékennyé teszi. )
Az intim kapcsolatra még kell várnod, nem is keveset! De látni fogod!
Sükran nagymama csak azt tudja, hogy Dilsah fiatal életében volt valaki, de nagyon sokára fogja megtudni, hogy az Hazar volt.
Állj! Dilsah nagyon későn fog megjelenni! Úgy kb. az 50. bölümnél, tehát Sükran nagyi még azt sem tudja, hogy él.
Úgy emlékszem, hogy a soros kék cédulát Sükran nagymama adja át Azizének.
SPOILER VÉGE
mihenike márc. 25. 07:58:31 Előzmény zuzuzu777
(458/637)
igen, kikövetkeztettem, mikor rájöttem, hogy ki ez a pasi :)

Yaren elment a kedves völegényhez, hogy lefùjja az esküvöt, de az hajthatatlan :) Feltünik Firat is és Yaren elöadja a hattyù halálát, hogy öt rákényszerítik a házasságra, pedig nem is ismeri a fiút... (már elnézést de ugyanezt tették Reyan esetében is, hiszen R. nem akart hozzámenni M.-hoz..., de ez már történelem!) Aztán mindenfélét magyarázott Firatnak, gondolom azt akarta, hogy ö vegye el vagy én nem tudom mi volt a célja... még azt is beismerte, hogy rossz ember és tudta hogy mi fog történni azon a bizonyos napon Reyannal...

Tudod, csak, hogy a nézök el ne felejtsék, hogy mi történt a sorozat elején :) haha... Yaren hazaér, Handan majdnem megfojta :)!!!!!

R&M kibékültek, 10 perc szerelmi vallomás...oh Allah....“Reyyan nélkül Miran sincs“-hallhattuk már ezerszer. Apropó intim kapcsolat nem is volt közöttük az elsö esküvö nászéjszakája óta....?!?!?

Mirán elvitte Dilsah anyját Azize palotájába! Eddig szinte semmit nem mondott, de gondolom ö tud Hazarról és Dilsahról?!? illetve Dilsah jelenlegi „állapotáról“?!?!