8/10
Nazli92 2021 márc. 28. - 16:20:22 8/10 Előzmény zuzuzu777
(466/1126)
Szia!
A heten nem voltam, most nezem az itteni reszeket. Koszonom amiket irtal.

Hat ez a D total ketyos, zartosztalyon a helye.
Most olvastam, h R megszul 65. bolumben, de komaba esik. Hazart lelovik es mehal.


zuzuzu777 2021 márc. 28. - 13:21:01 Előzmény Nazli92
(465/1126)
Nagyon pici a dió héja.


Jött a török csavar! Tiszta kesztyű, nem nézek a szemedbe!
R. Nem tudtam megtenni.
M. kedves család, együtt fogjuk felnevelni Umutot R.-al
D. R. - meghalsz, az unokám Azrát fogja anyának szólítani
D. kezében pisztoly, le akarja lőni R.-t
M. beraklak egy klinikára!


zuzuzu777 2021 márc. 27. - 19:41:08 Előzmény mihenike
(464/1126)

Igen, átveri őket, de ugye a nagypapa már meg akar szabadulni a viperától, és jól jött nekik a 20 millió, amivel kisegítette a Sadoglukat.


offtopic
zuzuzu777 2021 márc. 27. - 19:39:31 Előzmény mihenike
(463/1126)
Képzeld el, hogy a Yasak elmában pedig egy olyan láda aranyat adtak, amelyik kb. 50x60x50-es volt.
No ott is jól átvertek. Az utolsó előtti részben kigyullad egy tűz és benne hal meg a főnő, a következő rész ugye az előzővel folytatódik, hogy meghal és a második óra végén derül, ki, hogy az egész idő alatt csak álmodott!
mihenike 2021 márc. 27. - 15:26:35 Előzmény zuzuzu777
(462/1126)
Szia! Elifre nincsenek szavak, mert ùgy ment hozzá Azathoz, hogy tisztában van/volt vele, hogy az csak Reyyant szereti...
Nem, azt még nem láttuk, hogy mivel üldözte el Azize a másik nagyit! De szegény jól meg van törve... össze vissza csoszog csak 🙄
Reyyan pedig csak nyavalyog!!!!!!!!
Viszont még azt elfelejtettem írni, hogy Yarent az eljegyzésen jól feldíszítették arannyal, mint egy karácsonyfát 😅😅😅😅
Illetve ezzel a lánykéréssel is jól mellényùlt a kedves család... ezt a völegényt sem csekkolták le jòl, mint annak idején Mirant sem 😅😅😅😅😅
zuzuzu777 2021 márc. 27. - 00:25:26 Előzmény mihenike
(461/1126)
Igen, volt valamilyen homokvihar és több hétig állt a forgatás!
Azután valami árvíz, megint állt a forgatás.
Ismétlem: 2019 március elején kezdtem!
Igen, a kis huncut annyira szerelmes, hogy csak na! (de minek, amikor Azat csak Reyhant látja)
Szegény Sükran nagymama még megvan a mai napig is, de mindig mindenkitől szenved.
Nem tudom azt láttátok-e már, hogy mit csinált vele Azize, amikor el akarta vinni pici korában magával Miránt?
mihenike 2021 márc. 26. - 22:15:19 Előzmény zuzuzu777
(460/1126)
Szia! igen, a nagyi átadta a cédulàt Azizének!
Á, tehát Sükrán àrtatlan mint a ma született bárány?!?! :)!
R&M. egyszer lesznek együtt és R. máris teherbe esik?! 😀😀😀😀
Elifnek tartott bùcsù vacsorát Azize..., de szerintem ez a kis huncut nem Londonba megy, hanem Azathoz...férjhez 😀😀😀😃😃

