mihenike 2021 márc. 01. - 12:00:10 Előzmény zuzuzu777
(346/1126)
Szia :) no eröt vettem magamon és megnéztem a mùlt heti részeket, legalább így egyszerre nézve történik is benne valami 🤩

Ùgyhogy jönnek a kommentek és kérdések, mert te vagy itt a fórum lelke 😇


1. Ennek a Zehrának mi lett a baja? eddig olyan volt mint akinek a tej megalszik a szájában és most máris van 2 csùnya hùzása, elöször ráveszi Hazart, hogy hazudja azt, hogy Miran lökte le...A második pedig, hogy nem mutatja meg Hazarnak a levelet, amit Dilsah írt... Nem értem, hogy miért, hiszen, ahol most tart a történet, ott mindenki ùgy tudja, hogy Dilsah halott!
2. Alapproblémám a sorozattal kapcs, hogy soha senki nem megy a rendörségre, hanem mindent a maguk módszereivel akarnak megoldani... pl27 éve, azon a bizonyos éjszakán, miért nem hívtäk a rendörséget?!? Talán Nasuh azt hiszi, hogy Hazar valóban gyilkos és védeni akarja a fiát?!?!?
3. Már lehet, hogy írtad, de ez a Chivan nem is Nasuh fia, ugye?!? mert nekem itt valami büzlik :)!
4. Miran fut Reyyan után, Reyyan fut a levél után...🙈 Reyyan a boxzsák... Mirán a sakál 😂 állandóan ordít!!!!!
5. Nem tudom Hazar és Zehra hogy fognak ebböl a hazugságból kimászni, mert Reyyan most jó nagyot fog csalódni, hiszen mindig azt szajkózza, hogy az apja milyen öszinte...🙄
6. Ez a kis Elif meddig bírja még idegekkel? csoda hogy még nem lett öngyilkos
7. Esma nénit is jól fel kellene képelni, annyira idegesítö, hogy adja a szentet, közben mindenben Azize mami büntársa volt...
8. Gönül beszélt Firatnak a testvéréröl... Sultán megmutatta a hasát Mirannak...
9. Azize tombol, mert nem tudja mi állhat Dilsah levelében és nem tudta, hogy Mirannak van egy képe az anyjätól :)
10. Közben Azat kiborította a bilit, miszerint Yaren 80 résszel ezelött mär tudta, hogy mit fognak tenni Reyyannal... Reyan pedig kiállt a vipera mellett 🙈Oh Allah, ez egy Szent!!!! Chivan és Handan magukat hiböztatjäk, hogy rosszul nevelték a lányukat-jól is teszik 🤣🤣🤣🤣
11. Nasuh egy pillanatra meg is sajnälta Reyyant...
12. Azize ráijesztett Szultänta, amit Elif is végig nézett...-lassan rémälmaim lesznek ettöl a banyától :)!!!!!
13. Tudod már hogy Dilsah hol bùjkált 27 évig és miért nem tud semmiröl?!? hàt nincs ezeknek internetük? 😅😅😅😅
14. Már nagyon kíváncsi vagyok, csak ne lenne ilyen lassù a sztori... A youtube fokyamatosan dobàl fel Hercais hajmeresztö videókat 🤣 olyankor mindig eldobom az agyam 🤣


8/10
Nazli92 2021 febr. 28. - 13:46:29 8/10 Előzmény zuzuzu777
(345/1126)
Nagyon jo, hogy vagy nekunk itt es meg1x koszonom a reszletes mindenre kiterjedo valaszaid.
Alig varom majd az uj fejlemenyeket.
zuzuzu777 2021 febr. 28. - 00:10:23 Előzmény Nazli92
(344/1126)
Nekem nagyon fontos a visszajelzésetek! Közeledik az időm! A 61.
zuzuzu777 2021 febr. 28. - 00:07:46 Előzmény kriptonyt
(343/1126)
Köszönöm, hogy megköszönted! Szívesen!
8/10
Nazli92 2021 febr. 27. - 17:53:57 8/10 Előzmény zuzuzu777
(342/1126)

A tegnapi reszben volt, h Sultan megmutatta Mirannak a hasat.
Szegeny Reyyan, semmi koze a dolgokhoz megis megszenvedi. Fusun is egy kigyo.

Azt lattam elozetesbe, h Azize megmenti Hazarr es megeg a keze.

