mihenike 2021 febr. 18. - 08:22:44 Előzmény zuzuzu777
(286/1126)
Szia! folytköv... :)🤩

Azt elfelejtettem írni, hogy ugyebár Miran adott vért Hazarnak, „álnéven“ és csak Reyyan tud róla... viszont az orvos utalt rá, hogy a vérátömlesztés utáni roham akkor jellemzö, ha a beteg egy közeli rokontól kapott vért... De ezek a bambák nem gondolkoznak tovább 😝

Elif teljesen ki van borulva...

Hazar végre felébredt és azt mondta hogy Miran lökte le... Zehra elég hülye feje vágott, szóval szerintem Zehra beszélte rá, hogy ezt mondja.... 🤯

Azize közben továbbra is kígyót-békàt üvölt Hazarra...-de miért is? hiszen tudja, hogy ö nem bünös... vagy azért akar bosszùt állni mert szerették egymást Dilsahval? 🤔

Egyénként tényleg eltorzul Miran feje, amikor kiabál 😉
mihenike 2021 febr. 17. - 22:19:29 Előzmény zuzuzu777
(285/1126)
Szia!!!! köszönöm a választ :) Közben én haladok a tv2-vel napról napra, de ez így szó szerint egy kínszenvedés 🙈 annyira lassù...
1.Hazar már egy hete a Kórházban fekszik...🤔 Valaki megszerezte Dilsah levelét,de nem mutatták, hogy ki...
2 Közben Zehra kitagadta Reyyant, amiért az hisz a férje àrtatlanságában.
3.Yaren felkereste Szultánát és öt is belevonta játékba, miszerint érjék el, hogy Azat vegye
el Elifet...
4. Elif visszaemlékezett a balesetre, amiben meghaltak a szülei és Szultána pedig ott hagyta a férjét...
5. Azize nem tudja hogy kitöl érkeznek a kék ceklik..
6.nagy nehezen mindenki megtudta hogy Zehra is terhes...
7.Azize elhitette Gönüllel hogy Firat a testvére...
8. Reyyan és Miran tudomást szereztek a titokzatos levélröl

Nem tudom meddig bírom még 🤣 egyik jobban ordít mint a másik...Reyyan államdóan sír...Azizétöl lassan rémálmaim lesznek és egy 45 perces részben szinte semmi sem
történik 🤪

RitaER 2021 febr. 17. - 20:41:34
(284/1126)
Kérlek segítsetek hol tudnám megnézni magyar felirattal ez így iszonyú lassú a haladás :(
zuzuzu777 2021 febr. 10. - 00:03:09 Előzmény Nazli92
(283/1126)

Azért ne felejtsük el, hogy Azize Füsün lányát is elrabolta!


8/10
Nazli92 2021 febr. 09. - 18:19:12 8/10 Előzmény zuzuzu777
(282/1126)

Koszi az infot. Hat itt meg jo soka lesz mire ez kiderul, annyira elhuzzak. Fusun rosszabb, mint Azize.


zuzuzu777 2021 febr. 09. - 14:15:08 Előzmény mihenike
(281/1126)

1. Hááát az a 45 perc, az sokkal kevesebb, tényleg nagyon sokat kivagdosnak az eredetihez képest!
Még tartom a szavam, várom a 61-et!

2.igen a kék cetlisek: Sultana és Füsün fiai! Megfigyelted, hogy amikor Mirán ordítozik hogy "játszik" a pofája?

3. Hazar "leesése" tényleg véletlen, mert fent találkozott Eliffel, aki miután meglátta a pisztolyos embert, önvédelemből lelökte! A rosszmájú Zehra megint bekavar!

4. Azért fogják majd elhinni, mert Miránnak van 1 fényképe az anyjáról és a hátán lévő írás egyezik a levélen találhatóval.

5. A kék cetlik tényleg meglepik lesznek, csak nem tudom, hogy fogod-e látni, mert az bőven a 45. bölümnél van. (Mirán fogja megtalálni azokat Szultána fiának a házában, ahol is rábukkan 1 szobára, amelyik telis-tele van Reyhan fotóival (már jeleztem, hogy szerelmes és el fogja rabolni)
remélem, hogy kielégítő, de ha nem, akkor kérdezz!


mihenike 2021 febr. 09. - 08:36:22 Előzmény zuzuzu777
(280/1126)
Szia :) nos utolertem a TV2 reszeit… hm... nem is tudom mär mit irjak :)
ahogy minden Török sorozat eseteben, a Hercai eseteben is rettenetesek ezek a megvägäsok … de talän ennek a sorozatnak meg rosszabbat tesz, mint bärmelyik mäsnak, amit eddig lättam… Mert van benne potenciäl, vannak nagyon erdekes szälak, de egy-egy 45 perces reszben szinte semmi Sem törtenik…. Csak azert nezem meg mindig, mert töled tudom, hogy mekkora fordulatok lesznek meg benne, különben szerintem mär nem neznem,mert ugyebär egyelöre csak Miran es Azize bosszujärol szol illetve meg azt tudjuk biztosra, hogy Hazar fia Miran es , hogy Reyyant örökbefogadta Hazar…

