offtopic
zuzuzu777 ápr. 10. 16:08:05 Előzmény mihenike
(555/755)
Félreértettél, én "csak" információ céljából adtam meg ezeket az adatokat.
Allah szakállára, nehogy miattam nézd meg és utána a pokolba kívánj!
offtopic
mihenike ápr. 10. 14:17:22 Előzmény Nazli92
(554/755)
Szia :) Inadina Ask
Ha minden igaz ma beértem a Life TV-t, a 79. résszel... legalábbis ennyit találtam online :)!
mihenike ápr. 09. 21:03:19 Előzmény zuzuzu777
(553/755)
Ha végig megveszik és leadják és online elérhetö lesz, akkor lehet, hogy egyszer megnézem :) De most nincs hangulatom még egy ilyen hosszùba belevágni :)! Tudod a Cukurovát várnám màr nagyon :) (a folytatást)
zuzuzu777 ápr. 09. 15:45:24 Előzmény mihenike
(552/755)
Amint már kb. 2-3 hónapja írtam: az istambullu gelin az 87 bölüm. / 2-2,5-3 óra/bölüm.
8/10
Nazli92 ápr. 09. 13:07:49 8/10 Előzmény mihenike
(551/755)
1. Tudtommal nincs több hibbant tesó, de ki tudja a törököknél.
2. Kattant mind kettő, zsák és a foltja.
3. Nagyon nem, a kék szemű annyira egy begyepesedett bunkó, a barna lány túl modern hozzá.
4. Vmi olyanról volt szó, h egy pénzesebb vkivel ment el. Yalin apja nagyon szerelmes volt Sedefbe, de ő igazán csak az érzésbe, amit az apjuk érzett iránta.
5. Egyetértek, senki nem normális, de a Barotcuék a legkattantabbak.
malvinkicska ápr. 09. 10:14:58 Előzmény mihenike
(550/755)
Szia annyit megírok neked Yaren vőlegénye a botos viperának a fia, de később y lelövi, nagyon butává tették ezt a sztorit, én már csak ott nem nézem ahol gondolom talán érdemes. Miran diliházba vitette a z anyját neki is sok volt már amit csinált . Az összes jól alakító színész hagyja el ezta nagy baromságot, Miran és Reyyan tartja még úgy ahogy ezt olvasni, nagyon jó befejezik.
zuzuzu777 ápr. 09. 00:02:38 Előzmény mihenike
(549/755)
No, akkor közeledik Yaren találkozója a juhokkal az akolban.
offtopic
mihenike ápr. 08. 22:10:47 Előzmény Nazli92
(548/755)
Elnézést a többiektöl!!!!

Még az Elsöprö szerelemröl...:
1. Yalin helyében én Defnét már agyonütöttem volna 😀😀😀😀

2. Ebben a lépcsöházban csak a Baruccu család lakik? Toprák ùraság megvette az összes lakàst?!? haha 😀😀😀

3. Azon gondolkoztam, hogy Díva sógornöm lakásában hàny szoba van?! :) figyu, elöször megjelent a nagyi-kapott szobàt. Megjelent Toprák-neki is lett szobája, mert nem alszik együtt Lejlával. A gyereknek is van külön szobája. Majd megjelent a bolond Habibe (aki mi a francért van még ott...??? ja mert Toprák nem
engedte vissza a falujába, mert az apját körözi a rendörség... haha 🙂) és neki is van saját szobàja! örület 😀😀😀😀😀

4. Azt mondja Cinar „kiderült, hogy az asztronauta nö igazából az anyósom“ Yesim: „de Cinar, Anya egy asztrológus“ hát majdnem megfulladtam a röhögéstöl 😜