Egyébként volt valamiféle forgatási szünet a sorozat folyamán? mert nekem ùgy tünik, hogy rettentöen régóta megy... de lehet hogy csak elszámoltam magam.....🤭
zuzuzu777 2021 márc. 26. - 00:05:51 Előzmény mihenike
(459/1126)
SPOILER:
Mirán anyai nagyanyja SÜKRAN.
Szőke vipera hozza a formáját végig, még a 64. bölümben is. (Firat feleségét, Zeynepet is féltékennyé teszi. )
Az intim kapcsolatra még kell várnod, nem is keveset! De látni fogod!
Sükran nagymama csak azt tudja, hogy Dilsah fiatal életében volt valaki, de nagyon sokára fogja megtudni, hogy az Hazar volt.
Állj! Dilsah nagyon későn fog megjelenni! Úgy kb. az 50. bölümnél, tehát Sükran nagyi még azt sem tudja, hogy él.
Úgy emlékszem, hogy a soros kék cédulát Sükran nagymama adja át Azizének.
SPOILER VÉGE
mihenike 2021 márc. 25. - 07:58:31 Előzmény zuzuzu777
(458/1126)
igen, kikövetkeztettem, mikor rájöttem, hogy ki ez a pasi :)

Yaren elment a kedves völegényhez, hogy lefùjja az esküvöt, de az hajthatatlan :) Feltünik Firat is és Yaren elöadja a hattyù halálát, hogy öt rákényszerítik a házasságra, pedig nem is ismeri a fiút... (már elnézést de ugyanezt tették Reyan esetében is, hiszen R. nem akart hozzámenni M.-hoz..., de ez már történelem!) Aztán mindenfélét magyarázott Firatnak, gondolom azt akarta, hogy ö vegye el vagy én nem tudom mi volt a célja... még azt is beismerte, hogy rossz ember és tudta hogy mi fog történni azon a bizonyos napon Reyannal...

Tudod, csak, hogy a nézök el ne felejtsék, hogy mi történt a sorozat elején :) haha... Yaren hazaér, Handan majdnem megfojta :)!!!!!

R&M kibékültek, 10 perc szerelmi vallomás...oh Allah....“Reyyan nélkül Miran sincs“-hallhattuk már ezerszer. Apropó intim kapcsolat nem is volt közöttük az elsö esküvö nászéjszakája óta....?!?!?

Mirán elvitte Dilsah anyját Azize palotájába! Eddig szinte semmit nem mondott, de gondolom ö tud Hazarról és Dilsahról?!? illetve Dilsah jelenlegi „állapotáról“?!?!
mihenike 2021 márc. 25. - 07:48:34 Előzmény zuzuzu777
(457/1126)
oh :) igen! igen! :)!!!!! talán másfél év mùlva én is làthatom :)!
zuzuzu777 2021 márc. 24. - 17:56:45 Előzmény mihenike
(456/1126)
az alábbi NEKED lett címezve!
zuzuzu777 2021 márc. 24. - 17:35:46
(455/1126)

Csak azért, hogy fokozzuk az élvezetet!
Azt ugye tudjuk, hogy az eljegyzésen Harun apja és nővérei bérelt színészek?


zuzuzu777 2021 márc. 24. - 11:23:57
(454/1126)
Lehet, hogy nem mindenkinek feleltem meg, de szóljatok, amíg tart a szómenésem!
zuzuzu777 2021 márc. 24. - 11:22:43 Előzmény Nazli92
(453/1126)
Most egy kis Dilsah, az aranyos anyós?! (A pofátlan szuka) Mérges vagyok!!!

R.: Mindent elmondok Miránnak, együtt túljutunk ezen és együtt mindent túlélünk.
D.: Mirán túléli, de te...R. nem élhetsz egyidőben a gyerekeddel is és M.-al is....
lányom...a sors...de ha beszélsz M.-nak erről....
R.: Umut (remény) meg fog születni. M. meg fogja tudni, hogy mit művel az anyja, hogy milyen terveket sző...tudod mi fog történni utána? Egy senki leszel M. szemében, D. asszony.
D.: Majd te beszélsz M.-nak Azráról.
R.: Igen, mindent el fogok mondani, akkor majd meglátjuk, hogy mit csinál M. bedug egy pszichiátriára v. kirúg ebből a házból.
D.: Mindent megteszek az unokámért. azt akarod, hogy az unokám anya nélkül nőjön fel?
R.: Téged nem érdekel az unokád. Amennyiben az unokádra gondolnál, akkor nem várnád az anyja halálát. Te AZRÁT akarod megtartani, ha nem a lányodként, akkor a menyedként.
D.: Nem fogod ezt megtenni, nem mondasz semmit M.-nak, nem, ne tedd ezt ....ne tedd meg!