Hazar talält egy embert, aki vallani akart Azize ellen, oda is vittek az Aslanbey häzhoz, de ott mär mäst mondott… ezt a szälat annyira nem ertettem, aztän el is tünt a ferfi meg a csalädja mint a kämfor… gondolom ezt is azok inteztek, akik a kek cetliket küldik… (?) Szoval Miran itt megint üvöltött Hazarral mint a sakäl :)

Esma az egyik levelet nagy nehezen oda adta Hazarnak (mert Azizre lelepett Karsba, mert megsertödött, vagyis jätsza az äldozati bäränyt Miran elött) amiben az äll, hogy Dilsaht kinoztäk az Aslanbey häzban … termeszetesen azt nem adta oda, amiben az äll, hogy Miran az ö fia… nem baj, kezdetnek mär ez is jo lett volna…. de rejtelyes modon az ejszaka közepen Hazar leesett/legurult a lepcsön az Aslanbey häzban… ugy van beällitva, mintha Miran lökte volna le, de szerintem nem ö volt, mert szerintem Reyyan miatt nem tenne ilyet…. de Azize nincs otthon… szoval vagy baleset volt vagy valaki mäs lökte le? Bär a kis szende Elif nagyon furcsän viselkedik, szoval lehet, hogy ö tud valamit …. (?????)

Mutattäk Hazart a korhäzban, ahogy levägjäk rola a ruhäit es ugy tünt, hogy a level nem serült meg, szoval a level "megmenekült", de vajon ki fogja elöször elolvasni? :) Bär a mai vilägban nem tudom, hogy mennyire lehet hinni egy ilyen majdnem 30 evvel ezelött irt levelnek… ? el fogjäk-e hinni, hogy azt valoban Dilsah irta?

Közben jönnek a kek cetlik, igaz irtad mär, hogy kitöl jönnek, de nem birtam megjegyezni, szoval az nekem meglepi lesz :)

Reyyan rendületlenül hisz az apja ärtatlansägäban ….
Azize pedig azt akarja, hogy Miran a sajät kezevel ölje meg Hazar Sadoglut, vagyis a sajät apjät…. bezzeg ha tudnä mär, amit mi tudunk :) haha :)
barbi0518 2021 febr. 09. - 06:13:53
(279/1126)
okos kösz megkeresem :)
malvinkicska 2021 febr. 08. - 21:32:41
(278/1126)
A FB-on Ne enged el a kezem csoportba fordítják 57 bölüm le van fordítva.
barbi0518 2021 febr. 08. - 20:37:45
(277/1126)
Sziasztok vki nem tudja véletlenül hol lehet megnezni a hercait magyar felirattal
kriptonyt 2021 febr. 08. - 10:41:25
(276/1126)
Sziasztok. Valaki aki esetleg már tudja, spoilerben mondja már meg, mi köze van Füsunnak Mahfuzhoz? (Vannak durva sejtéseim)
zuzuzu777 2021 febr. 08. - 00:08:07 Előzmény Nazli92
(275/1126)

A barátnőm most írta, hogy látta az 58. bölümöt, hát a vén Füsün már megint nagyon összekavarta a sz..t ! Most tudta meg Hazar és Miran, hogy ki fia borjai! (Azizéé)
Kitartok, megvárom a 61-et!