5. és mi a fene az a kanapé, amit „Josefinnak“ neveznek?!? 😀😀😀😀😀

mihenike ápr. 08. 22:00:18 Előzmény zuzuzu777
(547/755)
Majdnem elfelejtettem!!!! Miran és Yaren völegénye elöször találkoztak (ugye még mindig nem tudjuk, hogy ki fia-borja...)és én akkoràt röhögtem! Mirant megint szétvágta az ideg, emez meg beszólogatott neki, hogy magasfeszültség van benne meg, hogy hütse le magàt stb ... Nagyon vicces volt! Persze Miran válasza...“én mindjárt megörülök“ - hahaha :)!
mihenike ápr. 08. 17:19:00 Előzmény zuzuzu777
(546/755)
Ajjajjj! köszi :) A forgatókönyvíró fantáziája határtalan és talán még pszichológusra is szüksége lenne, mert ennyi marhaságot csak egy beteg elme tud kitalálni :) Már alig vàrom ezt a jelenetet :)
mihenike ápr. 08. 17:17:05 Előzmény zuzuzu777
(545/755)
az az :) a hibbantak :)
mihenike ápr. 08. 17:16:37 Előzmény zuzuzu777
(544/755)
Jesszus! az tényleg durva!!!!!!!
offtopic
mihenike ápr. 08. 17:16:07 Előzmény Nazli92
(543/755)
Apropó, reménytelen eset vagyok, mert elkezdtem a Szerelem ízét is nèzni :)! Lassan tùladagolásom lesz Can Yamanból :) De itt még normálisan nézett ki, nem mint egy Tarzan :)
offtopic
mihenike ápr. 08. 17:13:07 Előzmény Nazli92
(542/755)
Szia :)! igen nézem öket :) ha jól emlékszem a 76. részt láttam utoljára... azok nem normálisak :)
1. még hány pszicho báty fog elökerülni?!?!
2. Habibe vs. Adem/Idris, a skizofrén, szerelmétöl készen vagyok 🙅‍♀️
3. A kék szemü és Yesim?!?! neeeee.... nem is illenek össze 😀 amikor Cinar azt mondta, hogy „kütyür“ majdnem meghaltam a röhögéstöl!!!! (haut coutur) 😅😅😅😅
4. Soha nem tudjuk meg, hogy az anyjuk miért ment el?????
5. Száz szónak is egy a vége! Itt mindenki hibbant 😃😃😃😃😃
8/10
Nazli92 ápr. 08. 15:41:08 8/10 Előzmény zuzuzu777
(541/755)
Persze, Dilsah eseteben idezojelben ertettem.
offtopic
zuzuzu777 ápr. 07. 23:50:43 Előzmény mihenike
(540/755)

Ja, és ugye mind a hármat már harmadik éve nézem.
amennyiben vége lesz a háromnak (soha ne mondd, hogy soha) nem hiszem, hogy ráfanyalodnék valami törökre.

offtopic
zuzuzu777 ápr. 07. 23:48:20 Előzmény Nazli92
(539/755)

Az elsöprő szerelem, az az INADINA ASK ? Annak se lesz rendesen vége, azt is összecsapják

zuzuzu777 ápr. 07. 23:43:04 Előzmény Nazli92
(538/755)

Nem "meghaltak", mert ugye D. még most is él a pszichiátrián.

offtopic
zuzuzu777 ápr. 07. 23:40:25 Előzmény mihenike
(537/755)
Igen iszonyú hosszú, most vagyok a 105. bölümnél, de két és fél, majdnem 3 órások a bölümök. Persze vége az ennek se lesz soha!
Az első 2 évad elég jó (kb. 50 bölüm), utána elmegy a 2 főszereplő és már nem annyira, de még mindig érdekes, mert az új szereplők, új színfoltok, új intrikák.
Mint általában a törököknél : ármány és szerelem, a nők kihasználása és lenézése, kihasználása. Humor van, lövöldözés nincs!
Durva jóképű a főfiú (2 méteres), a főlány is aranyos (1.55)
Amennyiben megnéznéd, csak az első két évadot !!!
zuzuzu777 ápr. 07. 23:26:37 Előzmény mihenike
(536/755)
Valentin nap

Persze, utána jutott eszembe, hogy az jóval a füstös fürdő, -még nem fekszem le veled- után van.
Tehát már nagyon nagyok a szikrák és Miránunk úgy dönt, hogy be kell gyújtani.
Itt van Valentin nap és szervez egy kirándulást Isztambulba, ahol észveszejtő dolgokat művel (addig üsd a vasat, amíg meleg jelszóval) Reyhanunk el is ájul (képletesen) attól, ami a szállodába vár rá. Ruhák, cipők, kacér hálóingek, vacsora.
Miránunk a szobába felejti az ajándékot és vacsora közben felszalad a szobába érte, de belebotlik véletlenül az Amerikába hagyott "szerelmére", (5 évig élt vele együtt) A nő szerint szerelem, M. szerint barátság, de olyan, hogy a nő megtanult törökül is M. kedvéért. A nőt viszont Harun(botos Fü. fia) bérelt fel, hogy csábítsa el M.-t.
Igen ám, de R. sokallja a távollétet és M. után megy, kihallgatja a visszaemlékezéseket kezd féltékenykedni, de eldurvul a nő túlzott játéka, így Harun kénytelen közbelépni.
A nő, hogy enyhítse a helyzetet, kénytelen elájulni, Harun el tudja helyezni a kék cédulát M. zsebébe.
Nagy a zűrzavar, mert mindenki hazudik mindenkinek.
M. kap egy hívást, haza kell menniük.
H. elégedetlen, mert nem sikerült M.-t lépre csalni, ezért a nő is elutazik és elkezd dolgozni M. szállodájába.
A lényeg:
1.nem sikerült az éjszakai együttlét M + R
2. nem sikerült az elcsábítás amerikai nő + M
3. Harunnak sikerült a kék cédulát átadni.
Nagyon humoros volt és sokat lehetett rajta nevetni