zuzuzu777 2021 márc. 24. - 09:59:28 Előzmény Nazli92
(452/1126)

Egyszerűbben: Megszületik a pici,
F. otthagyja a családját,
apa halálos ágy,
végrendelet,
kicsi árvaház,
levél Azize

kész, de olvasd el az éjfélit is!
zuzuzu777 2021 márc. 23. - 23:44:07 Előzmény Nazli92
(451/1126)

Azt abból a levélből tudtuk meg, amit F. férje írt halála előtt és Azizének adott át, amit A. kihasznált és átadott Azrának huszon év múlva.
Eddig a pillanatig Azra szerette F.-t, de ugye F. áskálódott Azize ellen, ő meg elővette a levelet és megfordította a játszmát, Azra megutálta saját anyját.
A papa megírja, hogy nem való se embernek, se anyának F.
Meghalt, ekkor F. beadta az árvaházba a kicsit, ahonnan A. kivette és átadta Dilsahnak, aki úgy nevelte, mintha a sajátja lenne. Azra nemrég tudta meg, hogy nem D. ,hanem F. a vér szerintije.
Bocs, hogy néha ismétlésbe bocsátkozom, de ismétlés a tudás anyja.


8/10
Nazli92 2021 márc. 23. - 22:49:52 8/10
(450/1126)
Koszonom szepen a reszletes leirast. En szeretem, ha szomenesed van. :)

Firatek kezdeti ellenszenvebol vegul hazassag lett. Az eskuvot egy elozetesben lattam, csodalkoztam, h M es R nem volt ott. De irtad F es M hragba voltak vmiert. Az "edes" kis Viperatol mar megszokhattuk, h gonoszkodik. Total beillene Fusun lanyanak, nem?
Agyament Dilsahnak nem tudom mi a baja Reyyannal. Jo tudom, h Azrat osszeakarja hozni Mirannal. Megerdemelte a pofont az anyjatol.
Beszeltuk ugye, h Azize v Fusun a gonosszabb, hat amiket irsz F-rol mar elore egyre jobban utalom ot. Nem csodalkozom, azon h a lanya megtagadja. Ja egyebkent arrol tudni vmit miert adta arvahazba F a lanyat? Ide írd a spoileres tartalmat


zuzuzu777 2021 márc. 23. - 19:36:59 Előzmény mihenike
(449/1126)
IGEN , IGEN , IGEN !
zuzuzu777 2021 márc. 23. - 19:34:35 Előzmény Nazli92
(448/1126)
Csak most jött a "kacsa", hogy a 65. az utolsó rész.