Nagyon szepen koszonom, h ilyen jol leirod a dolgokat.


kriptonyt 2021 febr. 27. - 13:54:39 Előzmény zuzuzu777
(341/1126)
Tökéletes, részletes, most már minden világosabb. Köszönöm.
zuzuzu777 2021 febr. 27. - 13:29:12 Előzmény kriptonyt
(340/1126)

Megpróbálok "rövid" lenni.
1. Ugye Mahfuz Reyhan biológiai apja. A "kiállhatatlan" Zehra elmondásaival ellentétben egy nagyon rendes, már már mondanám, hogy a legpozitívabb hőse a sorozatnak, aki foggal-körömmel harcol a lányáért és annak férjéért.
2. Az undok, egoista Zehra csak a saját érdekeit nézi végig az egész sorozatban , még azt is megtiltja Mahfuznak, hogy védelmezze saját lányát! (Rendesen keveri a kakit)
3. Ő Aslan jobb keze és ők négyen: Mahfuz, Aslan, Asye és Füsün az utóbbi kezdeményezésére elkezdik Azizét fenyegetni (azt nem tudom, hogy miért húsz- egynéhány év után)
4. Akkor fordul el Aslantól, amikor rájön, hogy a fiú szerelmes Reyhanba, akit el is rabol, de az apa résen van és lelövi Aslant. (az emberek előtt úgy adják be, mintha meghalt volna, el is temetik, de az anyja (Szultána) vidékre menekíti és felgyógyul)
5. Ugye Füsün azért utálja a cselédlányt(Ayset), mert behízelegte magát a bátyja ágyába, felesége lett, szült 3 fiút és a sógornőjét kisemmizte mindenéből. Eddig nem tudni honnan, de Füsün naprakész Azizéből.
6. Mahfuz segített Füsünnek, amíg rá nem jött, hogy mik a nő szándékai és akkor ellene fordult, hogy meg tudja védeni a lányát és a vejét. Mahfuz rejtegeti Dilsahot is.
Addig fajul a dolog, hogy Füsün még le is löveti Mahfuzt.(Allahnak hála nem hal meg)
7. Füsün azt hiszi, hogy Azize rabolta el a lányát és addig nem nyugszik, amíg ki nem irtja Azize fiát, unokáját és lányát! Itt a mondás igazsága, hogy bosszú bosszút szül!

Nem tudom, hogy mennyire sikerült, ha nem, akkor kérdezz!!!
kriptonyt 2021 febr. 27. - 10:58:34
(339/1126)
Köszi a felvilàgosítàst. Igazàból csak arra voltam kìvàncsi miért "dolgozik" össze Mahfuz Füsunnal. Egyébként nagyjàból képben vagyok nézem folyamatosan, és tovàbbra is olvasom a hozzàszólàsaidat.:)
zuzuzu777 2021 febr. 27. - 10:50:58 Előzmény kriptonyt
(338/1126)
Bocs, tehát pl. tudod-e, hogy ki Aslan Aslanbey, Harun, ( a kék cédulások) a szőke vipera férje, stb. akkor már sokkal könnyebb a dolgom.
zuzuzu777 2021 febr. 27. - 10:42:47 Előzmény kriptonyt
(337/1126)
Tényleg durva, de nem igaz, csak a fele, mármint a testvére házvezetőnő.
Nem bánnám, ha megírnád, mennyire vagy képben, ill. a "kályhánál" kell kezdenem, mint a tánciskolában, vagy már képben vagy és elegendő néhány tőmondat! (ami nálam kizárva, mert ha elkap a szómenés, hát.......
kriptonyt 2021 febr. 27. - 08:10:35 Előzmény zuzuzu777
(336/1126)

Az a sejtésem, hogy Mahfuz talán valamilyen balkézről jött Aslanbey. A testvére Asiye Füsunnál valmilyen házvezetőnő.
Ide írd a spoileres tartalmat


zuzuzu777 2021 febr. 26. - 23:17:09 Előzmény kriptonyt
(335/1126)
Megosztanád velem is a durva sejtéseidet?
Mindenképpen válaszolok, csak most benne vagyok vmiben és szeretném befejezni.
zuzuzu777 2021 febr. 26. - 23:14:35 Előzmény Nazli92
(334/1126)

Már megint mea culpázhatok!
Ugye a nagy fa alatt tudta meg Azize, hogy Hazar a saját fia, a bökkenő viszont az, hogy pont előtte adta ki a jobb kezének a parancsot, hogy vigye el Hazart egy helyre, ahol öntse le benzinnel és gyújtsa fel, ahogy ezt anno vele is tették.
Amikor rájött, hogy mit is akar tenni, mint az ágyúgolyó rohant és a saját keze megégetésével mentette meg úgy, hogy utána hónapokig hordta a kesztyűt a sebek miatt. ANGYAL??? ÖRDÖG??? Saját vélemény: kutyából nem lesz szalonna.