mihenike 2021 febr. 04. - 18:47:24
(274/1126)
Közben majdnem megfeledkeztem arrol, hogy Mirän elment a Sadoglu csalädhoz es mindenki elött beszämolt Hazar "büneröl" (ami ugye csak Azize kitaläcioja) … de en nem ertem ezeket a törököket, ahelyett, hogy Hazar kiällt volna magäert, csak hallgatta Miran mocskolodäsät es hagyta, hogy az egesz csalädja kväzi ellene forduljon, mert igaz, hogy nem ö ölte Dilsaht meg Mehmetet, de "nem emlekszik semmire" cimszoval Ö nem Mond semmit…! Cihan is beszämolt a serelmeiröl, hogy mennyire fäjt neki mindig, hogy az apja jobban szereti Hazart… persze Ö meg nem tudja, hogy miert…
Apropo… mi lett Nasuh felesegevel? azaz Cihan anyjäval?
mihenike 2021 febr. 04. - 16:07:20
(273/1126)
Sziasztok! a héten volt 1-2 fordulatban részünk :)
Azize megfenyegette Azat kuzint a saját fegyverével.. azt mondta, ha nem megy el, akkor Reyyant megöli, rákeni Azatra és ö a börtönben fog meghalni, Reyyan pedig ïgy is-ùgyis meghal... Azat beijedt..., de közben Miran követte öket és számon kérte Azatot, hogy mit szervezkednek a Nagyival... :) Azat kuzin mindent elmondott...(persze minderröl a nèzök csak késöbb értesültek...)
Azize még Yareent is felhívta, hogy az meg hívja Reyyant, hogy Azat el akar repülni és, hogy állítsa meg...- oh Allahom!!!!
Reyyan elrohant a repülötérre... Azat. Reyyan, Miran és Azize a repülötéren... Micsoda felfurdulás kérem!!!!
Erre kiderül, hogy Esma mama még egy repülöjegyet is tett Reyyan táskájâba🙈
Megjelenik az ügyvéd is...-vagyis Miran talált rá és Azize lebukott mindkét ügyben!
Azize intézte ùgy, hogy Nasuhék mindent visszakapjanak és rá akarta kenni Reyyanra!
Illetve az Azat vs. Reyyan talälkozäsät a repülötéren is ö intézte, de minderröl koräbban értesült Miránom és lebuktatta a Banyàt 😉 jaj de bonyolult volt 😁
malvinkicska 2021 febr. 02. - 09:58:26 Előzmény mihenike
(272/1126)
Szia először Miranék úgy lehetne igazán jól írni egymásnak a sorozatról, ha mind a ketten egyformán nézzük a részeket, de így darabolva lehet meg van vágva ahogy szokták és nehéz normálisan fogalmazni, sajnos. A másik Tubának jó futatója lehet, mert sokkal helyesebb jobb színésznőt nem sztárolnak ennyire, Asli Enver aztán Neslihan, Cansu, és azokkal nem csinálja ezt a média , de én azt tartoma koldus is meg él egyház nélkül én semmit nem nézek mostanában vele, mert mikor Murattal játszott lehetett olvasni voltak gondok, ott is de lehet ezek fél igazságok, de nekem az opálos szende tekintete nem jön be. Sokan írják nem lesz ugyan az, mert az alap történetet el kell vinni más irányba, hogy érjen valamit a további rész, majd látom, mit hoznak ki belőle.Sajnálom , mert nagyon szép és jó történet volt.
offtopic
mihenike 2021 febr. 02. - 08:55:34 Előzmény malvinkicska
(271/1126)
Szia, köszönöm a választ! a színészek miatt egyszer meg szeretném nézni ezt a sorozatot. Te hogy nézed? De nem szeretem, ha kiírnak egy föszereplöt... akkor inkább fejeznék be az egészet...
Jaj tényleg, korábban már beszéltük, hogy nem
kedveled Tubát. Én 3 sorozatban láttam és mindegyikben bejött az alakítása- ízlések és pofonok :)
Gondolom vele akarják „megmenteni“ a sorozatot, mert nagy a rajongótábora...
mihenike 2021 febr. 02. - 08:51:51
(270/1126)
Sadogluék visszakapták a birtokot. Azize örjöng! de ez hogy történhetett? ki árulta el Azizét? vagy talán Mirán tette, hogy Reyyan boldog legyen?

Reyyan próbálja kideríteni, hogy mi történt a mùltban..., de természetesen félbeszakítják öt meg Yusuf bácsit...majd 100 rész mùlva meg tudjuk az igazat!

Handan beépített szolgálója bogarat ültetett Handan fülébe, hogy Melike áruló... Közben Cihan mindenáron össze akarja boronálni Elifet és Azatot, de Azat csak iszik meg Reyyan után sír...!

Hoppá, Azize rejtélyes módon felhívta Azatot és találkoztak...nála hagyta mùltkor a fegyverét és most azzal fenyegette meg :D

Törökországban különben nincs igazságszolgaltatás...?!?!? itt mindig, mindenki azt csinál, amit csak akar 🙈
mihenike 2021 febr. 02. - 08:27:38
(269/1126)
Szia! most ott tart a történet, hogyha te nem írtad volna le az igazat, akkor én is azt gondolnám, hogy Firat az „elveszett testvér“ :)
Gönül és Yaren szerelme Mirán iránt egyszerüen beteges! Az egyiknek „elvileg“ az unokatestvére..., a másiknak pedig sosem ígért semmit...!
Nasuh papa kint üldögélt az udvaron és a tüzet meg Aysét síratta és utàna (most mutatták elöször) mutatták Azize égett sebeit...-szóval ebböl akár lehet következtetni is valamire... :D
A kis Gül ott aludt Miránéknàl... és elmentek valami esküvöre, ott még táncoltak is :) néha bedobnak egy ilyen kellemes jelenetet, különben csak ordítanak, sírnak, gyülölködnek...
Zehra is terhes!
malvinkicska 2021 febr. 02. - 07:36:55 Előzmény zuzuzu777
(268/1126)
Szia elnézésed de én lefordítva nézem a FB-on ott az 57-es bölüm következik, és írtam vannak olyan kavarások nehéz belőle kimenni hova vezet ez a sok feltámadás, mert Dislah az anya nem akarja elfogadni Mirant, mert azt hajtja megölte Azize. Aztán a két vén banya is vesződik állandóan .
zuzuzu777 2021 febr. 02. - 00:05:29 Előzmény malvinkicska
(267/1126)
Azért kérdeztem, hogy hol tartasz a Herzai-al, mert kíváncsi lettem, látható-e az alagút vége? Tehát várjak, mert 61 körül befejeződik, v. essek neki február elején. Bocsi, köszi!