Firat ugye feleségestől(Zeynep az olajfa ültetvényes lány) beköltözik az Aslanbey kúriába az esküvő után. Úgy ismerkedtek meg, hogy Zeynep állásinterjúra ment gyalog az olajfa ültetvényre, de a keskeny földút közepén. Épp arra jött Firat, dudált, de a nő nem mozdult, hogy utat adjon. kiszállt a kocsiból, nagy veszekedés és azzal váltak el, hogy
Z: Allah óvja azt a nőt, akit elveszel
Firat: Allah óvja azt a férfit, aki elvesz)
Igen ám, de ott van a mi kedves szőke viperánk, mint túsz. Persze mi az első dolga? telebeszéli Zeynep fejét azzal, hogy milyen "szeretők" voltak a férjével (utána a szokásos gúnyos mosoly) Nem tudom h terhes v. nem.
M. elviszi R.-t a hídra, ahol azt ajánlja, hogy ugorjanak le együtt, mert : R. nélkül M. nem létezik és M. nélkül R. nem létezik.
M. és Azra beszélgetnek, ahol a nő elszólja magát, hogy az anyja mérgezte meg R.-t. M. rohan F.-höz, aki mindent tagad és azt állítja, hogy ez M. R. és Dilsah műve, azért, hogy őt befeketítsék.
M. elmegy Azizéhez, ahol elárulja neki, hogy R. haldoklik, mert F. megmérgezte. Nagy ölelkezés és békülés.
Dilsah könyörög Azranak, nehogy elmondja M.-nak, hogy tudott R. betegségéről, mert akkor nagy bajba lesz.
F. felhívja Dzsihánt, aki csodálkozik, hogy F. még él, hogy M. még nem ölte meg.
amikor R. M. és Azra beszélgetnek, Dilsah szokásához híven hallgatózik,(és azt morogja, hogy no, F. tőled megszabadultam most R. van a soron) de Sükran nagymama (az anyja) rajtakapja és felpofozza.
F. kéri Dzsihánt, hogy segítsen neki megölni M.-t, amennyiben nem segít, elintézi a lányát, a szőke viperát. Dzsihán azt válaszolja, hogy a te lányod meg nálam van, tehát ne ugrálj és otthagyja, de morogja, hogy most én félreállok és oldalról nézem a harcotokat M.-al.
Hazar ad egy pofont M.-nak, aki kénytelen elmondani, hogy mi van R.-al
M. találkozik Azrával és kényszeríti, hogy válasszon : F. v. ő. Dilsah kihallgatja, röhög a markába.
Azra felelősségre vonja F.-t a tetteiért, :nekem ilyen anya nem kell!
F. bedurvul, majd ő megmutatja, hogy kell egymásnak ugrasztani M.-t és Dzs.-t.
Hazar meglátogatja az anyját, Azizét. mondja, hogy R. küldte. Megbékélnek, H.: a szám kimondja, hogy ANYA, de a szívemnek még idő kell.
Hazar szeretne Dzs.-al normálisan beszélgetni, de az elutasítja, mondván Azize az anyád, M. a fiad, nekem nem rokonaim, én elpusztítom őket.
F. felgyújtja az alapítványt, Dzs-ra tereli a gyanút. A rendőrség megállapítja, hogy benzines kannábó locsoltak és gyújtották a tüzet.
Hazar eszébe jut, hogy Dzs. azt mondta neki: M. és Azize felgyújtották a szívembe a tüzet, most rajtam a sor.
Találkoznak, nagy verekedés H. és Dzs. között, Nazuh is veri Dzs.-t, de Azize azt mondja, hogy Dzs. nem gyujtogató és jelentőségteljesen Azrára néz.
F. és Dzs. találkoznak, a nő bevallja.
F. bemegy a kórházba a lányához, aki szembesíti a tetteivel: R. mérgezése, a tűz gyújtása. TE GYILKOS VAGY! AZ ÉN ANYÁM HALOTT! Ne idegeskedj, M.-nak nem árulom el!
a folytatást az előzőbe írtam le!

Bocsika megint a szómenésért
mihenike 2021 márc. 23. - 19:23:53 Előzmény zuzuzu777
(447/1126)
Te jó ég!!!! Még hova lehet ezt az örületet fokozni????? 🙄🙄🙄🙄 Ez eddig nem esett le, de Azra lenne Reyyan nögyógyàsza (is)????


gondolom nem vetette el a gyereket, söt megtalálta mindkét babát a hasában 🤷‍♀️😀 De nem ùgy volt hogy ez csak egy téves diagnózis és mindenki egészséges...???? 🤷‍♀️😀 Persze hogy Miran egy visszavonult dokihoz ment és nem
egy jól felszerelt speciális klinikára... ez természetes Midiátban ....