kriptonyt 2021 febr. 26. - 22:56:11 Előzmény zuzuzu777
(333/1126)
Nagyon élvezet olvasni az írásodat. Kérdeznék én is. Mi köze van Mahfuznak Füsunhoz? Vannak durva sejtéseim?


zuzuzu777 2021 febr. 26. - 22:45:00 Előzmény Nazli92
(332/1126)


[spoiler]Elnézést, hogy egy kicsit késtem, de szerettem volna pontosabb infót átadni: vissza kell mennem az időben, de nem tudom, hogy mit láttál és mit nem, ezért lehet, hogy túl informállak.
Volt egy mező közepén egy nagy öreg, vastag fa, ahova járt Ayse és Nazuh még a gyerekük előtt is, de utána is a kicsivel. Utána megöregedtek és elkezdtek nosztalgiázni (amit Nazuh gyakran megtett az öreg szemüvegessel, aki a szakácsnőnek udvarol)
Véletlenül pont egyszerre ment az öreg fához Azize és Nazuh, ott tartottak egy kb. 1 magyar résznek megfelelő beszélgetést, és itt kezdődik Azize "megtérése".
Füsün küld a terhes Reyhannak egy tál süteményt, mintha Hazar küldte volna (t.i. megesküdött, hogy az összes Sadoglut megöli, így Reyhan és Mirán gyermekét is), de honnan, honnan nem természetesen ezt megtudja Azize és rohan figyelmeztetni Reyhant, akit meg is talál, csak "torkoskánk" már felfalta a süteményeket, felment a dombra szedni valamit és akkor rosszul lesz, ill. vérzik. Azize rohangál jobbra-balra és megtalálja a vérző lányt. Talál vmilyen füvet, amit belecsavar a szájába, attól jobban lesz, de el kell vinni a kórházba. Igen ám, de nincs térerő, ezért elvonszolja az útig, ahol szerencséjére jön egy autó(természetesen Füsün küldte), amelyik felveszi Reyhant, de Azizét otthagyja és elszáguld, beviszi a kórházba, mert közben Füsün meggondolta magát, mert így rá tudná fogni Azizére, hogy ő csinálta, rá akarja terelni a gyanút. közben kiderült, hogy ikrek lettek volna, de a kislány meghalt, a fiú viszont megmaradt. Innen már Nazuhhal kéz a kézben harcolnak a gonosz Füsün ellen, ami nem nagyon sikerül. Azt hiszem, hogy sok feleslegeset is írtam, bocs!


Ide írd a spoileres tartalmat [/spoiler]
8/10
Nazli92 2021 febr. 26. - 22:15:31 8/10 Előzmény mihenike
(331/1126)

Hat igen, a Sadogluk fele ertheto a bosszuja, de az artatlanokkal nem kene gonosznak lennie.


mihenike 2021 febr. 26. - 21:48:42
(330/1126)
Sziasztok, be kell valljam, hogy a héten nem
voltam rájuk hangolódva, így csak elolvastam a tartalmat és az itteni kommenteket :D


Ide írd a spoileres tartalmat


Ha igazán belegondolunk, akkor Ayse egy „szent“ volt és az élet tette Azizévé, vagyis ördögé :)! Az ö szemszögéböl nézve a bosszùjának igenis van értelme, mert neki is hazudtak, amikor fiatal (18éves) volt. Azt hitte, hogy elhagyta a szerelme és meghalt a gyermeke... Persze az nem magyarázat semmire, hogy miért bántja az ártatlanokat... Vagy hogy miért kínozta Dilsaht, amikor vele is épp ugyanaz történt....???? Ràadásul, ha a „kedves“ férje öt is bántotta, akkor a3 menyét miért nem próbálta támogatni az eröszakos fiaival szemben?!?!? Na ennyi elmélkedés elég lesz mára :)

Ide írd a spoileres tartalmat


8/10
Nazli92 2021 febr. 26. - 12:28:49 8/10 Előzmény zuzuzu777
(329/1126)

Na mi tortent Azizevel? Akkor kerlek folytasd.


zuzuzu777 2021 febr. 25. - 22:05:12 Előzmény Nazli92
(328/1126)

Akkor most egy nagyon-nagy titok: Füsün megmérgezi Reyhant, az elkezd vérezni (terhes)és Azize élete kockáztatásával próbálja megmenteni!
Csak azért nem folytatom, mert kéretem magam


8/10
Nazli92 2021 febr. 25. - 21:05:26 8/10 Előzmény zuzuzu777
(327/1126)

Na most meglepodtem.